• Pitryx

Blbina a navíc k uzoufání nudná. Vlasta to trošku oživuje, ale je nakrátko a málo. Prostě film o ničem.(27.2.2017)

Vybavuji si tenhle film docela dobře, i když jsem ho viděl jako dítě. Asi právě proto, že ke sportu patří úspěchy i neúspěchy, tedy výhry i porážky. A zažívá to většina těch, co se sportu věnuje už jako dítě v nějakém sportovním oddíle. Proto jsem dost soucítil s hlavní postavou, spoluprožíval s ním jeho zápas sportovní i lidský, neb mě vždy vzrušoval tenhle způsob života, i lidi kolem sportu. Sport je droga, a neumím si svůj život bez něj představit. Sport je fyzická práce, při níž v těle přirozeným způsobem dochází k vytváření látek, které působí na celý lidský organismus blahodárně. Nechápu ty lidi, co se sportu dokáží nevěnovat.(16.9.2010)

Naprosto neznámý film, který zapadl zřejmě kvůli své plochosti a nevyraznosti. Objevuje se tu pár zajímavých dobových reálií, ale celkově (i včetně závěru) vyznívá do prázdna. Aktivním plavcům možná řekne víc, ale u mě jen na slabý průměr.(26.1.2014)

• dyfur

.....júúj -aj na mňa to bolo strašne vlááčne,pomaly každé slovo tuším bolo treba ťahať z huby.......tak takto nie trocha pružnosti a rytmu by to chcelo......(11.2.2016)

• Rodriguez

"Vítám tě, snídani máš dole a doufám, že příště použiješ schody." 45%(30.1.2014)