George Clooney a Quentin Tarantino se vyřádili v rolích nebezpečných bratrů Geckových, jejichž zatím posledním zločinem byla bankovní loupež. Na útěku do Mexika si jako rukojmí vezmou rodinu pastora Fullera (Harvey Keitel, Juliette Lewis). V blízkosti hranic se Geckovi a nedobrovolně i Fullerovi zastaví v baru Titty Twister, kde se bratři musí setkat s převaděči. Nikdo jim však neřekl, že po setmění se místní osazenstvo mění v krvežíznivé upíry! (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

Bozvav

Jako horor to nefunguje, ale jako komedie skvělý. Výborně obsazené, děj rychle odsýpá, bitky gradují. Za mne plný počet. ()

sirien

da faq? Slabý 3*, okolo 50%, jestli vůbec. Quentin měl pár nápadů na scény z gangsterskýho útěku a pár nápadů na scény s upírama, ani jedno z toho nevydalo na film, tak to stlásknul dohromady, nalil do toho nějakej mega skromnej budget, vyplnil trochou hudby v mezičase, utáh Cloonyho, co se zrovna nudil, ukecal Rodrigueze, aby mu tam dal jeho vysněnou foot-fetish scénu a prohlásil to za film? Jakože - začátek je stylovej, pár scén, momentů a nápadů je vtipnejch a je toho dost, aby u toho člověk vydržel, ale dohromady to moc nedrží - spíš to působí fakt jako náhodnou linkou poskládaná série YouTube klipů. ()

Móó

V programu psali "akční film", očividně skvělé obsazení. První hodina filmu bavila, kvalitní kriminálka, ale pak to přišlo, totální fantasmagorie. Nedalo se dokoukat, vypnuli jsme, jakmile nám došlo, že se to hrdinům pouze nezdá z toho, jak moc pili. :D Do konce jsem to opravdu nezvládla, takže nemohu soudit, jaké to celé mělo rozuzlení. No, možná kdybych na to koukala v roce 95 a s vědomím, že se Mexičani začnou proměňovat v upíry, nebo bych na to od začátku nekoukala jako na seriózní film, pak by se u toho možná dalo dobře pobavit. ()

TheSpearCZ

Ulítlá šílenost Tarantina s Rodriguezem, ve které jdou nejvíce vidět rukopisy obou režisérů. Rodriguezovi akční sekvence, Tarantinovi úchylky, dva rozdílné žánry (upíři byli bohužel oproti geniální první polovině velký propad), parádně hrající George Clooney a legendární nohy Salmi Hayek - je to blbost, je to legrace, je to všechno čím chcete, aby tenhle film byl. Čisté 3* ()

peetrejr

"I don’t believe in vampires, but I believe in my own two eyes, and what I saw is fucking vampires!” Robert Rodriguez na mňa vytiahol spočiatku kľudný film. Potom sa ale začali diať veci. Celá prvá hodina pôsobila celkom normálne. Dvaja muži, ktorí utekajú pred zákonom. Tarantino ako Richie Gecko je fajn a celkom sa mu hodí postava úchyla. George Clooney podal pekný herecký výkon a páčil sa mi o čosi viacej než Tarantino. Danny Trejo potešil (nie hereckým výkonom), pretože čo už môže byť viacej cool než týpek z Mountfieldu. Koniec sa mi páčil a ešte okrem Dannyho potešila aj Salma Hayek ;) ()

mls

Súhlasím s Pomom. Prvá polhodina bola za *****, ostatnú časť filmu by som zhodnotil ako absolútny odpad. Je to len nechutná zlátanina nehodná mena Q.T. ()

Johnny

Takéto prapodivnosti ozaj nemusím - to čo začalo ako dobrá gangsterka skončilo zvrhlými krvavými potokmi, ktoré naprosto zamaskovali všetky ostatné snahy tvorcov. Škoda. ()

Lindushka

Keď sa na to človek pozrie s nadhľadom a zmyslom pre recesiu tak je to úplne perfektná zábava a to aj (alebo najmä) v upírskej časti :) ()

inutihar

Salma jako upírka a sexuální zvrhlík Tarantino ("Vona se začala chovat úplně jinak když jsi odešel") nemají chybu. ()

merigieren

První část byla něčím originální a svým způsobem zajímavá i 4* by se našly. I když ve mě vzklíčila nenávist k vypatlanýmu bratroj a čekal sem jen na to koho zabije jako dalšího... Pak přišel bar kde byly všechny holky polonahé krom Salmy Hayek :-) (trochu to narušilo logiku věci) V tomto okamžiku se dostává film do fáze Buffy přemožitelka upírů a hodnocení klesá ke 3*, Po vcelku akční podívané přijde něco strašného, celkově nedomyšlené natažení trapné situace a vykonstruovaná druhá vlna upírů při níž skoro všichni zkapou. Celkově to sou hodně slabý 3* a z pozitivního pohledu nadprůměrné 2* :-) ()

hEROic

První třetina božská, poté se bohužel vše zvrhne, ale na druhou stranu, co od Rodrigueze čekat, že... :)) BTW za Salmin taneček, jsem málem dal hvězdu čtvrtou, ale tak lehce si mě nekoupí ;) ()

Elin

Rodriguez? Tarantino? Clooney? Hell yeah!! Výborná vyvražďovačka s typicky tarantinovskými dialogy a úvahami. Královsky jsem se bavil a nikdy, jak mám možnost, tenhle film nevynechám. Prostě klasika. ()

Pet 510

Když se to vezme kolem a kolem je to pěkná blbost. Nicméně koukat se na to dá. Má to docela spád a když to nebudete brát nijak vážně a hledat nějaký smysl můžete se, (přestože celý film tvoří v podstatě jen to že se do odporných uslintaných stvoření vráží všechno co je po ruce) i hodně dobře bavit. Je tu, ale i pár věcí co jsem ignorovat prostě nedokázala a to především reakce postav na smrt někoho blízkého. Měla jsem vtíravý pocit že obě děti mají asi tolik emocí jako ti upíři vzhledem k tomu že jejich otec měl v příštích nekolika minutách umřít rukou jich samých. No dobře, ale jak už jsem řekla je to docela příjemná oddechovka. ()

DHDV

Pro někoho nejhorší film od R.R ale pro mě je zase nejlepší a nestravitelnější! Záleží na vašem povznesení nad jeho „vážnou/humornou“ tvorbou. Mnozí neví jestli to brát jako nepovedený film a nebo jako film, který tak má vypadat... ()

agassi68

Toto je presne ten typ filmu, ktorý buď milujete alebo neznášate. Ja patrím do prvej skupiny. Aj keď by som možno radšej prijal namiesto upírskeho thrilleru len Tarantinovský. Clooney bol vynikajúci, Trejo klasicky umrel, Juliette Lewis v trošku prekvapivej roli cudnej dcéry bývalého kňaza Keitela, Salma ako hadia tanečnica a sám Tarantino v roli šialeného brata spolu s tlupou mexikánskych ksichtov vás dokážu pobaviť. Ak o to pravdaže stojíte.. ()

Zemřel herec John Saxon

23.10.2010

Na planetu predátorů v červenci 2010

Na planetu predátorů v červenci 2010

17.08.2009

Přesněji 7. 7. 2010. To platí pro nás, diváky. Tvůrci Predators (tedy především producent Robert Rodriguez a režisér Nimród Antal) však mají odlet plánovaný už na 28. září 2009. Tehdy totiž v… (více)