• bassator

Michael Douglas je úžasný herec jen do té doby co dostane kladnou roli. To je pak jeden propadák za druhým, stejně jako tento Americký prezident. Do této role se nehodí snad ze všeho nejvíce, Michael, rozený záporák... - Viděno 2x cca + 2. 11. 2009 - 15%(23.1.2010)

Jeden z mála romantickejch filmů, co sem dokoukal do konce. A překvapivě (pro mě) se mi líbil. Douglas je dobrej, Annette Benning taky a zbytek obsazení taky stojí za to. Pohodovej scénář, kterej sice používá pár klišé žánru, ale přitom nabízí víc, než klasická romance. Což je dobře.(8.10.2002)

Neplánovane som zachytil iba druhú polovicu tejto romantiky v Bielom dome a som vcelku spokojný. Ústredná dvojica je dobre vybraná, prezidentský tím uveriteľne zohráva úlohu dobre namazaného mechanizmu, ktorý identifikuje a vyhodnocuje záujmové vektory amerického politického života a boja. Dobre sa mi počúvali nielen starostlivo napísané dialógy, ale aj vkusná hudba, takže tri hviezdičky bez pochybností.(1.12.2011)

Výborná příležitost nahlédnout do možného zákulisí života v bílém domě.Slušný výkon M.Douglase a vynikajicí herecké ztvárnění role v podání A.Benning.Po dlouhé době mě tento druh amerického filmu mile překvapil.Pro všechny klasická ukázka či názorný příklad toho jak může pohodový život skončit v propadlišti.(9.7.2006)

Chci českou verzi! Kdy jindy než teď, v éře Miloše Zemana, jeho dcerky první slečny a manželky odlifrovaný někam za Ural? To by byla současná žánrovka s přesahem... (Reinerova patriotická romance je jinak pouze řemeslně adekvátní, nic víc).(9.2.2013)