Černoch Kevin Pope je špičkovým agentem CIA. Se šéfem Oakesem se právě pokouší koupit od ruského překupníka Adriana Vase kufříkovou jadernou bombu. Podaří se jim domluvit obchod, který se má uskutečnit za deset dnů. Na ulici však odcházejícího agenta napadnou neznámí útočníci a smrtelně ho postřelí. Oakes je přesvědčen, že za útokem stojí skupina teroristů, která má o zbraň také zájem, a že si její členové nejsou jisti, zda Kevina zabili. Dozví se také, že Kevin měl bratra dvojče. Za sto tisíc dolarů je ochoten ho zastoupit. Agenti ho podrobí intenzivnímu výcviku, jehož součástí je nejen proměna v elegantního světáka. I když Oakes zpočátku příliš v úspěch akce nevěří, muž ho překvapí svou přizpůsobivostí. Když se ubytuje v bratrově newyorském bytě a stane se terčem útoku neznámého vraha, raději zmizí. Oakes ho však najde, řekne mu pravdu a přesvědčí ho, aby pokračoval. (TV Nova)

Druury

Film který měl s Anthonym Hopkinsem velice dobré předpoklady mě zklamal... přeci jen se Anthony hodí spíše na role padouchů.. zklamání = 2* ()

Helldo

Popravdě nepodívat se na herecké zastoupení a nevědom si toho, že se to má odehrávat v ulicích Prahy, asi bych se ani neobtěžoval. A je pravda, že jsem se asi obtěžovat neměl. Hopkins v roli agenta CIA, to asi není úplně jeho parketa a Rock je prostě šašek a ač některé hlášky opravdu pobavili v nadhledu vše dávalo dojem laciné, pošetilé frašky. ()

Wardan

Neskutečně průměrná a rutinní záležitost. Jednuduchý až primitivní scénář s několika otravnými místy, Chris Rock je dost na prd, i když párkrát z něj vypadne docela slušný a vtipný blábol a Anthony Hopkins sice fajn, ale nevyužit. Takovýto film prostě nemá dneska vůbec šanci vzhledem k tomu, že za konkurenci má Enemy of the State, Mission: Impossible nebo třeba bondovky s Brosnanem. Jediné čím může být Bad Company zajímavé je prostředí Prahy a to je dost málo. Horší 3. ()

Heavyman odpad!

Zapálit, rozdupat, rozsekat a linčovat každýho kdo v tom hrál(bylo by mi líto pana Hopkinse, ale herec jeho velikosti v takovým braku by si to i zasloužil).Chrise Rocka bych byl schopnej zastřelit, debilní negr machruje a pouští hip-hop v naší zemi.Matka stověžatá musela plakat! Pro mně opravdovej HUMUS! ()

alambert

Začátek hodně vtipný, film pak přechází z vtipnosti do akčnosti, ale celkově neztrácí úroveň a pořád mě baví. Chric Rock se mi tam fakt líbil, Anthony Hopkins nezvykle nudný, váhal sem, jestli je to vůbec on, nebo nějaký jeho dvojník...xD Trošku to hodnocení musím zaokrouhlit za tu Prahy taky no...xD ()

Illioplius

Jediné zaujímavé na filme (pre mňa) bolo, že sa jeho časť odohrávala a natáčala v Prahe. No potenciál toho mesta bol využitý tak hrozne málo, že by miesto Prahy mohlo poslúžiť akékoľvek iné mesto. Čo sa týka deju, ten bol natoľko nudný, prázdny a klišé, že o týždeň si už ani nespomeniem, o čom Česká spojka bola, a už si tento film nemám ani najmenšiu chuť pozrieť znova. Škoda, že vo filme nebolo lepšie vykreslené zvykanie si Jakea na postavu svojho brata, ktorý mal úplne opačnú povahu. Zneškodnenie bomby bolo zobrazené až extrémne trápne, čo ma len utvrdzuje v ohodnotení tohoto filmu na jednu hviezdu. ()

DHDV

Komik notuje klasikovi z Británie. Velmi pěkný akční film kterému pomohlo obsazení a povedená hudba. ()

Hapretor

Ostuda v rámci "spythrillerů"! Ch. Rock v tomto žánru nemá co dělat a Hopkinse je pro toto zase škoda. Aspoň, že typické české přisírky alias Vašut si mohly střihnout další minutové solíčko. ()

Andronikos

Scenáristicky to nie je nič extra, komediálnosť tu je miestami blbá a ani akciou či napätím to príliš neoplýva. Ale vcelku ma to bavilo aj pri druhom zhliadnutí a za radový akčný film to označiť určite možné je. Hviezdičku pridávam predovšetkým za možnosť vidieť Hopkinsa v nejakej vcelku normálnej (nelecterovskej) role, ale tiež za detaily ako vykrádanie ukradnutej prettywomanovskej odrhovačky K. Gotta a iné české reálie a niekoľko milých výrokov z úst Ch. Rocka (nepochybne tomu poslednému dosť napomáha český dabing). ()

char_t

Hopkins už měl lepší dny, a ani ten Rock zrovna nezářil. Ale co, jako celek film celkem ujde, na ospalý večer akorát - jen člověk nesmí čekat ani zběsilou akci, ani řáchavou komedii. ()

BenderG

Má to skvelý soundtrack, no to je asi tak všetko. Žial je to celé také o ničom mimo pár rádoby vtipných scénok. Divákovi nemôže byť jedno, čo sa práve deje a od polovice filmu vyčkávať koniec. ()

Folky

Nuda a rutina. Žádný moment k zapamatování, zábava to nebyla a ani Hopkins nepředvádí dobrý výkon (ježíši, i on je bolestně průměrný). Stěží tři hvězdičky. ()

Besyn

Ono je už všeobecně známé,že čím má Joel Schumacher větší rozpočet,tím horší natočí film.Tady to sice ještě tak strašně jako v případě Batmana a Robina nedopadlo,ale opravdu mě nenapadá jediná věc,proč tenhle film shlédnout.Je to nuda a režijně velmi odfláknutá nuda s minimem akce.A už mě navíc štvou filmy ve kterých se atomová bomba,která ma zničit celý New York,zastaví jednu sekundu před odpálením. ()

Barak

Anthony Hopkins už stárné - tady to jde na něm vidět opravdu hodně. Takový děda se do role agenta, který má být rychlý, svižný a umět husarské kousky, nehodí. Chris Rock se tam oproti němu hodí skvěle. Má plnou hubu svých hlášek - on vlástně neříká nic jiného, jen furt mele "nesmysly" - a umí se tvářit stejně drsně, jako směšně. Ale sám to zkrátka nemůže utáhnout, kdyby tam nebyl, hvězdičky by šli rapidně dolů. Co potěšilo a zároveň nepotěšilo, tak to byla "přítomnost" České republiky a českého jazyka. Proč nepotěšilo? On tam začne něco pomalu mluvit česky a oni mu nerozumí, pak to někdo řekne rychle a oni "aha". Vážně bych si to přál někdy vidět v originále, protože by to určitě vyznělo lépe. Jinak je to v klidu plynoucí, všechno se nese v pohodovém tempu, chtělo by to přidat na akci.. a jako jinak příjemná oddechovka (a dostaví se i Karel Gott - jen vokálně ale, škoda).... Zábavné (hlavně díky Rockovi), moc neakční a občas nudné - na jeden večer, ale za chvíli už nebudete vědět, že jste se na to někdy dívali.... 6.5/10 (A vězte, čeští překladatelé, že "three months later" opravdu neznamená "o půl roku později".) ()

MacGyver míří do kin

MacGyver míří do kin