Bláznivá komedie o českém super-agentovi 007 naruby. Muž pro zvláštní operace je totální nemotora a je nasazován vládou tam, kde jde o něco naléhavého a mimořádného. Superagent Vašek Hruška se svěřených úkolů neohroženě ujímá a k jejich řešení přistupuje zcela netradičně. Jeho akce jsou však překvapivě úspěšné... (oficiální text distributora)

PinkieCat

Já nechtěla dát ani jednu hvězdičku! Ale stojí za mnou supertajný agent Vašek Hruška a vyhrožuje mi, že jestli dám odpad, umlátí mě kabelkou!!! ()

Nathyman odpad!

Fascinuje mě, že při sledování tohoto filmu se mi dělalo fyzicky nevolno. Zvládl jsem dvacet minut, pak jsem to musel vypnout. ()

Duston_Movie

Film ktorý TV FOOOOR vysiela o 20.00, popri tom som hral na kompe solitér a možno preto mi to nepríde až tak hrozné :D Dám tomu 1 hviezdu sám neviem za čo, proste už mám moc odpadov :D tak 1 pre dagmaru ()

jerzy1976

Ten film je tak blbej, až jsem se musel občas zasmát. To je snad nový žánr - parodie parodie :-) A Sypal jako agent je neskutečný :-))) Nicméně viděl jsem mnohem nudnější filmy, které si třeba hrály na "umění". Tenhle film si aspoň na nic nehraje a i herci včetně režiséra snad museli vědět, že točí to co točí - neuvěřitelnou slátaninu. ()

Va33ek

Tato komedie mě vcelku pobavila. Pokud v tom člověk nehledá bůh víc co a chce se jen zasmát, rozhodně mě to nepříjde jako špatná volba. ()

kl.mi odpad!

Soukup musi byt naprosty idiot, kdyz dokaze vytvorit takovou zrudnost! Hodnoceni "odpad" ani zdaleka nevystihuje debilitu tohoto prujmu! Dej absolutne o hovne a herci taktez!!! ()

Khotzilla odpad!

Režiséři, obsazující do svých filmů své partnerky a dělající z nich tak neschopné herečky, by se měli střílet. Ale tady se to sešlo: Třetiřadý herec obsazený do hlavní role, hudba od snad nejhoršího popového řemeslníka osmdesátých let, nenápaditý scénář a výsledek vzbuzující nejčastěji pocit trapnosti. Koncentrované zoufalství. A hluboká lítost, že do toho navezli i lidi jako jsou Libuše Havelková nebo Jaromír Dulava. ()

pazkund odpad!

Kňučící Jaroslav Sypal do toho dal maximum a zabralo to. Vypadla z toho taková sračka, že jí neni v české kinematografii rovno. Kdybych chtěl trýznit muslimy v Abů Ghraib, pouštěl bych jim místo waterboardingu tenhle filmík střídavě s Playgirls. ()

Andreso odpad!

Ak by som mal zhrnúť všetko zlé zo série Byl jednou jeden polda, tak tento výplod by nedosahoval ani takú kvalitu. Nerozumiem, ako mohlo niekoho napadnúť natočiť takýto film. ()

Chroe odpad!

Vše už bylo napsáno, prostě je to nepopsatelně odstrašující 🤣 Toto může dokoukal do konce jen naprosto hloupý člověk. Homo debilis. ()