Hrají
Tamara Makarova
Ruské impérium
Nejlepší filmy:
Dezertér (1933)
Kamenný kvítek (1946)
Mladá garda (1948)
Natalja Bondarčuk
Sovětský svaz
Nikolaj Jerjomenko ml.
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Osvobození I - Ohnivá duha (1970)
Osvobození V - Poslední úder (1971)
Ruské impérium: Začátek 1. (1990)
Nikolaj Griňko
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Vojna a mír (1965)
Vojna a mír III: Rok 1812 (1967)
Andrej Rublev (1966)
Boris Chmelnickij
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Věčer nakanuně Ivana Kupala (1968)
Lesní píseň. Mavka (1981)
Žít navzdory (1972)
Marina Levtova
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
TASS je zplnomocněn prohlásit... (1984) (seriál)
Lilovyj Šar (1987)
Jurij Moroz
Sovětský svaz
Dmitrij Zolotuchin
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Oči černé (1987)
Bambiho dospívání (1986)
Muž z bulváru Kapucínů (1987)
Marina Golub
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Mamy (2012)
Širli-Myrli (1995)
Řidič pro Věru (2004)
Muza Krepkogorskaja
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
To snad není možné! (1975)
Moskva slzám nevěří (1979)
Mladá garda (1948)
Valentin Golubenko
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Sedmnáct zastavení jara (1973) (seriál)
Nemáte ani zdání (1980)
Azazel (2002) (TV film)
Vladimir Kašpur
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Legenda o Ullenspiegelovi (1976)
Chladné léto roku 1953 (1988)
Osvobození III - Směr hlavního úderu (1971)
Ljubov Germanova
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
I na kamenech rostou stromy (1985)
Mio, můj Mio (1987)
Petr Veliký (1986) (seriál)
Vladimir Marenkov
Nejlepší filmy:
Ivanovo dětství (1962)
Robinson Crusoe (1972)
Dlouhé loučení (1971)
Peter Reusse
Německá říše
Nejlepší filmy:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Ulrike Mai
Východní Německo
Nejlepší filmy:
Julietta (2001)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Jurij Černov
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Ivan Vasiljevič mění povolání (1973)
Až naprší a uschne... (1985)
Širli-Myrli (1995)
Michail Nožkin
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Osvobození II - Průlom (1970)
Osvobození III - Směr hlavního úderu (1971)
Osvobození I - Ohnivá duha (1970)
Jekatěrina Vasiljeva
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Nemáte ani zdání (1980)
Srdce světa (2018)
Gosťja iz buduščego (1984) (seriál)
Alexandr Beljavskij
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Otec Sergej (1978)
Vzhůru k nebesům (1991)
Ironie osudu aneb Rozhodně správná koupel (1975) (TV film)