poster

Mys hrůzy

 • USA

  Cape Fear

 • slovenský

  Mys hrôzy

Krimi / Thriller / Drama

USA, 1991, 128 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Tosim
  ****

  Slušivý thriller s naprosto úchvatnou "lolitkovskou" Juliette Lewis, na kterém mi však vadily dvě věci: postava De Nira, která byla vždy a všude nepozorována a ta ruční kamera, která se mi do tohoto filmu jaksi nehodila.(14.7.2004)

 • Tsunami_X
  *****

  Tohle není žádný řemeslně zvládnutý thriller útočící na pokladny kin, ale strhující klamání tělem, které budí dojem, že si jej vzal do parády sám Alfred Hitchcock.(1.9.2005)

 • Lima
  ****

  Už úvodní záběr na De Nirovu kérku na vymakaném těle dává tušit, že se dočkáme něčeho zajímavého. Scorsese se opět pochlapil a jeho remake strčí černobílého předchůdce hravě do kapsy. Vyplatí se vidět, už jenom kvůli scéně, kdy De Niro jako údajný bohémský učitel svádí Julliete Lewisovou - to co ona předvádí, to je famózní herecký koncert. Dal bych i za pět, ale konec je bohužel blbej, klasicky hollywoodsky natahovanej.(11.5.2003)

 • Boss321
  *****

  Spojení Martina Scorsese a Roberta De Nira nemůže dopadnout špatně! Max Cady je po 14 letech propuštěn z vězení a nemůže se dočkat až se pomstí svému tehdejšímu advokátovi Samu Bowdenovi, který zatajil důležitý důkaz. Robertu De Nirovi to v roli Maxe neuvěřitelně sekne a už první pohled na jeho namakané a pokérované tělo dává tušit, že to bude nezapomenutelný zážitek. Advokáta Sama hraje Nick Nolte, jeho menželku Jessica Lange a jejich dceru Juliette Lewis, která ukázala, že je to obrovský talent (Rozhovor De Nira a jí na "hodině dramatu"). Film má slušnou atmosféru, obvzláště ke konci. Za vyzdvihnutí určitě stojí i hudba, která dodává patřičné grády. Originál jsem neviděl, ale už jenom kvůli De Nirovi mi něco říká, že tohle je lepší.....(13.1.2008)

 • molotov
  ****

  Nebýt skvělých herců (hlavně De Niro) byl by to tuctový triller. Ten závěr byl už moc mimo realitu, takový rambo:-)(2.9.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace