Černoch Kevin Pope je špičkovým agentem CIA. Se šéfem Oakesem se právě pokouší koupit od ruského překupníka Adriana Vase kufříkovou jadernou bombu. Podaří se jim domluvit obchod, který se má uskutečnit za deset dnů. Na ulici však odcházejícího agenta napadnou neznámí útočníci a smrtelně ho postřelí. Oakes je přesvědčen, že za útokem stojí skupina teroristů, která má o zbraň také zájem, a že si její členové nejsou jisti, zda Kevina zabili. Dozví se také, že Kevin měl bratra dvojče. Za sto tisíc dolarů je ochoten ho zastoupit. Agenti ho podrobí intenzivnímu výcviku, jehož součástí je nejen proměna v elegantního světáka. I když Oakes zpočátku příliš v úspěch akce nevěří, muž ho překvapí svou přizpůsobivostí. Když se ubytuje v bratrově newyorském bytě a stane se terčem útoku neznámého vraha, raději zmizí. Oakes ho však najde, řekne mu pravdu a přesvědčí ho, aby pokračoval. (TV Nova)

Chen

Klasické zachraňování světa sice ztrácí v akční složce, ale humor mu nechybí. Jestli jsem nebyl z něčeho nadšený, tak z až příliš vlasteneckého "překladu" originálního názvu, ale jinak jsem se velmi slušně bavil. ()

Martin741

Bad Company je len dalsi podpriemerny film s Anthony Hopkinsom na cele. A na poli spionaznych filmov podla mna ide o vysloveny podpriemer, ktory v kinach navyse komplet zhorel. Scenar je sice klise /nuklearne zbrane...../ ale film dobre odsypa, ba aj par prestreliek a akcnych scen sa najde. 32 % ()

Wiikii

Nejvtipnější je asi ten překlad Bad Company alias Česká spojka...Anthony Hopkins a komik Chris Rock tam neměly ani vedle sebe hrát, film samotný je dost nic moc a nedokáže v člověku vyvolat to potřebné napětí.. proto Hodnocení - 39% (2*) ()

raptorrr

Ceska spojka??? Kolik platej tomu cloveku co tyhle nazvy vymejsli? Kazdopadne v tomhle filmu jsou Cesi (potazmo vsichni Evropani) za totalni idioty. Jeste ze je tu chytrak Chris Rock (ze je chytry poznate podle toho, ze strasne rychle mluvi a umi hrat sachy!) a mazak Anthony Hopkins (v nejhorsi roli sveho zivota). A ja myslel, ze Jerryho Bruckheimera je spoleh... ()

Streeper

Průměrní akční komedie, u které jsem se párkrát zasmála. Asi to není úplně film, ke kterému bych se ráda vracela, ale když není na co koukat, tak to nebude nejhorší volba. obaví to a pro české diváky to má ještě větší kouzlo v tom, že se část točila u nás. ()

starbrejkr

Filmů o výměnách dvojčat už jsme tu měli požehnaně, takže originalita rozhodně není to, čím by Česká spojka nadchnula a musí brát jinde. A dle mého tak činí docela dobře.....je to asi americký akčňák, který nejlépe a taky nejslušněji pracuje s pro nás samozřejmě přitažlivými českými exteriéry...projednou nejsme zobrazeni jako jen východní země plná vidláků:-)) Akce odsýpá dobře a víc lezou na nervy jen občasné blbé Rockovy kecy a hudba, K ní jen odcituji krásnou repliku z filmu. "Co je to za hudbu?" "Nejspíš hip-hop" "To je hrůza" :-D Jinak Marek Vašut je tu fakt cool:-)) ()

nithiel

Sice pár ucházejících scén, ale jinak silně nereálný scénář boří jakoukoliv radost ze sledování. Prostě průměr, který ani hvězda typu Hopkinse nevytrhne. ()

Kwaichi

Ďalšia hra na špiónov a zlých chlapcov, ktorí sa chcú zmocniť atómovej bomby. Síce Mission Impossible bolo trochu na lepšej úrovni, hlavne čo sa týka hlavnej zápletky, no ani tento film nemal nedostatok kvalitných akčných scén a v porovnaní s Mission Impossible tu bolo zas podstatne viac humoru. ()

C0r0ner

Pár fajn hlášek rozhodně nevynahradí fakt, že zbytek filmu je nudná a natahaná slátanina bez jakéhokoli napětí. Kdyby to bylo hozené víc do komedie jako třeba Jsem agent, přidal bych jednu hvězdičku, ale takhle není za co. Plus Chris Rock je nesympatický idiot, to taky moc nepomohlo. 35% ()

Wormboy

Priemerna akcna zalezitost, pri ktorej sa clovek neunudi, ale na ktoru po pozreti zabudne...ako sa dam dostal Hopkins nechapem...co uz...aj majster tesar sa utne. ()

Fallen_One

Průměrná akčňárna s českými reáliemi (kdy jindy můžete vidět auta na Střeláku) a tradičěně dobrým Anthony Hopkinsem. ()

zette

Vidim to stejne jako drtiva vetsina uzivatelu zde. Beckovy akcni film, ktery je pro ceskeho divaka zajimavy hlavne tim, ze se celkem vydatne tocilo v Praze. Herectvi Chrise Rocka mi nic nerika a Hopkins je z formy stejne jako reziser Schumacher. ()

emo

Veľkorozpočtová somarina poskladaná bez ladu a skladu. Nie je to vtipné, nie je to akčné, na napätie zabudnite. Čo je to? ()

c.tucker

Tak jako jo, daný scénář je pochybný, herecké výkony nijak překvapivé, Rock standard, Hopkins nic moc. Jak už tu někdo zmínil Schumacher je pro mě mister, někdy vyplodí naprostý poklad jako VOLNÝ PÁD, TELEFONÍ BUDKA, TÁBOR TYGRŮ a 8MM nebo naprosté zlo jako BATMAN A ROBIN a BATMAN NAVŽDY a někdy vyplodí standardní akční snímek jako je tento, bez větší hloubky, ať je to bomba či špína. ()

otík

Malinko nadprůměřný akční film, který je pro nás, Čechy, zajímavý především tím, že se odehrává v Praze a v okolí. Jinak jde opravdu o klasický akčňák, který ale není na škodu a rozhodně nenudí. ()

MacGyver míří do kin

MacGyver míří do kin