Bláznivá komedie o českém super-agentovi 007 naruby. Muž pro zvláštní operace je totální nemotora a je nasazován vládou tam, kde jde o něco naléhavého a mimořádného. Superagent Vašek Hruška se svěřených úkolů neohroženě ujímá a k jejich řešení přistupuje zcela netradičně. Jeho akce jsou však překvapivě úspěšné... (oficiální text distributora)

Houbos

Ukázka laskavého českého humoru. Vrchol ubohosti. Děj: pracovník tajné služby ukradne dokumentaci k radiolokátoru Dagmara. Agent Hruška se za ním vydá na seznamovací víkend do šumavského hotelu a vydává se za atraktivní ženu aby se dostal do jeho blízkosti. A zároveň vystupuje jako muž, poručík Švestka. "Humor" měl pravděpodobně spočívat ve změnách rolí, kdy se třeba Hruška coby poručík nedopatřením zapomene odlíčit a sundat si náušnice. Zdánlivě vtipné? Chyba lávky. Vydržel jsem přesně 18 minut, už už se zahajoval proces lobotomizace. Radím režisérovi ať uplatní talent v jiné profesi, například při údržbě sanitárních zařízení. Film není dobrý ale bohužel ani špatný (v pozitivním slova smyslu). Divák se rád na plátně zasměje cizímu neštěstí, Soukup nám tentokrát nedal příležitost. ()

Chegí odpad!

Discopříběh, Svatba upírů, Lásku z pasáže, Vítr v kapse i Byl jednou jeden polda se dá snést, ale plejáda hereckých výkonů, které by nejméně stejně dobře zahrál taťka šmoula sám, nejhůř s pomocí šmoulinky, by neměla mít název Jak ukrást Dagmaru, ale spíše Jak ukrást jehlu, kterou si po shlédnutí tohoto filmu vypíchnout oči. ()

Spike86 odpad!

Zde se Soukup opravdu vyznamenal. Naprosto trapný scénář. No pravda je, že někdy to bylo až tak blbé, až jsem se zasmál, ale jinak dost těžko na této hodně nepovedené crazy komedii hledat něco pozitivního. 15% ()

ajfelka odpad!

Sypal jako český James Bond s idiotským úsměvem skoro bez zubů, charisma byste nenašli ani pod mikroskopem, scénář je natolik dementní, že lepší by snad napsal i žák 4. třídy. Herecké výkony nestojí za nic, Baselides v roli buzny, neustále hledající nějakou vhodnou oběť, se kterou by si to rozdal, mě neskutečně štvala, ne proto, že bych něco měla proti homosexuálům, ale proto, že nesnáším takové samoúčelné karikatury. No prostě opravdový odpad. ()

Kubasino

Tohle se mi zdá opravdu hoooodně přehnané. Neříkám, že to byla zrovna bomba, ale poslat to na 5. místo mezi nejhoršími filmy? Já se občas i zasmál a tak klidně dám i nějakou tu hvězdičku. Odpad! je v tomto případě věc pokrytecká a ubohá. Prostě ve stylu, ve kterém se tady boduje. "Když to dali ostatní, tak to dám taky". "No a co, že jsem zasmál a viděl jsem dlouhou řadu mnohem horších věci, ostatní mají jistě pravdu a tak se svezu s nimi." Marně tady čekám na nějaké procitnutí a na chvíli, až tady budou lidé hodnotit film na zakládě toho, co si opravdu myslí. Pochybuji, že se někdy dočkám, but I have a dream... ()

Fenk

Hrubec se pochlapil a po Poldovi přišel s postavou typu ''ještě větší imbecil, než sme doufali''. Ano, zápletka je blbá stejně jako Zhorný s Demeterem dohromady, ale Sypalovi nelze upřít, že se s rolí porval se ctí a proto je jeho degent s hlasovým fondem Marie Rosůlkové a IQ 0,07 uvěřitelný. ()

Linsang odpad!

Jediné, co mi bránilo přepnout na jiný kanál, bylo to, že jsem z gauče nedosáhla na ovladač. Děs běs!!!!! ()

Emily483 odpad!

Když jsem jednou zapnula televizi a běžel tenhle film, vůbec jsem to nechápala. Nedokázala jsem zařadit do doby, ve které byl natočený ani ve které se odehrával, nepochopila jsem žánr a dívala jsem se na to jen proto, že jsem přemýšlela, která omamná látka způsobuje, že někdo tohle natočí, nebo to pustí do tv. Upřímě, nemohla jsem uvěřit vlastním očím, a nemůžu ani teď zpětně. Je pěkné, jak v případě tohoto snímku pekfektně souhlasím s názorem ostatních. Jsem ráda, že tady panuje taková krásná shoda :) ( :D :D :D) --> Cival, Galadriel, Gemini, Radyo ()

jazzuSKA odpad!

Nejhorší z nejhorších. Sypal a jeho role debila z Policajta, nemůže stačit na celej film. JEště ke všemu když k tomu ani nikdo nenapsal scénář. Tohle se nikdy nemělo dostat ven. ()

Katule80 odpad!

Nejtrapnější film, který jsem byla nucena vidět.... pravda, vydržela jsem do konce - Soukupovi se podařil Cimrmanovský efekt PRVKY: OČEKÁVÁNÍ A ZKLAMÁNÍ... :D. Ale vidět to znova??? Brrrr....!!!! ()