Alf

Komedie / Rodinný / Sci-Fi
USA, (1986–1990), 35 h 34 min (Minutáž: 18–24 min)

Hudba:

Alf Clausen

Série(4) / Epizody(102)

p.a.douch

Je škoda, že tenhle seriál skončil po pouhých 4 sezónách. Potenciál byl stále obrovský a seriál si udržoval stabilně nadprůměrnou úroveň. Už v době vzniku měl tenhle nosáč velké problémy s cenzurou a bohužel dnes už by asi ani nevznikl. Případně by to byl jen velmi krotký plyšák. Takže díky HBO Max za připomenutí. O kvalitách seriálu hovoří i to, že funguje i po 30 letech od ukončení. Vřele doporučuji. ()

Rogamko

Seriál Alf bol jeden z prvých seriálov ktoré som videl a na tento seriál nikdy nezabudnem. Príbeh malého chlpatého mimozemšťana ktorý havaroval do garáže obyčajnej rodiny je proste bomba, lebo v tej chvíli sa ich obyčajný život zmení o 180 stupňov. Každá jedna epizóda je svojim spôsobom iná a stále zábavná, najmä keď Alf zistí že rodina Tannerovcov má doma mačku, obľúbené jedlo Alfa. Čo to k postavám tak asi len toľko že herci sú veľmi sympatický a majú svoju charizmu najmä keď si postupne zvykajú na život s mimozemšťanom ktorého musia pri každej možnej príležitosti pred niekym schovať. Jedno ma ale trochu mrzí a to to že posledná epizóda kde Alf chce ísť konečne domov sa to skončí tak že ho chytia, je to najemotívnejšia časť celého seriálu po ktorom ešte vznikol film Projekt Alf ale to už nebolo úplne ono keďže hlavná rodinka Tannerovcov sa už vo filme neukáže a samotný Alf to už moc neťaha. Celkovo ale hodnotenie seriálu je len a len pozitívne. 9/10 ()

Werewolf2

"...vicka se ti klizi, chce se ti spat, menis se v biftek.." To snad do konce zivota nezapomenu. K Alfovi se navic uplne dokonale hodi hlas Oty Jiraka. Super. ()

Rafa

Tento seriál ma vôbec neokúzlil, i keď som sa donútil pozerať viacero epizod. Alf mi z času na čas príde až očividne nevtipný, rodinka okolo neho je okrem otca nevýrazná. Alf možno je nadpriemerný sitkom, ale na tie najlepšie ani zďaleka nemá ()

pavoucek

Jo tak tenhle mimozemšťan z Melmacku mě vždy skvěle rozesměje. Měl sice pár špatných dílů, ale to se v těch mega super dalších vstřebá. Akorát se mi nelíbil závěr seriál ,,To be continued ´´ a přitom žádné pokračování nebylo. ()

dawexx

Jooo, tak na ALFa na ČT1 jsem byl schopnej vstávat v neděli v osm ráno, ale kdeže jarní sněhy jsou. Přijde mi, že už to strašně dlouho nedávali, ale rozhodně si ještě pamatuju postavu chlupatého nehezkého ALFA s hlasem Oty Jiráka, který měl parádní hlášky snad na všechno. V hlavě mi dodnes utkvěla aspoň jedna: "jahodovej koláč už neměli, tak jsem vzal kočičí." ()

Unrealik

Po letech jsem viděl znovu první sérii. A musím naštěstí říci, že humor se nevytratil. Byť pár dílů je slabších, stejně se mi celkově první série dost líbila. Viděl jsem pak i další série. A musím potvrdit, že si seriál 4 hvězdičky zaslouží, vzhledem k tomu, že se na něj jde dívat opakovaně. ()

Insomnia

1. séria 90 %, 2. séria 70 %, 3. séria 30 %, 4. séria 60 %, celkovo nadpriemer, niektoré časti boli geniálne, dobre som sa bavil :-) ()

J. K. Lister

Mít takového kreativního mimozemšťana, stal by se snad brzy ze mne milionář... Možná bych i svému agentu chytil i nějakou tu kočku. ()

lepinla792

Dávám tři za to, jak mě to bavilo o hodně let dříve a zároveň zato, jak se změnilo moje vnímání, a jak se na to dívám dnes. Velký rozdíl ()

Lou_Pagi

Oj, tak to je dlooouho, co jsem toto viděl. Matně vzpomínám, že mě to prvně vůbec nebavilo, až jsem tomu postupně přišel na chuť. ()

Gangsterka Sexy bestie dostane prequel

Gangsterka Sexy bestie dostane prequel