Nastala chyba při přehrávání videa.
 • tron
  ****

  „Vypadni z môjho lietadla.“ Pravdaže, Gary Oldman vie zahrať psychopatov podstatne charizmatickejšie (LEON), ale i tak je vyrovnaným a dôstojným súperom pre úžasne nerealisticky dokonalého amerického prezidenta v podaní Harrisona Forda. Ich akčný i psychologický súboj je radosť sledovať a nechcem byť sprostý, ale občas to zaváňa až perfektnou SMRTONOSNOU PASCOU. K tomu výborné obsadenie podporných roličiek (hlavne rázna Glenn Closeová ako "prezidentova pravá ruka bez prezidenta" – PRIRODZENÝ TALENT), skvelá výprava leteckého špeciálu AFO, strhujúce akčné scény a veľa napätia. Užite si tento prezidentský let, je to výborný akčný veľkofilm. Bodaj by nie, za chrbtom Wolfgangovi stepuje sebavedomé štúdio Touchstone Pictures (CON AIR, VESMÍRNA PECHOTA). Prvotriedna akčná liga deväťdesiatych rokov. Kino Považan 1997(3.11.2004)

 • Tyler
  ***

  Americký prezident je bůh :-) !Ne,opravdu nevyjadřuju svoje politický názory,ale tahle hlava státu v podání Harrisona Forda si podobný označení zaslouží - jak jinak by moh vyřídit vskutku geniálního Gary Oldmana,že ?Perfektně natočený,správně přitažený za vlasy.(21.7.2003)

 • Radyo
  ***

  Místo rčení "patriotismus podávaný v malých dávkách neškodí v jakémkoliv množství" se Američané v poslední době drží spíše pořekadla "ve filmu nikdy není tolik patrotismu, aby ho tam nemohlo být ještě více". Výsledkem pak jsou filmy jako je třeba tenhle. Je to dobré, ale tak hnusně zamerikanizované, že se to samo degraduje o třídu níž. A to ještě díky bohu za to, že to točil Evropan.(18.7.2002)

 • Shit
  ***

  No tak Harrison Ford se na prezidenta moc nehodí a ještě když je super akční, všechno umí, všemu rozumí, má vždycky řešení na každou situaci, je hrozně statěčnej a ještě k tomu milující otec a manžel, tak to už jsem myslel, že to sand ani nemyslej vážně, ale bohužel to asi mysleli vážně, nevim proč zrovna Petersen to musel natočit tak strašně americky a k tomu všemu je ve filmu spousta nelogičností a stupidních rozhovorů a když se Ford rozbrečí, kvůli rodince, tak to už byl vrchol, ale zase na druhou stranu tahle prezidentovská akce neni úplně k zahození a kdyby to nebyl super akční prezident, ale nějakej ultra nabušenej voják, tak to mohl být docela zajímavej film(11.9.2005)

 • gouryella
  ***

  Nic vic nez jiz nekolikrat videny pribeh o osamelem hrdinovi, ktery se vzepre presile a totalne ji znemozni. Ovsem Ford neni Willis.(28.7.2002)

 • - Scény ohľadom CNN sa skutočne odohrávali v jednom zo CNN centier, konkrétne v Los Angeles. (rador)

 • - Žádné z letadel používaných jako Air Force One nikdy neobsahovalo únikový modul. Prezident Bill Clinton to sice po zhlédnutí filmu z žertu navrhl, ale pokud známo, nebylo toto opatření dosud zavedeno do praxe. (Pepy)

 • - V místnosti, kde jsou drženi rukojmí, mizí a zase se objevují otvory po kulkách. (Pepy)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace