"Tak nám zabili Kennyho." "Kterýho, paní Müllerová?" I když poslední série šly už dost dolů.(1.6.2006)

Tenhle seriál si sice z objektivního pohledu 5 ***** nezaslouží, ale stejně mu je s klidným svědomím dám, mimo jiné za neuvěřitelý fakt, že kvalita dílů s dalšími a dalšími sezonami nejenže neklesá, ale dokonce lehce stoupá! Jenže mám dojem, že málokdo tady to vydržel sledovat dodnes.. První cca 3 série byly totální převrat, tak jako ve své době třeba i Létající Cirkus, Twin Peaks, Simpsons nebo Akta X, ale v té době seriál pořád ještě jaksi hledal svojí tvář..Čímž ovšem nechci říct, že byl špatný, tento seriál má naprosté minimum horších dílů! Ze začátku si totiž prostě zřejmě opravdu zakládal jen na kritizování naprosto všeho a neustálým nadáváním malých hlavních hrdinů, což byla super sranda a bylo to něco nového, ale po čase se seriál dále vyvíjel a nezůstal jen u sprostých fóru a psychoušsky infantilně debilně zábavných dílů, časem se velmi zdůraznila rovina nesmlouvavé, geniální a vtipné sžíravé satiry a kritizování například současné politické situace v USA, nejrůzějších sekt a scientologů, byrokracie a tuposti dospělých ..Zároveň je tu mnohem hlubší pohled do duše osmiletého dítěte.. a nejde jen o hlášky, ty se skoro pak už nevyskytují, do popředí se derou předevšim výborné příběhy jednotlivých epizod (které zdaleka nejsou (obvykle) tak dementní jako třeba Erikova anální sonda z první série..) ..a krom toho, "Zabili Kennyho!" "Parchanti" se nevyskytuje už vůbec, protože Kenny pak už v každém díle neumírá.. O čem jsou některé díly? Obvykle aktuální události ve světě : Scientologie je podvod, zneužívání dětí knězi, Velikonoční pravda o Šifře mistra Leonarda, rasismus vůči židům, černochům, zrzkům, liliputům nebo třeba imigrantům z budoucnosti, partnerství homosexuálů, pravda o tragédii 9/11 a US vládě, dementní plastické operace, globální oteplování, Al Gore, války jako důsledek náboženství, hipíci, bitky fanoušků na stadionu, hraní Guitar Hero nebo třeba Warcraftu, braní steroidů sportovci a podvádění, hnusná umělá prsa, o tom jak je Paris Hilton blbá, o Michaelu Jacks..Jeffersonovi, trapné souboje televizí o sledovanost, manažeři umělců, co na nich jen vydělávaj, Crips gangztaz jsou kriplové, zobrazování proroka Mohameda v kreslených vtipech, válka mezi nebem a peklem ovládaná Sony PSP, Eric chce Nintendo Wii, etická otázka nechávání téměř mrtvých lidí na přístrojích, podvodníci, kteří tvrdí, že komunikují s duchy, PETA a nezdravý přístup ke zvířatům, Mormoni, Smog a hybridní automobily, Válka v Iráku, AIDS, Wal Mart, Eric vymýšlí pro Hollywoodská studia náměty k filmům, ve kterých VŽDY figuruje Adam Sandler. Nechybějí VELMI četné aluze a narážky na popkulturu, "celebrity" či jiné filmy: největší všivák ve vesmíru, který předstírá, že komunikuje s mrtvými-John Edward, David Blaine navádí k sebevraždám, Bono Vox je hevno, Christopher Reeve vycucává mrtvé plody (výzkum kmenových buněk), Rob Schneider je mrkev a sešívačka, Russel Crow jezdí po světě s remorkérem Remem a rve se, skvělý je díl, kde se kluci snaží zabránit Spielbergovi a Lucasovi předělat své staré dobré filmy, Indianu Jonese atak.. některé filmy: Den poté, Resident Evil, 300, Utrpení Krista, 24 hodin, Pán prstenů, Věc, Hvězdná brána, Černý jestřáb sestřelen, Simpsons...Co se týče kritizování scientologie, tak na protest tehdy odešel Issac Hayes, Chef, což byla škoda, ale vlastně se divím, že se něco podobného nestalo už mnohem dřív. Tak dlouho Stone a Parker šťourali, až naštvali člena vlastního štábu. Říkám si ale, že kdyby se dlouho nic nedělo, udělali by díl, ve kterém si utahují z příliš flegmatických lidí, nebo tak něco..Výborný je také díl, ve kterém vystupuje Lemmiwinks, Tarbušák, Tarbuší král:) Co říct závěrem? Kromě satiry je to prostě taky naprosto famózní sranda!:D(20.11.2004)

Jenom se na ně podívám a už se musím smát. Když jsem byl mladší byl to můj nejoblíbenější seriál. Samozřejmě kvůli tomu, že mi ho rodiče zakazovali. Po letech jsem příšel na chuť i jiným seriálům, ale na roztomilý sprosťáky nikdy nezanevřu. Když jsem si to nedávno pustil, znovu jsem se válel smíchy. Jsou tedy jen dvě možnosti. Buď mi je stále 12 nebo se jedná o geniální seriál.(27.8.2009)

Co k tomuhle seriálu dodat. Najde se už opravdu jen málokdo, kdo by nevěděl oč běží. Pro někoho je to ztráta času, kravina, oplzlost atd. Pak je tu ale druhá skupina diváků, kteří se chtějí bavit. Já patřím k té druhé. A co vy?(3.5.2007)

Řítí se přímo na nás........zabili Kennyho, parchanti.........seru na vás jdu domu ...... kluci nehrajte si s těma zbraněmi je to nebezpečný - mohli by ste rozlejt pivo ...... a tak sa dá pokračovať donekonečna. Najlepšie diely sú vybíjaná, poľovačka, mexická uhrančivá žába z jižní srí lanky a halloween.(10.2.2004)