• Chupacabre
  *****

  Seriál co nemá chybu - věčně zahalený Kenny, který v každém dílu umírá (zabili Kennyho ... parchanti) a jeho sprostí a nasraní kamarádi co neustále vymýšlejí všemožné kraviny.(1.1.2008)

 • Superpero
  *****

  Běží to víc jak deset let a furt to drží krok s dobou a je to neuvěřitelně vtipné. Poslední díly jsou navíc až nechutně dokonale promyšlené a strefují se do všeho možného, takovým způsobem že se u toho fakt gebim nahlas. Fakt nejlepší komediální seriál.(29.12.2004)

 • kiddo
  *****

  Ještě jednou si někde něco přečtu o nebývale vynikajícím dabingu a překladu (!) a začnu srát atomovky.(29.1.2015)

 • - Tvůrci South Parku si ve 14. epizodě 16. série s názvem "The Poor Kid" udělali legraci sami ze sebe. Matt Stone byl vychován jako agnostik , přestože sám sebe označuje za ateistu, a Trey Parker pije nejraději Dr Peppera.

 • - Povráva sa, že postava Stana dostala meno ako poctu experimentálnemu režisérovi Stanovi Brakhagovi, ktorý bol obľúbeným učiteľom tvorcov toho času, keď študovali na University of Colorado. (ash99)

 • - Hádka mezi Randym a Sharon ze 7. dílu 15. série s názvem "You're Getting Old" spolu se závěrečnou scénou dávají tušit, že se jedná o zamyšlení autorů nad svou tvorbou, fanoušky a pokračováním seriálu. Je to v historii seriálu poprvé, co se spolu Kyle a Stan, do té doby nejlepší kamarádi, přestali bavit.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace