Městečko South Park

• USA South Park (více)
USA, (1997–2023), 118 h 25 min (Minutáž: 16–48 min)

Předloha:

Charles Dickens (kniha)

Trey Parker, Matt Stone, Isaac Hayes, Isaac Hayes (a.z.), Jay Leno, Tomorowo Taguči, Jenna Mattison, Elton John, Ozzy Osbourne, George Clooney (více)

Série(26) / Epizody(321)

VoHe

"Cartmane, ty pičo uzená", "Seru na vás, jdu domů" To jsou prostě hlášky (a mnoho dalších) jsou opravdu NEZAPOMENUTELNÉ a geniální. ()

KICKBALL

Seru na vás, já jdu domů. Boží seriál se skvělými nápady. Děti chytřejší než jejich rodiče a dospělí s IQ mínus nekonečno, tohle prostě nemá chybu. Některé díly jsou geniální jak svým nápadem tak se svou skrytou genialitou. Hlášky, které nemají chybu, různorodé postavy atd. atd. atd. Těch hlášek bych mohl vyjmenovat snad tisíc. Na tohle se vyplatí podívat s českým dabingem a to kvůli sprostým slovům. Česky je to prostě brutálnější, když vám někdo řekne česky s plnou hubou například slovo k....va. , zní to prostě lépe než jakěkoli anglické sprosté slovo, a to také díky různorodosti českého jazyka. Kdyby jste takový seriál natočily před 30 lety tak už tady nejste. ()

Zanian

To čeho se Simpsonovi bojí, South Park dovede až za kraj a zatopí všemu, co hlupáci uctívají. Nejlepší satira všech dob! ()

BlackHoleSun

Neutuchající nálož sprosťáren, neustálé narážky na problémy v americké společnosti, milion humorných způsobů Kennyho smrti. U tohoto seriálu se prostě nelze nebavit ;) ()

killberrybil

Narozdíl od Simpsonů si tvůrci neberou servítky s ničím a seriál má i nějakou hloubku. mnohem kvalitnější, ovšem také nekonvenční, drzejší, rozporuplné a míra snesitelnosti je občas hodně na hraně. Rozhodně však za pět hvězdiček. Ovšem novácký dabing od sedmé série je odpad. ()

Frank234

Nebere si s ničím a nikým servítky a do všeho jede naplno. Skvělá kombinace dospělého světa dospělýma očima dětí. ()

mr_radek

Dřív jsem to docela žral. Koukal jsem na to v mém pubertálním období a byla to taková menší rebelie v té době. Nejlepší byl Kenny, který pak v některých sériích úplně chyběl, což mě mrzelo. Nicméně mi přijde, že South Park potkal podobný osud jako žlutou rodinku ze Springfieldu. Viděl jsem pár nových dílů a moc mě to nebavilo. Čím jsou autoři starší, tím více se snaží zobrazovat současný svět a jeho problémy, jenže to je spíš smutný než vtipný. Ale chápu, ono je to těžký po stovce dílů brát inspiraci v obyčejných tématech a navíc všechno už bylo v Simpsonech! ()

Socirel

Zakázané ovoce chutná nejlépe - tímto heslem jsem se řídil za mých raných školních let a tajně jsem sledoval tento šílený seriál. Ale teď mi už to tak skvělé nepřipadá, humor je zde na můj vkus až příliš laciný. ()

Calabria

Matt Stone a Trey Parker to zkrátka dokázali. Nejlepší a nejvtipnější seriál všech dob. Naprosto můj styl humoru. Grafika je samozdřejně pro mě velké +. Škoda že poslední dobou jsou mezi sériemi velké prodlevy kvůli hře (doporučuju). 100%. Dodatek: Po vydání první hry South park The stick of thruth se v seriálu začala objevovat návaznost, série vydávají jednou ročně a vtip rapidně opadl, díly jsou udělany jednodušeji a vtipy pro mě jsou lehce laciné. Začíná se to opírat především na propletený příběh ve kterém je těžké se zorientovat. Zřejmě proto, že se veškerá energie dává do her, která je naštěstí docela dobrá. Nikdy mě nenapadlo že někdy shodím hvězdy ale už je to pro mě 75% a jestli to půjde dál, dám klidně hvězdy 3 ()

zimi

První díl, či filmek, nebo co to bylo je super, ale poté hrůza, bez dobrých nápadů, mluvit sprostě umí každý, to nemusím čumět na seriál, mohu zajít na zastávku a je to zhruba stejný děj! Měli nechat jen ten první počin a dal bych 5*, za humor, postavičky, originialitu, ale celej seriál je trapnej a nudnej, pardon všem příznivcům, ale je to tak! ()

MadButcher8

Hlúpy a primitívny, zároveň inteligentný a zábavný. Matt Stone a Trey Parker vytvorili absolútne geniálny seriál, v ktorom sa postavy dostávajú do rôznych nezmyselných a priam absurdných zápletiek a situácií, ktoré dosť často reagujú na súčasné dianie vo svete. Neodporúčam ľuďom, ktorý nemajú radi čierny humor. Len pre silné povahy! ()

jeziska

Viděla jsem pár dílů, ale vůbec mě to nepřesvědčilo. Jo, bylo tam pár vtipných momentů, ale pro mě žádnej zázrak. Tenhle tip seriálů neni nic pro mě. ()

Paramount oznámil řadu nových projektů

21.01.2022

Tvůrci South Parku uzavřeli megadohodu

Tvůrci South Parku uzavřeli megadohodu

06.08.2021

14 filmů, 5 dalších seriálových sezón a navrch k tomu ještě nová videohra. Ano, čtete správně. Tvůrci South Parku Trey Parker a Matt Stone uzavřeli novou megadohodu se společností ViacomCBS, domovem… (více)

Další peklo na Zemi

Další peklo na Zemi