Popisnější, ale věrnější Herbertově předloze než stejnojmenný Lynchův film. Trailer: http://www.csfd.cz/film/73868-duna-dune/videa/(20.2.2009)

Podstatne vic prostoru, nez Lynchova verze, takze pokud si chcete uzit vetsinu scen z predlohy, tohle je lepsi verze, ktera je ale take bohuzel podstatne vic bckova, zejmena herecky, i kdyz Chani, ktera zde ukaze sve solidni prednosti neni vubec spatna :) 6/10(6.1.2016)

• Robiiik

hh.......hvězdička za snahu(22.11.2007)

Velmi přesné zpracování knihy, které v rámci video produkce vůbec neurazí a řada českých tváři člověka dokonce příjemně překvapí. Co ovšem naprosto absentuje je atmosféra, je to toliko jen sterilní převyprávění s průměrným formálním zpracováním - taková ta klasická televizní velkoprodukce. Člověk si tohle třídílné zpracování může pustit bez znalosti knižní předlohy a pochopí , narozdíl od podivného lynchovského zpracování z roku 1984 (ale já jsem mu přesto věrná ... ).(24.4.2005)

• Aiax

Trapná, slaboduchá televizní inscenace, která má tu drzost nárokovat si spřízněnost s jistým geniálním literárním dílem.(23.7.2007)