Seriál co nemá chybu - věčně zahalený Kenny, který v každém dílu umírá (zabili Kennyho ... parchanti) a jeho sprostí a nasraní kamarádi co neustále vymýšlejí všemožné kraviny.(1.1.2008)

Z pohľade filmových kritikov opovrhovaný a priam zatracovaný seriál, pohľadu bežného konzumenta zbožňovaný. Skvelý gagy a hlášky, Parker-Stone, nechápem ako im mohla nedôjsť inšpirácia aj napriek celkom slušnej nádielke dielov. Priam nezabudnuteľný Kenny a celá partička okolo je geniálna. 85%.(23.5.2006)

Řítí se přímo na nás........zabili Kennyho, parchanti.........seru na vás jdu domu ...... kluci nehrajte si s těma zbraněmi je to nebezpečný - mohli by ste rozlejt pivo ...... a tak sa dá pokračovať donekonečna. Najlepšie diely sú vybíjaná, poľovačka, mexická uhrančivá žába z jižní srí lanky a halloween.(10.2.2004)

• - Děj 13. epizody 15. série s názvem "A History Channel Thanksgiving" paroduje film Thor (2011). V tomto díle se také objevuje herečka Natalie Portman, která ztvárnila ve filmu Thor (2011) jednu z hlavních rolí.

• - Část z 12. epizody 14. série s názvem "Mysterion Rises", ve které Cartman získává na svou stranu Cthulha, se podobá scéně z filmu Můj soused Totoro (1988), stejně jako část, ve které na něm letí.

• - Na konci 5. dílu 1. série s názvem "Slon miluje svini" je Kenny vidět ve třídě mezi ostatními dětmi, i když už má být mrtvý. (AmonK)