• Marigold
  *****

  Nejhorší animace na světě, nejdebilnější příběhy, sprosté a stupidní dialogy... Prostě a jednoduše geniální animovaný seriál, ke kterému nutno zaujmout nějaké stanovisko. To moje zní – satira ostrá jako břitva, nesmlouvavá, absurdní, balancující na samé hranici infantilní debility --- Jenže ona potvora balancuje tak mistrně, že jsem si bandu sprostých fakanů z jednoho amerického městečka zamiloval. Kenny je nádherný důkaz boží záludnosti a poťouchlosti. South Park je důkaz toho, kam až může lidská invence zajít. Je mi jasné, že za nadšené sledování South Parku skončím v pekle a budu nucen provozovat anální sex se Saddámem... Kenny, já tě nenávidím!!!(11.2.2004)

 • mysicka
  ****

  kenny, jestli budeš žrát lidi, tak už s náma nebudeš chodit koledovat...:-)))) nemluvě o - sedni! lehni! nebuď teplej!(16.10.2003)

 • Le_Chuck
  ****

  S počiatku šok, bomba, paráda a postupne už len dobré +/- vykyvy (s obcasnymi zableskami geniality). Ono po čase sa to opozerá a človek tvor prispôsobivý, už nieje v neskorších častiach ničím prekvapený.(8.7.2005)

 • - Celá 12. epizoda 3. série s názvem "Korn's Groovy Pirate Ghost Mystery" je parodií na animovaný seriál Scooby-Doo (od r. 1976). Místo postav ze seriálu Scooby-Doo se zde objevují členové americké metalové kapely Korn, kteří v tomto díle také sami sebe namluvili. Kapela hraje na konci jednu ze svých nejúspěšnějších písní ''Falling Away From Me'', která tehdy poprvé spatřila světlo světa. ([RUSSELL])

 • - Zvuk, kterým Randy a na konci 9. epizody 15. série s názvem "The Last of the Meheecan" také Cartman zvolá "nééé", je reakce na úpravu Blu-ray verze filmu Star Wars: Epizoda VI - Návrat Jediho (1983). ([RUSSELL])

 • - Přestože Betsy Donovan, matka Clyda, jednoho ze spolužáků hlavních postav, zemřela v 1. epizodě 16. série "Reverse Cowgirl", je vidět zezadu v pozadí v 4. epizodě 16. série "Jewpacabra", kdy již má být mrtvá. (Zodd)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace