Cyborg

• Česko Kyborg (více)

Amerikou 21. století zmítají sociální nepokoje. Zuří smrtící epidemie a život se pro obyvatele stává děsivou a krutou noční můrou. Jen Pearl Prophet (Dayle Haddon) - kráska, která je napůl člověk a napůl robot - zná způsob, jak proti nákaze vyvinout účinnou vakcínu. Ale během její zoufalé cesty pro látky potřebné k výrobě léku je Pearl zajata kanibalským gangem Pirátů, který si chce protilátku nechat pro sebe a ovládnout s její svět! Jen schopnosti statečného bojovníka s mečem Gibsona Rickenbackera (Van Damme) mohou zachránit ji i zbytky civilizace! (Bontonfilm)

kubal18

Dokonale zvládnutá postapokalyptická stránka filmu, totálně odporný záporák a sympatický Van Damme. No, vedle Krvavého sportu zřejmě nejlepší Van Dammův film. ()

waska

Postapokalyptická vize docela ušla, jinak je to ale béčkový kýč. Na JCVD už jsem si zvykl a zvykl jsem si i na to, že ho v jiné roli těžko uvidím, tentokrát mě ale vytáčel i neskutečně záporný záporák. A všichni jsou tam příšerně uřvaný..... ()

BLADER

Tak toto je teda béčko ako hrom. A zároveň film, na ktorý sa nemôžem hnevať, ani keby som chcel. Má síce kopu nedostatkov, ale niekedy je to celkom radosť, pozerať sa, ako sa Pyun tak veľmi snaží a výsledky nikde. Akcie je síce pomálo, ale záverečný boj je celkom v pohode. Samé karikatúry, dokopy ale dobré béčko, ako robené pre fanúšikov starších akčných filmov. ()

Werde

Na celém filmu bylo nejhorší to opičí Fenderovo podivný řvaní.Samozřejmě je tam spousta blbostí, ale u "vypínačky" s VAN DAMMEM o to přeci nejde. ()

Armin82

Van Damme je můj favorit a vždycky byl,ale tohle mu teda nevyšlo.Nebo jinak,jemu toho v životě nevyšlo víc,ale tohle je,jeden z jeho nejhorších filmů,který je ,,kvalitou´´ no,spíš nekvalitou hodně podobný filmu Černý orel nebo Replikant...ten scénář je fakt hroznej a film je utahanej,tupej a nudnej...a ta hudba? to už jsem se jen smál--->40% za Van Damma,nějakou tu akci a záporáka s odpornýma očima... ()

Pavel82

Tenhle film je čistá nostalgie. Kvůli absolutně nerealistické "tehdy ovšem velmi cool" scéně ve stoce mě Van Damme přinutil k ročnímu kurzu bojového umění. Ach, ty děti... Žádnému dalšímu herci se nepodařilo vynutit u mě jakýkoliv sebemenší pohyb. A to se musí ocenit. ()

Luckyman

Ku koncu filmu som sa už veľmi nudil, ešte dobre, že nebol nejako extra dlhý. Videl som veľa filmov od Van Dammeho, ale tento sa veľmi nevydaril. Bolo to slabé, stačilo raz vidieť. ()

cyright

3* z VHS dětské nostalgie. Jinak vcelku solidní 2* za tento béčkový osmdesátkový počin, na který jsem se po dvou dekádách znovu podíval a přes nuznou výpravu, tragikomický scénář a herecké megavýkony se bavil lépe než u většiny áčkových blockbusterů dnešní doby. V poměru cena/výkon si totiž vede o poznání lépe. Má to svůj intimní příběh a atmosféru, pár povedených kopů, po kterých by se normálnímu chlapovi roztrhl pytlík, a je to vcelku neuhlazené a syrové bé, což je oproti učesaným pásově vyráběným filmům dneška docela osvěžující zkušenost. ()

danny_21

Cyborg jakožto definitvní potvrzení Žána jakožto novou akční "hvězdu" pro kladné role. Béčkovka, které už ale samotným námětem i zpracovnám dává tušit lepší zítřky v podobě nádcházející pětiletky ( i když v Otočkově podání maximálně tříhvězdičkové ). Apokalyptický gymnasta dostává 40 % ()

