Nastala chyba při přehrávání videa.
 • sud
  **

  Další z mnoha variací romantické slaďárny alá "Pretty Woman" o obyčejné holce a krásném princi na bílém koni. Tentokrát jsou sice v kabátech prezidenta a ochránkyně životního prostředí, ovšem je to furt na jedno brdo. Ale když venku prší a v TV nic jiného není, dá se to. 40%.(6.9.2008)

 • movie
  ****

  Rob Reiner prostě špatné filmy točit neumí...Michael Douglas je v roli prazidenta úžasný a především hodně lidský!A navíc ta nádherná Shaimanova hudba!(29.8.2002)

 • Pepinec
  ****

  Tuhle jsem šel na poštu pro známku na dopis. Slečna za přepážkou se mile usmála, pod sklem mi podstrčila Miloška a řekla si o sedm korun. Řekl jsem jí, ať si nechá ty fórky a navalí Čtyřlístek jako každá správná pošťačka, ale slečna se jen tiše omluvila, že ho vyprodali. Není divu. No jo, ale co s tím? Mohl jsem buď pět let čekat, až se nám to na Hradě zas protočí anebo ovládnout svoji megamysl a zachovat dekorum spořádaného občana. Dekorum mě ovšem přešlo velmi záhy, to když jsem v parku za poštou na Miloška flusnul tak, že na obálce ani za Boha nedržel. Čili pět minut na to jsem stál u přepážky se sympatickou slečnou znovu, šoupnul ji desetikorunu i s dopisem a hlesl "novýho Zemana a prosím přilípnout." Jestli mi na ten dopis došla odpověď? Jo, došla. Na obálce byl Čtyřlístek a uvnitř vzkaz "máš poslední šanci." Víte, kdybychom na známkách měli bouráka, jakého hrál božský Majkl, nemusel bych nebohé pošťačky nutit olizovat Zemana a odpovědi na moje dopisy by se zkrátily na mnohem veselejší "máš šanci." P.S: Čtvrtá hvězda za nejlepší prezidentský projev, jaký jsem kdy slyšel.(18.8.2013)

 • Allien.9
  ***

  Střídavě oblačno (politické handrkování dobré, "romantika" méně), ale když na toho Douglase/Foxe se tak hezky kouká...:-)(9.10.2011)

 • klerik

  Bože, volá mi pán prezident! Dobrý deň, pán prezident. Prepáčte, pán prezident. ach, bože, naozaj je to ON! A toto mi nehorázne lezie na nervy. A nedokážem tak objektívne posúdiť tento americký(!) film plný pátosu a naivity. A všimli ste si zadok pána prezidenta. Och, bože...(18.10.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace