Karlos80 odpad!

Dementní, prostoduché, jednoduché a slabomyslné ostatně jako celá TV NOVA! Když už to musím říct:-( Tak tedy pěkně natvrdo! Jak tady mnozí píší že to ze začátku šlo, a nebo že to jde až teď? Ne nejde to vůbec a nikdy to ani pořádně nešlo. Jejich tvůrčí nápady se už značně vyčerpali, jejich naturel už není tak silný. To co nám nabízejí dnes tak to je pouhopouhý laciný šmejd hodný nějakých pouťových zábav! Pořad je v jisté křeči už hodně dlouho a jen tak se ji nezbaví. Tento druh humoru jsem nikdy neměl rád, nikdy ho neuznával, a nikdy ho mít nebudu. Nucený humor s nuceným smíchem také nemusím. Doufám..? Pořad snad není vhodný ani pro naší pubertální mládež. Člověk u toho jen tak sedí a zoufale hledí na Retardu jak si mění trenýrky nebo cosi, pak tam z ničeho nic do toho skočí Žilková která hraje desetiletou blbku (i ta by snad ale byla chytřejší) a je vymalováno! Náš drahocennný čas mezitím utíká a utíká a nakonec zjistíme že vůbec nevíme o čem to bylo a co nám autoři této pošahaniny chtěli vůbec říct nebo co nám chtěli nabídnout..Spolu s telenovelama, s nikdy nekončícími seriály a s různými rádoby-estrádamy asi to nejhorší co nám tato TV stanice kdy mohla nabídnout... Odpad odpadů! Jak už chytře poznamenal uživatel Dudek ještě nikdy jsem si nebyl tak jistý nějakým hodnocením jako u téhleté záležitosti ()

monolog odpad!

Hádám, že za nápadem tohle točit je původně asi Monty Python, co říkáte? I když tohle srovnávat je jako nechat si zasadit do zlatýho prstenu zkamenělý hovno, místo briliantu. Zatímco Pythoni mají zábavný humor, tady jde jen o fekální a dvojsmyslnou recyklaci. Vůbec nechápu, jak se na to může někdo dívat každej tejden. Původně se mi líbili Kopečkovi, ale to tak v prvních pěti deseti dílech. Dál jsem to už nesledoval, protože je to pořád dokola o jednom. Občas, když to náhodou zahlídnu, tak to rychle přepínám pryč. Většinou to totiž nestojí za nic. ()

Jara.Cimrman.jr

"Milado, představ si, že mezi námi k něčemu došlo. Ale moc nefantazíruj, ať nepřijdeš do jinýho stavu." Kdo si počká ten se dočká a kdo hledá, ten najde. I v Tele tele byl totiž občas k zaslechnutí slušný vtípek, ale obvykle to chvíli trvalo, než zazněl a navíc byl schován pod hromadou balastu. Já jsem se k němu svého času prodíral, ale pak jsem musel čím dál častěji odolávat sexuálním útokům paní Veroniky a Cardy Retardy, což mou sedací partii poměrně rychle přestalo bavit. ()

igi B.

Občas (!) skvěle vydařený fór, narážka a satira, ve výsledku však dosti průměrná novácká >zábavička< pro masy otupělých všesnesoucích uživatelů bramborových lupínků, piva a televize... A zase stokrát škoda, protože nechce se mi věřit, že takovýhle tým s podporou bohaté komerční televize by neměl na víc. Ale možná právě v tom je zakopaný pes. Proč se dělit o ty prachy se schopnými scénáristy a >vymýšleči< nových a neotřelých gagů, když si můžem ty chechtáky rozdělit sami a dostanem je stejně tak za jakoukoli srajdu. Místy totiž je totiž tahle taškařice opravdu hromada sraček... No a ta >druhá vlna< ... ()

choze

Než se snažit být vtipný, pokusím se radši o něco mnohem těžšího - být objektivní. Ten neúnavně omílaný pubertální dvojsmyslný humor je opravdu zoufalý a Genzer by zasloužil ránu z milosti, ale na druhé straně pokud bych si mohl tu kazetu Best of Tele Tele sestavit sám, nebyl by problém z oné několikaleté produkce ty dvě vtipné hodinky vybrat (za výjimečně povedenou považuju např. většinu hudebních parodíí). Suchánkovo vychcané alter ego taky není špatné a s Cardou Retardou bych dokonce neváhal spojit do jedné věty (prosté záporů) i slovo komik. ()

Segrestor

Možná to někomu přijde vtipné ba dokonce kultovní, ale ruku na srdce, nebylo to docela slabé? Z televize zmizela zábava a jediné, co bylo k dispozici byla tato přemršťená šou. To je (bylo) dost málo. Tvurčí skupina si sama sobě vesele budovala piedestal top komiků Česka a lidi jim to suverenně baštili. Brzy jsem si na jejich druh humoru vypěstoval averzi. Už tak mi přišla Nova se svými pořady strašná, notabene nemohl po mě nikdo chtít, abych sledoval jejich oficiální zábavnou parodii sebe sama. Dost děsné. Pravdou ovšem zůstává, že autoři sporadicky uhodili hlavičkou o hřebíček a přeci jen ten úsměv na tvářich zarputilích diváků Novy vyloudili. Osobně se mi libila imitace Radka Johna. Bylo to trefné, zvlášť když se proti tomu ex redaktor a ministr John ohradil. ()

Dudek odpad!

Naprosto nejtrapnější věc, která kdy spatřila světlo světa. "Vtipy" jsou nevtipné a předvídatelné... Sledovat hodinovou křeč, kterou předvádí Veronika Žilková, Michal Suchánek, Josef Carda a Richard Genzer je úkol nadlidský. Ještě nikdy jsem si nebyl odpadem tak jistý, jako teď. ()

Brouk

Je to jedna z mála seriálových nebo estrádních aktivit, která Vás na Nově nesloží. Ty čtyři jsou tam aspoň pořád stejní narozdíl od ostatních "Nováků" šaškujících a pitvořících se ve zmíněných estrádách. Beru to jako ultrarecesi, aspoň si člověk čas od času vypláchne mozek, ale sledovat to každý týden, tak asi uberu z hodnocení. ()

ScreamJay

Tady si ze mě někdo dělá prdel a to se řeknééééé. To máte jako dětský kolotoč na kterým je jen jediný autíčko Porsche a všichni se hrnou právě na něj. Jenže na vás se dostane jen jednou za čas, pokud vás nepředběhne tlustý díte s cukrovou vatou. Přesně tak je to s vtipností a originalitou Telat Telat. Jeden z 10ti dílů stojí za zasmání a ostatních 9 je k pláči a hluboké tryzně za kouzlo televizní zábavy. Když sem tam před časem posílal nabídku scénářů, ještě sem netušil kam bude ta čtveřice schopna zajít a tak mě ani nemrzí, že si jich nikdo ani nevšiml. Páč pak bych byl za to všechno zodpovědný i já sám. Takže pokud máte rádi parodie a nervomocí s made in czech pak radši koukněte na Českou sodu. Dvě hvězdičky za slušný rozjezd v dobách dávno minulých a za leckdy podařené politické parodie. Asta la vista amígos. ()

hellstruck

Ještě staří dobří a VTIPNÍ baviči, kteří dnes už stojí za starou bačkoru. Dříve jsem na to čekala do noci, jen abych zase shlédla rodinu Kopečkových, Snídani s nohou nebo Zprávy. ()

Rex Mundi

Úroveň skečov je kolísavá, ale v každej časti sa nájde niekoľko scénok, ktoré sú k popukaniu. Pri sledovaní TELE TELE aj slovenského S.O.S. vždy protagonistom závidím, ako si v práci užívajú kopec srandy :-) ()

MM_Ramone

"Tele Tele" - Nie, nie! Humor tohto podivného quarteta mi nikdy nesedel. Na môj vkus to bolo moc primitívne. Ale tiež hodne odvážne a na svoju dobu originálne. To musím zohľadniť pri hodnotení. Takže maličkému Michalovi Suchánkovi, vyžratému Richardovi Genzerovi, nesympatickej Veronike Žilkovej a trapnému Jesefovi Cardovi dávam aspoň jednu hviezdičku. * ()

D.Moore odpad!

Snažilo se to být něčím na způsob České sody - nepovedlo se. Snažilo se to být něčím na způsob Tlučhořovic rodinky Oldy Kaisera a Jirky Lábuse - nepovedlo se. Snažilo se to být vtipné - nepovedlo se. Ano, celé se to nepovedlo. Trapné, bez nápadů (a když s nápadem, tak s cizím, ukradeným), beze smyslu. A já byl bez chuti. ()

Ded@M@tes

Hodně výborný a zábavný pořad a jen škoda, že ho už v TV nedávají. Sice v posledních dílech ztrácí dost kvalitu, když odejde Carda Retarda, ale i tak si zaslouží 5 hvězdiček. Hlavními aktéry byli Michal Suchánek a Richard Genzer, v pořadu též účinkoval Josef Carda a Veronika Žilková. Pořad byl založen na parodování televizních pořadů: (Sedm čili 7 dní) - 12 čili dvanáctka, Archivní tajemství, (Chcete být milionářem?) - Chcete být bankrotářem?, (Nováci) - Kopečkovic, Kronika přátelství Zbyška a Ctirada, (Na vlastní oči) - Na vlastní bulvy, (Občanské judo) - Občanský Jouda, (Střepiny) - Pepiny, (Rady ptáka Loskutáka) - Rady ptáka Votvíráka, (Snídaně s Novou) - Snídaně s nohou, (Městečko South Park) - South Prag, (Televizní noviny) - Telenoviny, (Teletubbies) - Teleblbís atd.. Nejoblíbenější pořad. / Viděné epizody cca *190.dílů / ( Hodnocení: 9/10 ) ()