Najděte rádoby áčkový snímek, kde je více klišé než v Air Force One. Nemožné, že? A přesto (či snad právě proto?) se mi to líbilo. Více se k tomu nebudu vyjadřovat, jde o jedno z mých nej guilty pleasures. Howgh!(31.10.2007)

Jsou tam teroristi, je tam akční Harrison Ford a natočil to prý kdysi dobrý režisér Petersen. Pokud se vám líbila Smrtonosná past, tak si ji zkuste představit v letadle a asi o řád slabší. Máte to? Tak potom víte, že neviděním Air Force One o nic nepříjdete. 65% Zajímavé komentáře: Marigold, pshimi, Visáč, Diamant(14.9.2005)

• MrHlad

Slabá akce, slabej Ford, slabá režie, slabý triky, slabej film a tuna patosu. Buď je to dokonalej fór, nebo dokonalej průser.(8.10.2002)

No tak Harrison Ford se na prezidenta moc nehodí a ještě když je super akční, všechno umí, všemu rozumí, má vždycky řešení na každou situaci, je hrozně statěčnej a ještě k tomu milující otec a manžel, tak to už jsem myslel, že to sand ani nemyslej vážně, ale bohužel to asi mysleli vážně, nevim proč zrovna Petersen to musel natočit tak strašně americky a k tomu všemu je ve filmu spousta nelogičností a stupidních rozhovorů a když se Ford rozbrečí, kvůli rodince, tak to už byl vrchol, ale zase na druhou stranu tahle prezidentovská akce neni úplně k zahození a kdyby to nebyl super akční prezident, ale nějakej ultra nabušenej voják, tak to mohl být docela zajímavej film(11.9.2005)

Rozhodně mě vždy chytně za srdce, když jde o život americkému prezidentovi, ani nedutám jak jsem napjat. Pěknou akci rozjel nejmocnější muž světa . To Václav Klaus by s teroristama uzavřel opoziční smlouvu .(10.1.2007)

• - V DVD komentároch režisér Wolfgang Petersen spomenul, že by film nenatočil po útokoch z 11.9. (rador)

• - Ve scéně, kdy výsadkáři vyškočí nad městem, mají všichni černé padáky. Když však poté dopadají na střechu, mají padáky bílé. (bali97)

• - Ruské väzenie, kde bol držaný Radek, bolo to isté ako vo filme Vykúpenie z väznice Shawshank (1994). (rador)