• sud

Další z mnoha variací romantické slaďárny alá "Pretty Woman" o obyčejné holce a krásném princi na bílém koni. Tentokrát jsou sice v kabátech prezidenta a ochránkyně životního prostředí, ovšem je to furt na jedno brdo. Ale když venku prší a v TV nic jiného není, dá se to. 40%.(6.9.2008)

Přes mojí poslední dobou vzrůstající alergii na americkost musím přiznat, že jsem se dobře bavila a prezident v podání Michaela Douglase se zařadil mezi ty nejzdařilejší.(9.7.2006)

Ve své podstatě nenáročná a kýčovitá romantika, líznutá politickým dramatem. Douglas je jako prezident nadlidsky charismatický a i díky tomu se dá přežít ta kýčovitá závěrečná řeč.(21.12.2013)

Jeden ze 100 nejlepších romantických filmů - 100 Greatest Romance Movies http://www.csfd.cz/uzivatel/136528-rhk/.(30.9.2012)

• klerik

Bože, volá mi pán prezident! Dobrý deň, pán prezident. Prepáčte, pán prezident. ach, bože, naozaj je to ON! A toto mi nehorázne lezie na nervy. A nedokážem tak objektívne posúdiť tento americký(!) film plný pátosu a naivity. A všimli ste si zadok pána prezidenta. Och, bože...(18.10.2010)

• - Natáčanie v bielom dome bolo povolené samotným Billom Clintonom. Pre lepšie pochopenie diania v Bielom dome sprevádzal režisér Reiner vtedajšieho prezidenta Clintona a pozoroval jeho prácu. (rador)

• - Číslo, ktoré Shepherd dáva v jednej scéne Sydney, je skutočne číslo do Bieleho domu. (rador)

• - Pôvodne mal hrať prezidenta Robert Redford, avšak po nezhodách s režisérom dostal úlohu Michael Douglas. (rador)