wosho

Na tento film se vzdy rad podivam, dycha z nej pohoda, laskavost, humor...vse co me pripomina detctvi a co vic si prat ()

Ripley

Velmi příjemný film s dokonalou zimní atmosférou,skvělou hudbou a hlavně s nezapomenutelným Karlem Heřmánkem a Ondřejem Havelkou. ()

Paity

Příliš mi to nic neříká a Krakonoš a lyžníci mi zapadají do kupy filmů se šťastnými dětmi v dobách "krásného" socialismu. Navíc nejsem z hor, takže ani tuto složku filmu nemohu ocenit dostatečně, jak by se asi slušelo. ()

Hanys_

Tak ten děj je docela dost naivní. Ale beru, že je to z pohledu těch dvou kluků, takže asi ok. Hodně to nahoru tahá ta parádní Hapkova hudba a celkově ten feeling bezstarostnosti podpořený hromadou sněhu. Asi už se tomu o Vánocích vyhýbat nebudu. 6/10 ()

Arach.No

Tak tohle se mi nalíbilo ani v 9 letech, takže se mi to nemůže líbit ani dneska. Narozdíl od ostatních dnes již klasických filmů, u Krakonoše nechápu, co na něm ty lidi tak baví. ()

Prochy38

Moc pěkný pěkně vymyšlený příběh. Za K. Heřmánka bych dal ještě * navíc, ale to se zase vykrátí s * dolů za pro mě nestravitelné dětské postavy. Pardon, ale tyhle dětské herce já nemůžu.... ()

laepus

Normálně by to byly čtyři hvězdy za optimismus, fantazii a dětství, ale za tu titulní píseň prostě tu pátou musím přidat. ()

mira007

Příjemný sněžný dětský film o učiteli a jeho žácích a jednom parádním pašerákovi, který přinesl do krkonoš nový vynález - ski. ()

cskomando

Nic nedokáže zpříjemnit Vánoční svátky jako tato pohádka, každým rokem mnou ale i tisíce lidma sledována, snad nikdy neztratí svojí krásu tohoto filmu, která se ukrývá v Krkonošských horách. Kam se hrabou dnešní moderní české filmy s těma moderníma ,,borcema' např. Jiří mádl... to je ubohost doslova a do písmene. ()