Reklama

Reklama

Hrdina

Trailer 1

Rahim je ve vězení kvůli dluhu, který nebyl schopen splatit. Během dvoudenní propustky na svobodu se snaží přesvědčit svého věřitele, aby odvolal svou žalobu na zaplacení části dlužné částky. Věci však nejdou podle plánu… (Pilot Film)

Videa (2)

Trailer 1

Recenze (2)

horovska 

všechny recenze uživatele

Skvělý scénář. Muž semletý svoji snahou vyhrabat se z vlastních problémů, situace, které známe ze svého života asi všichni, kdy občas drobně zalžeme, občas uděláme něco mimořádného…. Nikdo není bílý, nikdo černý, všichni se chovají pochopitelně, přesto se roztáčí vír, který ,,hrdinu” vtahuje stále hlouběji.  Ještě dlouho mi tento film bude ležet v hlavě. Íránská kinematografie v poslední době přinesla mnoho skvělých filmů, tento je jeden z nejlepších…. ()

Marigold 

všechny recenze uživatele

Nikdo nelže, a přesto nikdo neříká pravdu. Neuvěřitelně propracovaný scénář, detailní režie, fenomenální Amir Jadidi v hlavní roli člověka, který se zachová až příliš lidsky a tím se stane obyčejným hrdinou menším než život. Bohužel takoví obvykle špatně končí. Nejlepší Farhadiho film za deset let. Na emocionální punch Rozchodu už možná Íránec nikdy nedosáhne, ale pořád má slušnou páru. ()

Reklama

Galerie (11)

Reklama

Reklama