Salvám smiechu som sa nevyhol, keď som počul deti v tábore prosiť o guláš slovami - "Soudruh Tau, ešte si prosím". To mi zase raz došlo, že tí komanči to mali naozaj hodne vylízané v paliciach... Ale ináč ideologicky neškodná vata a naša rodinná ideologická posudková komisia udeľuje 3 sýto červené jasne žiariace päťcípe hviezdy. Nech "soudruhovi Tauovi" žiaria v hodnotení na večné časy a nikdy inak.(21.3.2010)

Parádní závěr série Pan Tau. Na tomhle filmu mě dojímá i po letech role Bródi jako nevrlého inspektora, který se pod vlivem Pana Tau vrací do svého dětství, aby v podstatě zavinil zničení buřinky. Prostě pecka, nemůžu tomu nic vytknout a epizoda Josefa Kemra je taky k popukání. Tým Oty Hoffmana a Jindřicha Poláka nemilosrdně válcoval dětská srdce v decentní souboji s duem Macourek-Vorlíček a tenhle souboj byl divákům jen k užitku. :) Plus provokativní rejpnutí do komoušů "Soudruh Tau, ne pan!" zafungovalo po letech spolehlivě :)(1.7.2008)

Milovaný Pan Tau.(19.2.2010)

• MM_Ramone

Nemám rád súdruha Taua. Má hlúpe meno, oblieka sa ako funebrák, správa sa ako idiot, používa akési podivné čary, je nemý a zrejme aj mentálne zaostalý. Keď ho vidím, tak mám chuť mu jednu takú vylepiť, že by mu tá hlúpa buřinka odletela z hlavy. Táto filmová postava mi veru nikdy nedokázala prirásť ku srdcu. Na Pan Taua mám už od mala divácku alergiu. Nepáči sa mi ani tento celovečerný film, ktorý vznikol zostrihaním troch častí pôvodného televízneho seriálu. *(4.12.2011)

Výborná Tauovka...(25.10.2008)