Valentin McKee a Earl Batess pracují jako údržbáři v městečku o čtrnácti obyvatelích. Jednoho dne se rozhodnou odejít a vydají se na cestu přes poušť za vyhlídkou lepšího zaměstnání. Tam se setkají s Rhondou LeBeckovou, seismoložkou, která měří podzemní aktivitu. A ta právě nyní nevysvětlitelně stoupla. Po cestě najdou starého Edgara, který nehnutě sedí na sloupu elektrického vedení a nepochybně se tam před něčím schovává. Pak nacházejí mrtvoly svých spoluobčanů. To už není legrace, v kraji se děje něco záhadného. Val a Earl se vracejí do městečka. Z Changova obchodu se snaží zavolat do nejbližšího většího města, spojení ale nefunguje. Mezitím už zjistili, že je pronásledují podivní obrovití červi, kterým z otevřené tlamy vylézají chapadla. (TV Nova)

Nikolas__

Super pokoukání, jen bych uvítal trochu vážnější tón, ale jinak téměř vše funguje. Hlavně vzhled monster je parádní. Tremors od nejlepší po nejhorší: 01, 07, 02, 04, 06, 03, 05______Podrobný žebříček všech dílů v mém deníčku. ()

DonBraso

Na tenhle kus narazil na SkyShowtime, ale byl tam otřesný dabing a tak si říkám počkám a šup na Film+ s původním dabingem. Ač jsem o filmu moc nečetl, tak zrovna na tehhle dabing by se měl člověk podívat a tak jsem tak učinil. Horší je, že jestli jsem čekal pořádnou porci vtipů a hlášek, tak to jsem nezaznamenal. Ale ústřední dvojka je vlastně fajn a nápad a zpracování taktéž. Ty červi bez digitálních triků mají něco do sebe a musím říct, že tohle vypadalo fakt parádně. Je to takový lehký mix, kde se ukazují  vnitřnosti příšery a spíš to vypadá jako béčková akční jízda s mladým Baconem, než vyloženě horor. Horší bylo, že i tak jsem se nudil. Ke konci už jen čekáte spíše jak dokážou zmizet červi a někdy je to takové trhlé bez logiky a někdy to naopak zase vykouzlí vcelku nápad, který by hlavu a patu měl. ()

bulawaio

Dobrá odreagovačka na odpoledne z 90. let. Super námět vyvedený v klasickém béčkovém provedení, které není vůbec špatné. Mezi plitkými hororovými komediemi nadprůměr, ale na moje miláčky critters to nemá. ()

joxerveliky

Nechápu zdejší vysoké hodnocení ostatních uživatelů, dívali jsme se vůbec na stejnou věc? U tohodle maglaisu jsem se ani nebál, ani nesmál, pouze nudil. ()

p.a.douch

Rychlovka, ale velmi dobrá. Hlavní hrdinové představovaní Baconem a Wardem jsou sympatičtí. Vedlejší figurky v čele s Michaelem Grossem nevadí. Triky slušný (vzhledem k rozpočtu). Délka slušná, hlášky taky. Dobrej filmeček - 80 %. ()

gezper

Komediálně pojaté, lehce hororové, béčko vyšité jak z partesu. Nehraje si to na nic co to není, a to co to chce být to opravdu je - nenáročná zábava (na dobrou noc). [60%] ()

Cazzysvjet

Dám pět ***** :D . Musim protože tohle je taková libovka! Prožívám u toho retrospektivní orgasmy když vzpomínám jak jsem to ve školce žral :D . Super! 85% ()

Clowers

NIc jsem od tohoto filmu nečekala a nakonec jsem byla příjemně překvapená, samozřejmě se film nesmí brát příliš vážně. Když to uděláte film se vám odmění, herecky i řemeslně koukatelnou podívanou. Za málo peněz hodně muziky, mrkněte ;) ()

bmx6

Strašně moc jsem se pobavil.V každé šílené situaci z to všichni udělali šílenější...Skvělé obsazení,příjemné prostředí,nečekal jsem,že se mi film bude natolik líbit. ()

Tillia

Skvělý béčkový soft horor, který je v takové pohodě, že překonává mnoho rádoby áčkových snímků. ()

jopal

Ze v r. 2019 dam 4* na film z r. 1990 nepochopim. Kde bol tento film, ze som ho este nevidel? Je uplne jedno ci logika, alebo nie. Bavil som sa cely cas! ()

endrix

Tři hvězdy, ale slušné. Ten film má všechno, co lze od buranského hororu z polopouště čekat. Burany, vědátorku, asijského obchodníka, blázna do zbraní, mrtvé ovce a zpomalené kovbojské scény. Klišé na klišé a děsné herecké výkony, ale dobře jsem se bavil. ()

Zemřel herec Fred Ward

Zemřel herec Fred Ward

13.05.2022

Další celovečerák podle seriálu

Další celovečerák podle seriálu

07.07.2009

U nás jsme jej nikdy kdovíjak neznali, ale „na západě“ platil v 80. letech za jeden z nejpopulárnějších policejních seriálů. T. J. Hooker. Když zalovíte v paměti, možná se vám vybaví úvodní scéna z… (více)