Bláznivá komedie o českém super-agentovi 007 naruby. Muž pro zvláštní operace je totální nemotora a je nasazován vládou tam, kde jde o něco naléhavého a mimořádného. Superagent Vašek Hruška se svěřených úkolů neohroženě ujímá a k jejich řešení přistupuje zcela netradičně. Jeho akce jsou však překvapivě úspěšné... (oficiální text distributora)

kedu

film je jednou z nejúžasnějších ukázek správného pochopení a hlavně implementace surrealismu. Bravo! ()

henrycruel odpad!

Soukup opět v akci! Se svým typicky trapným humorem a otřesnou režií. Nejhorší je, že to pořád cpou do televize! ()

curil

Souhlasím s odpadem! Ale protože jsem v hotelu "Srní", kde se film natáčel strávil tři nádherné letní dovolené v devadesátých letech a stále vzpomínám na krásnou okolní přírodu a hlavně hospůdku v Horní Kvildě "U Rantla", dávám zřejmě nejvyšší ohodnocení. Film mi vždy připomene tehdejší rodinnou pohodu... ()

Shnoff odpad!

Toš to je ono, Jaroslave! Já ti furt věřím, že nasadíš k nejakému trháku a z tých pretěků s Trošků a Olmerem o natočení co nejmazlavějšího exkrementu na filmový pás vyjdeš vítězně! S týmto by to šlo, protožes vytvořil skupenství na pomézí pevnéj látky a hodně viskózní kapaliny. Ale neusni na vavřínoch! Troška prý letos vytahl festovně ťážké háky. Ale já ti fakt věřím a poradím ti! V nůzi najvyšší si daj štamprlu ricínového oleja - zaručený sukcés. ()

Chladek odpad!

Naši filmaři chtěli zřejmě více proslavit komického policajta Hrubce z filmu Byl jednou jeden polda. Film byl absolutní propadák, J. Sypal měl předvést něco z Jamese Bonda a inspektora Clusoa. Nepovedlo se mu ani jedno. Film je hrozný. ()

smrtubohem odpad!

Co může být horší než třetí díl majora Majsnera? Už asi jenom tohle. Odpad, ostuda, ztráta času, doživotní trauma. Fuj! Pan Soukup je opravdu velice primitiní a hloupý člověk a ještě primitivnější a hloupější režisér. ()

masik odpad!

Ze začátku ještě alespoň trošičku koukatelné, jednou jsem se dokonce pousmál, když Jaroslav Sypal přišel převlečený za uklízečku, což bylo asi v 10. minutě, od té doby už je to nic než odpad! Nechápu, jak se mohl Vladimír Železný chlubit tím, že TV Nova je spoluproducentem tohoto paskvilu. ()