Psycho.R

Pyun předběhl dobu a natočil nízkorozpočtový pitomoučký film s dystopickým pozadím. Řekl bych, že je na stejné úrovní jako všechny ty Labyrinty, Divergence a Hunger games, čili podprůměr o ničem, ale aspoň je tam JCVD. ()

Nix

Teda, čekal jsem daleko víc. Tohle mi v dobách VHS uniklo a čekal jsem mlátičku a tu jsem nedostal. Občas se tam mihne nějaký ten souboj, ale film je přervanej zpomalovačkama a hloupým příběhem. Nic se tam neděje a člověk čeká na kopance, moc jich taky není. Ale závěrečný fight je velice krásně natočený, za to dávám plus a taky za záporáka, ten mne bavil. Ale jinak tohle doplnění vzdělání bolelo. ()

Abdul

Snímek je skutečnou "sračkou". Ovšem ačkoliv Jean- Claude Van Damme stále ukazuje, že navštěvování všech možných hereckých škol nemusí být vůbec k ničemu, Albert Pyun dokázal ve svém "díle" alespoň jednu kladnou věc. Ralf Moeller totiž sice umí hrát podobně jako Jean- Claude, ovšem jeho vizuální vzezření bylo jednoznačně trefou do černého. Když se někdo narodí s podobným výrazem v očích, nemusí se pokoušet o sebevětší herecký výkon. Roli "hajzla" dostane zkrátka vždy, a to je patrně jediný fakt, který Pyun bez okolků nejen akceptoval, ale také sebevědomě využil. ()

biergof

Film s velkým potenciálem a vůbec by mi nevadil remake třeba i s JCVD a nějakým důstojným rozpočtem(když můžou vyhodit 100mil za novýho conana, tak proč ne že?) Soundtrack je úchylácká záležitost:) Rvačky a mordy i po letech zábava a scéna ukřižování alá lodička i honička na louce se fakt povedla, kdyby uvolnili víc peněz, režisér i scénárista si dal víc záležet, zapojili by i Mela Gibsona, bylo by to důstojné pokračování Mad Max:) ale i za tak málo peněz je to dost muziky, kult mládí a nostalgie vede. schválně, dejte si paňáka, vždycky když někdo řve zuřivostí:)) ()

Shanen29

Tento film hodnotím z té doby,jelikož si to opravdu zaslouží a VHS se na burzách prodávaly v obrovských kopiích za 300-400 korun ,což většina zdejších hodnotících nebyla na světě a taky to hodnocení tak vypadá.Byl to prostě prvotřídní akční apokalyptický trhák a i dnes se na tento snímek velmi rád podívám. ()

beso74

Film spojený s nostalgiou toho najhrubšieho zrna. Kedysi dávno, v temnej ére pirátskych vhs som práve tento film videl ako prvý so žánru postapokalyptických akčných sci-fi, niekoľko týždňov pred Terminátorom a mesiacov pred Mad Maxom. Zároveň to bolo moje prvé zoznámenie sa s Albertom Pyunom (expertom na apokalypsu, natočil zo 9 filmov odohrývajúcich sa práve v tomto prostredí). Dnes sa na tento film pozerám úplne iným pohľadom ako kedysi, ale stále ma pre mňa svoje čaro, JCVD v nablýskanej forme, partička hrdlorezov vedená zlovestne vyzerajúcim Vincentom Klynom (dvorný herec AP), pomalšie tempo, zádumčivá hudba, množstvo flashbackov a bojových scén, z ktorých 2 aj dnes vyzerajú prvotriedne - nevšedný zostup z kríža a roznožka v podzemí. Pre mňa osobne, najlepší film JCVD, a jeden z najlepších Pyuna (tam neohrozene kraľuje Brain Smasher pred Mean Guns a prvotinou Sword and the Sorcerer). ()

Knor

Postapo-béčko jako prase, který mě docela překvapilo. Čekal jsem nekoukatelnou sračku, ale docela to ušlo, Van Damme standardně rozdává kopačky a tu a tam někoho zapíchne, záporák je pěkná svině a pár uspokojivých brutalitek se tu taky najde. Takže když se vypne mozek, tak se to docela dá. ()

Zemřel režisér Albert Pyun

Zemřel režisér Albert Pyun