Alf

Komedie / Rodinný / Sci-Fi
USA, (1986–1990), 35 h 34 min (Minutáž: 18–24 min)

Hudba:

Alf Clausen

Série(4) / Epizody(102)

The_God

Sympatický, plyšový mimozemšťan, který má ze všeho nejradši kočky, je jednou ze vzpomínek, která se mi vybaví v souvislosti s mým dětstvím. Pravidelně se tv přepla na ČT, abych mohl sledovat povedené střeštěnosti ALFa. Jeden z nejlepších sitcomů vůbec a asi nejlepší sitcom 80. let. ()

Nut

Tohle hodnocení dávám za vzdálené roky, kdy jsem seriál sledovala. Myslím, že dnes bych se na něj již nedívala. Alfa bych si do baráku nikdy nepustila, i když byl tak hebký a plyšový a rodinu bych vypráskala za to, že po sobě nechali tak šlapat tím otravným mimozemšťanem:) ()

zodiak217

Radosť pozerať tento seriál. Na prvý pohľad sa to môže zdať ako riadna hlúposť, ale sitcom s mimozemšťanom čo vyzerá ako zmutovaný domáci maznáčik a jeho pochúťkou sú mačky prinesie kopec dobrej zábavy. Je to niečo iné a originálne. Tvorcovia vsadili na kartu, ktorá sa mohla obrátiť aj proti nim, no riskli to a vyšlo to. Seriál je prešpikovaný vtipnými scénami najrôznejšieho druhu (hlavne nie trápnymi a oplzlými) a každý si v ňom nájde to svoje. Určite mám pekné spomienky na časy strávené pozeraním tohto seriálu a som rád, že originalita nevymiera. ()

Zapinka

veliká, veliká nostalgie:) na tenhle seriál moc ráda vzpomínám. Moc mě jako malou bavil, ale teď už bych se na něj as nedívala. ()

peeko

Alf je borec. Nejmenší největší nebo největší nejmenší mistr v navozování mrzení lidem a kočkám;-). Jak je libo. A Willie Tanner je nejtrpělivější a nejobětavější člověk. Matka Tereza by vedle něj vypadala, jako hysterická nána v přechodu. Howg ()

Hellhajzl

Alfa jsem měl vždycky rád. Nejvíc mě asi bavil styl, jakým ho Ota Jirák namluvil. Oba palce dávám nahoru a Alfovi 5 hvězd. ()

RediaX

Seriál, který mě doprovázel celým dětstvím. Rodinka Tannerů ke kterým se nastěhuje vetřelec z vesmíru, který neustále spřádá plány jak jim spořádat jejich kočku je prostě skvělá. Jeden z mých oblíbených amerických sitcomů. ()

MAXIKILLER

Rozhodně jeden z nejpovedenějších sitcomů vůbec. Kdo by čekal, že nejironičtější a nejsarkastičtější osoba bude mimozemšťan z planety Melmec ? Hlavně ten českej dabing, to je prostě lahoda:) ()

PeteBuck

Skvelý seriál. Perfektný slovenský dabing, pán Dančiak sa zasa vyznamenal. Alf bol občas až moc otravný, ale inak zábavný. Rodina Tannerových mala neuveriteľne veľa trpezlivosti, zázrak, že hlava rodiny nedostala infarkt. Mnohí iní, by Alfa už dávno zabili. Niektoré Alfove hlášky boli fenomenálne: "Ľudské myslenie je tak primitívne, že sa v niektorých galaxiách považuje za chorobu". Niečo podobné povedali aj vo filme Muži v čiernom. Seriál skončil trochu blbo. Ale čo už. "Moja mama neustále jedla a otec pokazil, na čo siahol" - "Neuveriteľné, ako si sa im vydaril." ()

Jessicahamby

Chlupatý vetřelec z Melmecu! Pro mě ranní prázdninová oddechovka která rozhodně pobaví. Milým překvapením byl pro mě i dabing :) ()

belinko

ono i tak najviac bolí, že celé herecké osadenstvo bolo odkázané byť celý život spoznávané a prirovnávané postavám svojho sitcomu... niečo, ako Daniel Redcliffe bude vždy Harry Potter, tak tieto osobnosti ostali vždy len svojími postavami z tohto seriálu... je to smutné.. strašne smutné... neviem, či to stálo za to ... :) za to hviezdičku dolu, inak by som dal plný, lebo jako decko som si tento seriál nenormálne šiel :) ()

unclejack

Alf nie je zlý seriál - človek sa odreaguje a zasmeje. Ale to nostalgické šimranie v nose, ktoré súvisí nielen s dabingom Stana Dančiaka, ale aj so seriálom samotným jednoducho nepociťujem. Alfove party sú vcelku podarené, ale zvyšok rodiny mi príde ako z reklamy na kornflejky, ploché herectvo v službách plochých postáv. Je vidieť, že celý seriál stojí a padá s postavou mimozemšťana a komu stačia jeho fórky k nadpriemernému hodnoteniu, prosím. Lenže po Prúmerňákových - ktorých väčšina spoločnosti na čsfd odsúdila do priemeru - nemôžem udeliť to isté hodnotenie seriálu, v ktorom je rodinný život tak idealizovaný a ešte aj podpriemerne zahraný. V tomto smere je Married with Children ešte o krok napred než Alf a spomínaný seriál vedie o celé jedno kolo. Možno som dieťa ironickej doby, ale mne to proste príde riadne naivné. ()

rytir1

Plyšák z Melmecu honící kočky a dabing Oty Jiráka si tu vážně k sobě sedli jak dekl na záchod. Viděl jsem Alfíka prvně ještě ve školce a pořád na něj můžu koukat dokola. ()

Dvojirakri

V dětství jsem z něho nemoh. Po přehrání celého seriálu v dospělém věku už to taková sláva nebyla, ale stejně s hvězdami nebudu šetřit. A nejlepší díl? Ten kdy se musejí všichni obléct do masa. Skoro jsem spadnul ze židle :D :D :D ()

Gangsterka Sexy bestie dostane prequel

Gangsterka Sexy bestie dostane prequel