Nastala chyba při přehrávání videa.
 • golfista
  ****

  Tohle se určitě američanům moc líbilo. Samá vlajka, hrdost na svou zemi, "VELKÁ" slova - někdy to přehánějí, ale v tomhle filmu mi to kupodivu nevadilo. A pak Annette Bening je sama za hvězdičku navíc.(4.1.2003)

 • RHK
  ***

  Jeden ze 100 nejlepších romantických filmů - 100 Greatest Romance Movies http://www.csfd.cz/uzivatel/136528-rhk/.(30.9.2012)

 • sepp
  **

  Ja si nemuzu pomoci, tento snimek me nikdy neoslovil. Prisel mi prehnany a ani jako typicky americky patrioticky film podle me nefunguje. Douglas mi zde moc nesedi a temer dvouhodinova stopaz je chvilemi k neprekousnuti...(1.9.2003)

 • Radyo
  **

  Takový divný sladký kečup. Tak nějak mi připadala "konzumace" tohoto filmu. Možná mi něco uniklo, možná mi neseděl Douglas jako romantický americký prezident, nevím. Zkrátka se mi to moc nelíbilo.(19.7.2002)

 • klerik

  Bože, volá mi pán prezident! Dobrý deň, pán prezident. Prepáčte, pán prezident. ach, bože, naozaj je to ON! A toto mi nehorázne lezie na nervy. A nedokážem tak objektívne posúdiť tento americký(!) film plný pátosu a naivity. A všimli ste si zadok pána prezidenta. Och, bože...(18.10.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace