Režie:
Seth KearsleyHudba:
Ron WassermanHrají:
Scott McNeil, Dale Wilson, Graeme Kingston, Cree Summer, Bill Switzer, David Kaye, Garry Chalk, Jay Brazeau, Blu Mankuma, Christopher Gaze, Kathleen Barr (více)Epizody(42)
-
Ra, Ra, Ra, Ra (E01)
-
Sleepwalk Like an Egyptian (E02)
-
Pack to the Future (E03)
-
The Gift of Geb (E04)
-
Desert Chic (E05)
-
High Nuhn (E06)
-
Dead Man Walking (E07)
-
Good Bye Mr. Cheops (E08)
-
Body Slam (E09)
-
Paws (E10)
-
The Curse of Sekhmet (E11)
-
Dog Bites Mummy (E12)
-
Reunion (E13)
-
The Prince and the Presley (E14)
-
The Egyp-Tsu Kid (E15)
-
The Face in the Mirror (E16)
-
Miscast (E17)
-
Sleight of Hand (E18)
-
Missing Ja-Kal (E19)
-
Ghouls' Gold (E20)
-
Tempting Offer (E21)
-
Loss of Face (E22)
-
Kid Scarab (E23)
-
Married to the Geb (E24)
-
Water, Water Everywhere... (E25)
-
A Dark and Shrieky Night (E26)
-
Pepped with Good Intention (E27)
-
Dr. Jekyll and Mr. Huxley (E28)
-
Monster Truck Mania (E29)
-
Eye of the Beholder (E30)
Hrají
Scott McNeil
Austrálie
Nejlepší seriály:
Extreme Dinosaurs (1997) (seriál)
Reboot (1994) (seriál)
Příběhy Toma a Jerryho (2006) (seriál)
Dale Wilson
Kanada
Nejlepší seriály:
Martin Mystère (2003) (seriál)
Alfred Hitchcock uvádí (1985) (seriál)
Krajní meze (1995) (seriál)
Graeme Kingston
Kanada
Cree Summer
USA
Nejlepší seriály:
Adventure Time: Fionna & Cake (2023) (seriál)
Legenda jménem Vox Machina (2022) (seriál)
Justice League Unlimited (2004) (seriál)
Bill Switzer
Kanada
Nejlepší seriály:
X-men: Začátek (2000) (seriál)
Mrtvá zóna (2002) (seriál)
Sabrina, the Animated Series (1999) (seriál)
David Kaye
Kanada
Nejlepší seriály:
Young Justice (2010) (seriál)
Mezi námi medvědy (2015) (seriál)
Normálka (2009) (seriál)
Garry Chalk
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Fargo (2014) (seriál)
Zločin (2011) (seriál)
Extreme Dinosaurs (1997) (seriál)
Jay Brazeau
Kanada
Nejlepší seriály:
Zločin (2011) (seriál)
Dračí princ (2018) (seriál)
Podivné náhody (1995) (seriál)
Blu Mankuma
USA
Nejlepší seriály:
Extreme Dinosaurs (1997) (seriál)
Lovci duchů (2005) (seriál)
Akta X (1993) (seriál)
Christopher Gaze
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Láska je Láska (2004) (seriál)
Můj malý Pony: Přátelství je magické (2010) (seriál)
Hvězdná brána (1997) (seriál)
Kathleen Barr
Kanada
Nejlepší seriály:
Reboot (1994) (seriál)
He-Man and the Masters of the Universe (2002) (seriál)
Dobrodružství ježka Soníka (1993) (seriál)
Andrew Francis
Nejlepší seriály:
Extreme Dinosaurs (1997) (seriál)
Lovci duchů (2005) (seriál)
Star Wars: Příběhy Droidů (2015) (seriál)
Chiara Zanni
Kanada
Nejlepší seriály:
Wonder Showzen (2005) (seriál)
Lovci duchů (2005) (seriál)
Hvězdná brána: Atlantida (2004) (seriál)
Jason Gray-Stanford
Kanada
Nejlepší seriály:
Banda (2019) (seriál)
Extreme Dinosaurs (1997) (seriál)
Queer as Folk (2000) (seriál)
Jane McGregor
Kanada
Nejlepší seriály:
Fargo (2014) (seriál)
Lovci duchů (2005) (seriál)
Hranice nemožného (2008) (seriál)
Jesse Moss
Kanada
Nejlepší seriály:
Na Západ (2005) (seriál)
Dobrý doktor (2017) (seriál)
Reboot (1994) (seriál)
Alvin Sanders
USA
Nejlepší seriály:
Lovci duchů (2005) (seriál)
Akta X (1993) (seriál)
Past na ptáky (2001) (seriál)
Andrew Kavadas
Nejlepší seriály:
Extreme Dinosaurs (1997) (seriál)
Reboot (1994) (seriál)
Lovci duchů (2005) (seriál)
Philip Maurice Hayes (vypravěč)
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Kocour Felix (1995) (seriál) - vypravěč
Extreme Dinosaurs (1997) (seriál) - vypravěč
Podivné náhody (1995) (seriál)
Dave 'Squatch' Ward
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Dračí princ (2018) (seriál)
Traders (1996) (seriál)
Krajní meze (1995) (seriál)