Nechvalně známý doktor Feinstone strávil několik let v přísně střeženém psychiatrickém zařízení. Nyní se mu ovšem podařilo utéct a usadí se v poklidném městečku, kde si (dvdsvet.cz) zároveň znovu otevře ordinaci. S narůstajícím počtem pacientů roste i brutalita jeho zákroků. Několik lidí jej ale začne podezírat, a tak jim zubař Feinstone přichystá řádně krvavou odvetu... (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

mala_kea

Druhá porce je tu a já se bál, abych se zbytečně nespálil. Měl jsem štěstí a nelituju těch 100 minut, které jsem Corbinovi obětoval, protože lidé tu jsou bezmocní a krev stříká poměrně proudem. Nebyl vůbec problém se vžít do pachatelovy kůže. Tento fakt není kvůli Yuznaovi, nýbrž právě kvůli Corbinovi. ()

Hapretor

Krvavá jednoduchá hovadinka, která je úplně průměrná, předvídatelná, ale svou jednoduchostí zábavná a místy úsměvná. Takže pobaví - na večer hezky unaví - dobrá odreagovačka. Účel splněn. ()

Pitryx odpad!

Snad ještě větší ptákovina než první díl. Herci mně připadli nevýrazní, příběh sotva uvěřitelný se špatným scénářem. Navíc naprosto střelený konec /střelený doslova/ tomu vůbec nepřidal a zařadil snímek do filmového propadliště. Snad jen za zmínku, je zde zřetelnější Motiv Wagnerova Siegfriedova pohřbu, než v prvním filmu. CI 28062010 + 15012011 9137/9431 ()

Vanguard77

A další mizerný sequel. On už první díl nenabízel žádné velké potěšení pro hororové fanoušky, ale tady je toho ještě méně. Že já se na tyhlety filmy pořád dívám v marné naději, že narazím na něco mrazivého či snad nedej bože hororového!! ()

Petr59

Určitě to nekleslo pod první díl. Ale od druhého pokračování, jsem tedy rozhodně čekal více. Dvojka je asi na stejné úrovni s jedničkou, v něčem lepší, v něčem horší. Herecké výkony představitele dentisty jsou skvělé i v tomto díle. Co byla určitě výhoda filmu, že se film více zaměřil na hlavní postavu - dentistu. Byl větší prostor k zachycení jeho psychické choroby. Děj byl celkově dobrý, pomsta bývalé manželky dentisty, také nebyl špatný nápad. Napětí opět moc není, možná trochu přibyla akce. Co je však největší slabinou filmu, že první polovina filmu, je celkem nezáživná, bez vražd a působí spíše jako komedie. Od vraždy vesnického zubaře, se děj sice trochu začíná rozjíždět, ale nedosahuje kvalit jedničky. Teprve posledních dvacet minut filmu, celý film zachránilo a udrželo ho na jistých kvalitách. Kdyby byl celý film takový, jako byl jeho závěr, zaručeně by dvojka předčila jedničku. Ale bohužel, jen dvacet minut (nebo nejvíce půl hodinka) z celého filmu, je málo. Ale pravda je, že konec byl lepší než v jedničce, že by i vrařdy na konci, byly lepší než v jedničce. Proto jsem udělil čtyři hvězdičky. ()

honzic

No scénář tady kulhal ještě víc než v jedničce. Na druhou stranu to občas efekt mělo, ale velkou část filmu se člověk u toho nudí. Chtělo to více ostrosti, v něčem lepší v něčem horší než 1. Hodnocení: 55 % ()

JanSvoboda

Oproti prvnímu dílu jde o slabší pokračování. Mimo útěku našeho oblíbeného zubaře z blázince není nic nového, pod novou identitou pokračuje ve své oblíbené práci. Za to příběh je zase o něco nudnější a dobrých scén je již pomálu. I původní humor pan zubař odvrtal pryč. Slabé 2* za těch pár dobrých scén a ještě, že už nemáme pokračování tohoto "hororu". ()

+sfinx+

Sice jsem prozatím ochuzen o zážitky z prvního dílu, ale nejsem si jistý jestli za to nejsem radši. Dentista mi nabídl horor, který snad jediný se pokoušel o mojí nevolnost a dlouhodobější újmu v podobě strachu ze zubařů :) Kam se hrabe SAW (všech 15 pokračování dohromady:) na jednu scénku z tohoto. Scénky působí velmi realisticky a mé "slabé" hodnocení je jen kvůli mě neoslovujícímu ději, fanoušci hororů, kteří jsou povětšinou na podobný nedostatek zvyklí si mohou jednu hvězdičku přidat: Nezbývá než dodat: věnujte se péči o svůj chrup! ()