Naprosto genialni animovanej serial, kterej je neuveritelne sprostej, ale ne bezucelne a kterej je s kazdou dalsi serii lepsi a sprostejsi. Dokonalost.(6.5.2007)

Dokonalé. Takmer každý diel je nenormálne vtipný a niektoré časti (napr. tá s Kennyho hracou konzolou, vojnou Nebies s Peklom a riešením otázky eutanázie) sú takým mohutným gejzírom scenáristickej invencie, drzosti a zmyslu pre humor, že hociktorý hollywoodsky scenárista môže len ticho závidieť.(9.7.2007)

Nejsem žádnej puritán, spíš naopak. Z toho množství sprosťáren ale za chvíli bolí hlava, navíc je to pořád na jedno brdo. Sjíždět jeden díl za druhým, na to fakt čas ani náladu nemám.(7.8.2011)

South Park u mě zakotvil jako kult hlavně v mém pubertálním věku. Nemohl jsem si ho nechat ujít a nastavoval si budíky, abych mohl sledovat seriál v těch šílených vysílacích časech (02:00) na Nově. Koncept celého seriál sází na pochcávku lidských vlastností. V každém díle si z nich utahuje a ukazuje jak jsou lidé neschopně zahledění, předpojatí anebo jenom hloupí kokoti. Celé je to jedna velká satira, sarkasmus a nadsázka. Hlavní postavy jsou legendární a v něčem dokonce předběhli Simpsonovi, kterými se celý seriál inspiroval. Teplý, zoofilní a pedofilní učitel Garrison je skutečný vrchol a baví mě nejvíce. V podstatě všechny hlavní postavy jsou karikatury skutečných lidí, které Trey a Parker v životě potkali, mnohdy zapadají skvěle do mého povědomí o učitelích a lidech, kteří si myslí, že jsou normální. Po letech už pro mě South Park není takovým kultem jako před osmi lety, ale přesto si ho občas pustím pro lepší náladu. Jeho vyprávění kde nadsázku, skryté narážky a vtipy dokáží pochopit i děti nad dvanáct let a zároveň se líbí lidem, kterým je třeba třicet, je úctyhodné. 85% 03.09. 2010(3.9.2010)

kenny, jestli budeš žrát lidi, tak už s náma nebudeš chodit koledovat...:-)))) nemluvě o - sedni! lehni! nebuď teplej!(16.10.2003)