Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Houdini
  ****

  Oscar 1 nominace: Hudba - M(5.3.2004)

 • MrHlad
  ****

  Jeden z mála romantickejch filmů, co sem dokoukal do konce. A překvapivě (pro mě) se mi líbil. Douglas je dobrej, Annette Benning taky a zbytek obsazení taky stojí za to. Pohodovej scénář, kterej sice používá pár klišé žánru, ale přitom nabízí víc, než klasická romance. Což je dobře.(8.10.2002)

 • svik
  ****

  No douglas předvedl svůj klasický herecký um.Má svů vytříbený vkus a to se mi na něm líbí. K filmu -filmy z prezidenského prostředí mě baví docela dost a tenhle není vyjímkou.(2.3.2006)

 • sud
  **

  Další z mnoha variací romantické slaďárny alá "Pretty Woman" o obyčejné holce a krásném princi na bílém koni. Tentokrát jsou sice v kabátech prezidenta a ochránkyně životního prostředí, ovšem je to furt na jedno brdo. Ale když venku prší a v TV nic jiného není, dá se to. 40%.(6.9.2008)

 • Tom Hardy
  ****

  Velmi příjemná romantická komedie, těžící z prostředí Bílého domu a faktu, že on ten pan prezident je vlastně „taky jenom člověk“ (u scény, kdy si chce pan prezident sám objednat květiny, jsem se třískal smíchy). Vynikající obsazení jak hlavních (Douglas, Bening), tak vedlejších (Sheen, Fox) rolí pomáhá vyrovnat několik slabších dějových okamžiků (především ty vlastenecké;). P.S. Annette Beningová v košili (jenom v košili) je prostě k sežrání!(19.12.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace