Černoch Kevin Pope je špičkovým agentem CIA. Se šéfem Oakesem se právě pokouší koupit od ruského překupníka Adriana Vase kufříkovou jadernou bombu. Podaří se jim domluvit obchod, který se má uskutečnit za deset dnů. Na ulici však odcházejícího agenta napadnou neznámí útočníci a smrtelně ho postřelí. Oakes je přesvědčen, že za útokem stojí skupina teroristů, která má o zbraň také zájem, a že si její členové nejsou jisti, zda Kevina zabili. Dozví se také, že Kevin měl bratra dvojče. Za sto tisíc dolarů je ochoten ho zastoupit. Agenti ho podrobí intenzivnímu výcviku, jehož součástí je nejen proměna v elegantního světáka. I když Oakes zpočátku příliš v úspěch akce nevěří, muž ho překvapí svou přizpůsobivostí. Když se ubytuje v bratrově newyorském bytě a stane se terčem útoku neznámého vraha, raději zmizí. Oakes ho však najde, řekne mu pravdu a přesvědčí ho, aby pokračoval. (TV Nova)

Musak

Ve stručnosti: trapné hlášky strašně cool a ftipného černocha; chyby ve filmu, kterých si nejde nevšimnout; samé klišé; plno nelogičností; stupidní příběh Zajímavosti: Původní název byl "Black Sheep", poté se však zjistilo, že již existuje film s tímto názvem. Ironií je, že nový název "Bad Company" je také název již existujícího filmu. [--] Toto je jeden z posledních filmů natáčených ve World Trade Centru (některé z podzemních scén) [--] Jeden z filmů, který změnil datum vydání kvůli útokům na WTC. Původní termín listopad 2001 se změnil na červen 2002 [--] Chyby: Rýže v Jakeovým uchu během svatební scény mizí a opět se znovu objevuje [--] Když Hayes a Oakes při scéně, kdy ujíždějí, narazí s autem do stromu, je vidět, že celá pravá strana je dost zničená. V dalších scénách je auto více méně nepoškozené [--] Když Jake vyhraje šachy nad protivníkem, který pak hodí peníze na stůl, je vidět, že pozice figurek je jiná, než v záběru o několik vteřin později, ačkoliv na šachovnici nikdo nesáhnul [--] Když Jake s Nicole a záporňákem padají dolů šchtou na prádlo, je vidět, že Jake jednou nohou minul koš na prádlo. V další scéně je vidět, jak vylézá z koše [--] ()

klima777

Prakticky nekoukatelné. Jedna hvězdička je za Hopkinse, ale společnost "screamujícího" Chrise Rocka mu opravdu nesvědčí. Celá taškařice je jaksi vymknuta z kloubů. ()

JoseBenes

Prostředí kladenské železárny rulez! Tak dementní, až je to zábavné, vtipné a z části i vlastenecké. Je v tom přece alfasamec Vašut! ()

Autogram

„Iba jesť, sex nie. Iba jesť, sex nie. Iba jesť, sex nie.“ To je asi tak všetko zaujímavé z tohto filmu. (1.1.2013) –––– Omylom som si film pozrel znovu, pretože som si neskontroloval čsfd. Aspoň je to dôkazom že päť rokov je doba, za ktorú sa na tento film dá spoľahlivo zabudnúť. Možno ešte pár zaujímavých vtipných momentov by sa našlo, ale dve hviezdy sú akurát. (14.1.2018) ()

ssfan

Takový průměrný akční film s překvapivě dost nevýrazným Anthony Hopkinsem, zato ale s výborným Chrisem Rockem, který občas vtipně zahláškuje. 58% ()

HomeAlone

Az moc dobre a zabavne na to aby to malo iba take slabe hodnotenie . Ak to divak bere s rezervou a nebude sa zbytocne vrtat v chybach , ktore bezneho divaka ako mna vobec nevyvedu z miery , tak je to velmi slusny spionazny triler s prvkami komedie , ktore tam podla mna pekne zapadnu . ()

Smileface

O něco slabší než klasické akce of Jerryho Bruckheimra.Jde ale o solidní zábavu se slušným tempem pro nás okořeněnou českou metropolí ve které se film z větší části odehrává. ()

Looser

Ještě horší než XXX, kdyby to nebylo v Praze tak bych si to DVD asi ani nepůjčil a udělal bych dobře....stupidní příběh připomíná spíš béčkový špionážní film z minulého století. ()

Opsha

Z naprostého průměru to vytahují dvě věci.Praha a Chris Rock. (mě se zvláště líbily šachové partie na začátku) ()

Arius

Bad Company reziroval Schumacher? Tak tomu nemozem uverit. Kdeze to malo od gradacie telefonnej budky, ako daleko zaostaval Rock za Ferrelom ale hlavne preco si schumacher zvolil prave taky scenar ktory bol uz sam o sebe velmi brakovy. Hopkins sa sice snazil ako mohol no Chris Rock bol otrasny, nevyslo mu prakticky vsetko, azda s vynimkou zopar usmevnych scen. Na zasmiatie bol dokonca i Vasut, ktory ako seriozny a nebezpecny grazel vobec neposobil, no predsa len som si nasiel dalsie matne svetlo v tejto velkej tme a tym bol Stormare, prisonbreaksky Abbruzzi bol ako zaporak vynikajuci, objavoval sa zriedka ale nikdo nemal sancu ho svojim vykonom prekonat, bol bezpochyby najlepsi a dokonca mozem tvrdit ze sa zo svojou rolou vysporiadal lepsie ako sam velky pan Hopkins. ()

ZkuKol odpad!

dostane-li Schumacher víc jak 30 mil$ a Chris Rock nad sebou nemá režiséra kterej ví co chce (Smith), nemůže z toho vylzt větší ubohost než je tohle - nej herecký výkon - Petr Jákl ()

Hortenzia

anthony hopkins už dávno nie je zárukou dobrého filmu a chris rock je skôr zárukou zlého,pri tomto filme sa to len potvrdilo...nakoniec z toho nebol ani len priemerný thriller...joel schumacher vie natočiť aj oveľa lepšie filmy (telefónna búdka,voľný pád) ()

The Viper

Chris Rock...ehm...Další herec co mi leze na nervy už jen tím svým s odpuštěním xsichtem ! Anthony si to celkem pokazil a děj ? Velmi slabý. ()

MacGyver míří do kin

MacGyver míří do kin