Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Velké finále na festivalu původních obyvatel. (Disney+)

Recenze (13)

kenkaku odpad!

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

25 minut jsem se nudil a pak přišla ta tragédie “hululů silné ženy kouzlí”. Tohle bylo víc hrozný, než strašný… Tenhle seriál neměl jiný účel, než vytvořit v MCU poštavu, pro další menšinu (slovy Karla Maye) - rudochy. Jako na co si hrál seriál první epizodu s Daredevilem to nepochopím. Celkový koncept zbytku byl úplně o něčem jiném. ()

Martrix 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Nemá smysl vyčítat, že se nekonal žádný street fight Fisk vs Echo; toho se ostatně dle poslední scény, nejspíš nedočkáme ani v Daredevilovi. Navíc se už dopředu avizovalo, že je tento seriál spíš vzdáním holdu Čoktům a origin pro postavu Echo. Je však na místě konstatovat, že nadšené kritiky z USA souvisí spíš s nastoleným trendem...milujeme všechny menšiny, které jsme doteď nemilovali, než s kvalitou scénáře. Obsah těch pěti epizod se dal odbýt filmem a ještě by se k němu musel přidat kraťas o životě amerického datla, aby to bylo aspoň na 100 minut. Zbytečně vyhypeovaný seriál, který zaujme především tím, že nejde ve stopách svých často neslavných předchůdců (např. Mrs.Kebab, SheHulka... ) a pak už jen netradiční "hrdinkou". To je ale třeba po povedené druhé řadě Lokiho trochu málo a určitě se nedá říct, že by se Echo kvalitativně vyrovnal třeba Hawkeyovi. ()

Reklama

Lenka.Vilka 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Jednou jsem večer zapomněla úklidit hrábě a probudil mě jiný zvuk, než na který jsem byla vždy po ránu zvyklá. Ten blbec strakapoud kloval do konce násady, kde byl korkový špunt, místo do svého obvyklého místa, do stromu, kde zůstaly hrabě opřené. Zmátlo mě, že to zní jinak. Po tomhle dílu vím s jistotou, že jsem udělala dobře, když jsem šla ještě skoro za tmy ven, hrábě uklidila a čekala, až se vrátí. A potom to bylo už dobrý. Správný zvuk, správný příběh... ()

tomik99 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Ještě bych zkousl ty naprosto nepochopitelné a zbytečné schopnosti, ale vlastně vůbec nerozumím, co chtěl autor tímto seriálem říci. Přijde mi, že se tam nic nestalo od A do Z. A možná nejlepší epizodou byla vůbec ta první / rekapitulační. Opravdu zvláštní počin, který bohužel nijak neobhajuje existenci tohoto seriálu. Když už nemá Echo svou vlastní komiksovou sérii, tak tenhle seriál tomuto tvrzení spíše nahrává. ()

Tom10000 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

5. a poslední díl 1.série, prozatím jediné (a možná i snad) tohoto seriálu. Maya se rozhodne konečně odjet pryč z města, a strávit několik dní odpočinkem, zatímco si pročistí hlavu plnou nepříjemných vzpomínek na setkání s Friskem, a i na minulost s matkou. Namísto toho se jí však před očima objeví malý dudek, ptáček, jehož kdysi dávno praštila jen kvůli tomu, aby si ho mohla nechat pro sebe. A tím i varování před blížícím se nebezpečím. A proč? V pohledu do dávných časů se lépe seznamujeme s léčivými schopnostmi černovlásčiny matky, která se o ní velmi dobře starala, a onoho ptáčka vyléčila. A zopakujeme si i chvíli, kdy zemřela při nehodě s autem, zatímco malá Maya seděla vedle ní (...). Koná se festival na oslavu místního indiánského kneme. Na něj se dostaví i Friskova banda, jež mu pomůže zajmout Bonnie a Mayinu babičku, a poté dorazí i jejich šéf. Ten však nedokáže zastavit počínání mladé odvážné dívky, navííc posílené mocí předků. Tu sama věnuje i své kamarádce a babičce, a poté, co omráčí Friska, může slavit úspěch. Obr přichází o své sebevědomí, a zbaběle uteče. A Maya se setkává po dlouhé době konečně v klidu se svojí rodinou... V podtitulkové scéně se dozvídáme o ochotě Friska dostat se do politiky, kde potřebují silného rváče (...). 25 procent. Bohužel nejslabší díl celého seriálu, a nejhorší počin, který se mi podařilo za opravdu dlouhou dobu spatřit. Bonnie zde měla jen malý podíl, a stejně tak i Frisko, tudíž ani těmto dvěma potenciálně dobrým postavám se nepodařilo překrýt odpornou přehnanost Indiánských odslav. ()

Galerie (1)

Zajímavosti (1)

  • V této epizodě je k vidění mezititulková scéna. (Rominator)

Reklama

Reklama