Dobrý akční film , napínavý , prezident hrdina , no nakonec proč ne , kdo by takového nechtěl.(20.4.2005)

Dva roky po PŘEPADENÍ 2: TEMNÉ ÚZEMÍ jsme se dočkali i trojky. Stejná premisa (jednotlivec se speciálním výcvikem bojuje s teroristy, kteří unesli jeho dopravní prostředek), po lodi a vlaku přenesená dle očekávání do letadla. Do prezidentského letadla. S Harrisonem Fordem coby prezidentem. Že větříte nějakou zradu? Ano, stejně jako v o rok starším BOEINGU 747 V OHROŽENÍ Steven zase zapomněl nastoupit. Velkorozpočtové akční béčko povážlivě zatížené klišé a americkým patriotismem a slabým záporákem drží ve vzduchu hlavně výborný Harrison Ford a akční scény, ale proti výrazně zábavnějšímu vězeňskému speciálu značky CON AIR z téhož roku nemá šanci.(9.1.2003)

No tak Harrison Ford se na prezidenta moc nehodí a ještě když je super akční, všechno umí, všemu rozumí, má vždycky řešení na každou situaci, je hrozně statěčnej a ještě k tomu milující otec a manžel, tak to už jsem myslel, že to sand ani nemyslej vážně, ale bohužel to asi mysleli vážně, nevim proč zrovna Petersen to musel natočit tak strašně americky a k tomu všemu je ve filmu spousta nelogičností a stupidních rozhovorů a když se Ford rozbrečí, kvůli rodince, tak to už byl vrchol, ale zase na druhou stranu tahle prezidentovská akce neni úplně k zahození a kdyby to nebyl super akční prezident, ale nějakej ultra nabušenej voják, tak to mohl být docela zajímavej film(11.9.2005)

Jó, je to nesmysl, ale pobaví to a když k tomu připočteme hodně dobré obsazení a Goldsmithovu hudbu...(24.8.2003)

• Gilmour93

Jásot krizového týmu, zasalutování vrchnímu veliteli ozbrojených sil a upřímné ocenění jeho skvělosti od podřízených proběhlo. Je čas jít sejmout dalšího teroristu, pane prezidente.. Petersen se buď zbláznil, nebo tímto způsobem zažádal o americké občanství. Hlava státu v podání Harrisona Forda byla v takovém laufu, že měla seskočit s padákem nad Irákem, přistát přímo v Saddámově paláci a tam vlastnoručně zlomit panu domácímu vaz. Poté, co by vrátila jeho zlato chudému lidu a přes noc nastolila demokracii, by přes poušť odcválala na velbloudovi směrem k základně NATO v Turecku.. Respekt Oldmanovi, jenž si jako jediný ze zúčastněných zachoval tvář a učinil to místy nechtěně směšné utrpení snesitelnějším.(2.11.2009)