Spy Kids 2: Ostrov ztracených snů

• USA Spy Kids 2: The Island of Lost Dreams (více)

Když se dcera amerického prezidenta dostane v zábavním parku do úzkých a když navíc vyjde najevo, že z otcovy kanceláře ukradla prototyp nebezpečného maskovače, do akce musí být povoláni ti nejspolehlivější. Jsou povolány dva týmy malých agentů. Carmen a Juni Cortezovi a Gary a Gerti Gigglesovi. Tyto sourozenecké dvojice spolu neustále soupeří, ostatně podobný souboj se odehrává i mezi jejich rodiči. Otec Carmen a Juniho, Gregorio Cortez, má být zvolen novým ředitelem OSS, školícího centra pro agenty. Na slavnostním ceremoniálu je ale do této funkce jmenován otec Garyho a Gerti, Donnagon Giggles. Během slavnostní večeře jsou uspáni všichni dospělí a podivní číšníci ukradnou prototyp maskovače i přes veškerou snahu dětských agentů jim v tom zabránit. Maskovač je zbraň, která dokáže vyřadit z provozu veškerou elektroniku široko daleko. K odcizení přispěla i rvačka mezi Junim a Garym a proto je Juni vyloučen z OSS. Jeho sestra Carmen se však dostane do centrálního počítače OSS a znovu Juniho zaregistruje jako agenta a také změní plán pro následující akci. Garyho a Gerti pošle do pouště a jejich velkolepou akci poblíž Madagaskaru přidělí sobě a svému bratrovi... (TV Prima)

helloween93

Rozkoukal jsem to asi 4x než jsem se dostal až k závěru filmu. Nuda, hrozné efekty, přitroublý příběh a neskutečně infantilní. Smutné, že Spy Kids byla jediná Rodriguezova výdělečná série. * ()

Jeand´Boa

Od režiséra po herce - plýtvání jejich talentem, dost možná i jejich ostuda...toto není parodie, toto není zesměšňování, toto je blbost udělaná s velkým nevkusem a vedoucí k naprosté lacinosti až trapnosti...nevěřím tomu, že by se to mohlo opravdu hodně líbit byť jen dětem...aneb úroveň jedničky pokračuje... ()

Torgal

Jediný diel Spy Kids, ktorý som aspoň čiastočne videl. Je to absurdná blbina preplnená šibnutými nápadmi, ktoré ma ale fakt bavili a celkom by som si ten film užíval, nebyť fakt desivo nepodarených trikov. Toto už bolo takmer na úrovni Dungeons & Dragons, čiže skoro na úplnom dne. Dosť mi to prekážalo a kalilo dojem z filmu. 5/10 ()

josieaddms

Zábavné pokračování příběhu dvou drzých špionských dětí. Jak už jsem psala, děti to milují. Vždyť to představuje všechno co děti mají rády. Byla bych ráda, kdyby se dospělí dokázali jednou vcítit do malých dětí, a pohlížet na dětské filmy jejich očima. Snad by poznali že tenhle film si skutečně nezaslouží tak nízké hodnocení. ()

Likan7

Na podobný úrovni jako skoro nesnesitelná jednička. Špatný triky, postavy dementi a mě je stydno za ty herce, že "museli" hrát v takový kravině. Dodnes nechápu, jak mohlo vzniknout takových dílů. ()

Knor

Jedna hvězdička je asi až moc, ale dám ji, protože mám Rodrigueze fakt rád a jsem ochcotem mu ještě jednou odpustit, ta hvězda je za pár dobrých nápadů, jinak nic víc. ()

Pitryx

Naprosto skvělá rodinná zábava. V podstatě bez hluchých míst. Nápadité efekty, leč příliš okaté. Ale vůbec to zde není na závadu. Já osobně jsem se dlouho tak nebavil a sem tam i chutě zasmál. Ve vedlejší roli se opět objevuje známý zloduch Dany Trejo i Steve Buscemi. Dost nadprůměrný film. Nova ????2009 9007/9600 ()

kubilov

Z mého pohledu se dvojka sice zuby nehty, ale přesto zhruba drží laťky, kterou nasadila jednička, a proto stejné hodnocení. Big up za Steva Buscemiho! ()

Brano

Jednotka bola prepadák, tak načo točiť dvojku? Toto je len ďalšia sprostosť, ktorá sa snaží zaujať technologickým pokrokom. Keď som mal tak desať, tak som to ešte dokázal pozrieť, ale s odstupom času by som to už viackrát nezapol. 1* dávam len čisto z nostalgie, že raz som sa na to dokázal pozerať. Ak nemáte desať, tak sa tomuto radšej vyhnite. Pre dospelých to film rozhodne nie je. /25%/ ()