Epizody(9)

Manželka mu zemřela a on se snaží zjistit proč. Jenže při hledání pravdy se sám zamotá do sítě nebezpečných tajností a intrik, která se táhne od New Yorku až po Tel Aviv. (Netflix)

Aceboris

Keď si odmyslím tú nereálnosť niektorých scén, tak 50% tomuto seriálu bohate stačí. Odhalenie tajomstva nič na tom nezmení. Vziať si niekoho , koho vlastne nepoznáš. hlavne keď sa jedná o Američanku v Izraeli, je v dnešnej dobe dosť bežná zálažitosť, nevyhol sa tomu ani hlavný hrdina, jej tragická smrť spustila explóziu následných udalostí, ktoré spočiatku nedávali zmysel. Neskôr to do seba začne zapadať a začína to byť zaujímavejšie. Celkovo mi to pripomenulo TAKEN, len trošku inak, no na konci série to bolo jasné, pokračovanie, ktoré by som tu nepredpokladal, séria 2 proste musí prísť. Tento seriál aspoň podľa mňa spravil z Američanov totálnych tupcov a z Izraelčanov nadľudí, ktorí si v Amerike robia čo chcú. Za mňa pozerateľné 5/10 ()

petisebesta

Maji ty veci co delaji izraelci pekne spocitatelny pocet hercu, takze clovek vidi sve oblibene a navrch maji dramaticnost. Uplne je z nich citit ze v nebezpeci ma zivot upne jinou chut. Korenenou. Clovek citi temata, resi se temata, vztahy mezi lidmi jsou postavene na nebanalnich netrivialnich hlubokych vecech… jo to vsechno je citit z takovy obycejny gangsterky se spiony. Za mne .. vyborny. ()