Michael Douglas jako jeden z nejlepe a nejjlidsteji zahranych americkych prezidentu v dojemne komedii, ktera vi jak pobavit.(30.7.2002)

Neplánovane som zachytil iba druhú polovicu tejto romantiky v Bielom dome a som vcelku spokojný. Ústredná dvojica je dobre vybraná, prezidentský tím uveriteľne zohráva úlohu dobre namazaného mechanizmu, ktorý identifikuje a vyhodnocuje záujmové vektory amerického politického života a boja. Dobre sa mi počúvali nielen starostlivo napísané dialógy, ale aj vkusná hudba, takže tri hviezdičky bez pochybností.(1.12.2011)

• sepp

Ja si nemuzu pomoci, tento snimek me nikdy neoslovil. Prisel mi prehnany a ani jako typicky americky patrioticky film podle me nefunguje. Douglas mi zde moc nesedi a temer dvouhodinova stopaz je chvilemi k neprekousnuti...(1.9.2003)

Rozpočet $62miliónovTržby USA $60,079,496Tržby Celosvetovo $107,879,496 ║ taká príjemná snová uvoľnená pohodička tipovo skoro ako neohrození a dokonalý Dave, herecky zvládnuté, fajn /60%/(23.11.2008)

Docela solidní romantická komedie, která je ale přece jen víc romantická a málo komedie. Nicméně Annette Beningová mě velice zaujala a Michael Douglas podává v rámci možností (další "moudrý, spravedlivý a čestný" prezident) docela dobrý výkon. Ale, jak říkám, je to spíš průměr. 50%(27.4.2003)