Nechvalně známý doktor Feinstone strávil několik let v přísně střeženém psychiatrickém zařízení. Nyní se mu ovšem podařilo utéct a usadí se v poklidném městečku, kde si (dvdsvet.cz) zároveň znovu otevře ordinaci. S narůstajícím počtem pacientů roste i brutalita jeho zákroků. Několik lidí jej ale začne podezírat, a tak jim zubař Feinstone přichystá řádně krvavou odvetu... (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

brutale

Vôbec sa mi nezdá, že to bolo slabšie ako 1tka, akurát záver mi prišiel trošku prehnaný. Teraz sa zahráme novú hru, "Truth or tooth". ()

Astaroth12

Jednotku beriem ako čistý priemer a toto pokračovanie je celkom na jej urovni, ani nenadchne, ale ani nenaserie. Corbin Bersen je tu veľmi presvedčivý, myslím si, že viac ako v jednotke. Tie jeho šialene výstupy boli viac než vydarene a dosť sa vydarili i tie jeho preludy, pekne pasovali do konceptu filmu. Lenže vo filme sa toho veľa nedialo, pritvrdil až vo finále, ale to už bolo neskoro, takže bodycount aj tu bol veľmi slabý. Naozaj, tu sa až pýta celkom sa odviazať a spraviť to tak ako si zaslúži, veľmi krvavo, ale zas zo štýlom. Štýl bol aj tu, ale krvavosť len v pár minútach, škoda toho. A ten koncový Pinhead, nevedel som, či sa mám smiať alebo plakať. Či to bolo brané len ako pokus o koncove vtipné zakončenie alebo to niekto bral vážne? Dúfam, že to prvé i keď mne to vtipné neprišlo vobec. Tak vážne neviem, čo si o tom mam myslieť. ()

fcreading

Musím ísť s hodnotením na štyri či chcem či nie pretože toto pokračovanie má taký istý nábeh ako ten prvý diel. Yuzna to dobre pojal Dr. Feinstone utečie z väzby a pritom použije ako rukojemníčku psychologičku ktorá mu pomáhala s terapiou a usadí sa v malom vidieckom mestečku pod novou identitou Dr. Caine. Gore scénok tu je dostatok, najlepšia scénka bola keď Feinstone trhal všetky zuby jednej pacientke to bola ale bolesť. No a ten koniec je vynikajúci Feinstonovi zabodne do hlavy plno klincov jeho priateľka a tak trošku mi to pripomínalo Pinheada 80 percent. ()

kaylin

„Dentista 2“ mi přijde jako pokračování slabší, bez toho, aby zde bylo alespoň nějaké to pořádné vyústění, i když je poslední scéna alespoň trochu zábavná. To prostředí je dobré, ale celé se to moc opakuje na to, aby mě to opravdu bavilo. Je to celkem škoda, protože ten potenciál postavy zde byl, ale když se plácá jen na místě, to je pak trochu zbytečné a člověk se u toho bude nudit. ()

K.I.N.G.

Já si nemůžu pomoct, ale mně se líbí i provedení dvojky. Je to ve stejných kolejích, jako první díl a je to skoro stejně dobré. Líbí se mi, že Brian Yuzna se snažil ze zubařské tématiky vyždímat maximum a nenarušuje chod příběhu nějakými postranními vraždami mimo zubařské křeslo. Film, který vás donutí si poctivě vyčistit zuby, alespoň po jeho zhlédnutí. 50% ()

Gorehound

Ešte lepšie, väčšie, viac gory pokračovanie výbornej jedničky. Malomesto tomu pridalo ešte viac "Stepfatherovskej" VHS atmosféry, gore scény sú odvážnejšie, zuby bolia ešte viac ako v prvom diely, keď dôjde na fantastické praktické FX. No a Bernsen je ešte viac psycho. Potešia aj bizarné Yuznovské halucinácie, koniec s kruhom ako z kreslenej grotesky tu síce sedí, ale mohol byť aj lepší. Ale to sú len drobnosti na nostalgickej VHS 90s hostine. ()

cariada

Je to vlastně dokončení prvního dílu. Šílený zubař uteče z blázince a pod cizým jménem se někde v zapadákově dostane opět k zubařině. Jenže mu šibe čím dál víc a mrtvých přibývá. Poněkud divný je že ač je x km daleko od místa kde ho lidi znají ,tak i tady se najde někdo kdo ho zná. (pochybuju že normálně by ho takhle někdo poznal to by musela být sakra náhoda). některé záběry jsou velice gut. Nechtěl bych být v kůži těch obětí to asi bolelo au!!!! Nakonci si zubař hrál na Pinheada. Zůstalo to otevřené ,ale naštěstí už nihoho nenapadlo dělat další pokračovaní. ()

McLushi

Váhal jsem jestli si vůbec mám pustit druhý díl té nehorázně nudné sračky, kterou jsem viděl předešlý den... Rozhodl jsem se, že ano a byl jsem vskutku velmi příjemně překvapen. Myslím, že tří hvězdičky navíc oproti DENTISTA 1 mluví za vše. ()

fars

Asi takhle: pokud se na tento film budete chtit podivat, ceka vas pres hodina nudy, asi pulhodina kdy se zacina neco dit, a 20 minut kde se fakt nechutne muci, pripadne rovnou vrazdi. Pro masochisty 65%, pro ostatni o 10% mene. ()

Fox Mulder

Celkem slušné pokračování prvního dílu. U Dentisty 2 mě chybí jediná věc, a to hlášky Dr. Feinstona z prvního dílu. ()

YumiOkami

pravidlo číslo 1: nikdy. nenaser. zubaře! ... tu bolest KAŽDÝ ZNÁME a tím je to víc brutální ... herci skvělí, hlavně corbin bernsen, který vypadá sexy i když někoho týrá... ()

borec999

Dejovo je dvojka takmer identická kópia jednotky. Akurát vyčíňania dr. Feinstonea je pomenej(dôraz sa kladie skôr na to ako sa vyrovnáva so svojimi psych. chorobami,poruchami a vidinami) a kým sa ho dočkáme, tak nám už dávno plynie 45. minúta. Inak Bernsen je stále pôsobivý psychopat a ako taký jednoduchý, béčkový horor obohatený o pár naozaj veľmi nepríjemných gore momentov a špecialitiek spojených s masakrovaním zubov a ústnej dutiny film Briana Yuznu stále ujde. I keď v závere sa už z hľadiska logiky úplne utrhne z reťazov, podobne ako Bernsen ktorý vo svojej úlohe prehráva jedná radosť. Klasicky, ako väčšina pokračovaní je to slabšie od svojho predhodcu, no vyslovene zlým sequelom podľa mňa Dentista 2 nie je a na tie priemerné 3* u mňa dosiahne. 50% ()

tenebrae86

Šílený Dr.Feinstone je velmi zábavná hororová postava, která mě vždy rozesměje. Pokračování kultovního Dentisty je podle mě o fous slabší než vynikající jednička, ale pořád dobré. Béčková tvorba Briana Yuzny mi maximálně vyhovuje. ()