Šoumen krokodýl

• USA Lyle, Lyle, Crocodile (více)

Když se rodina Primmů přestěhuje do New Yorku, jejich syn Josh se snaží zvyknout si na novou školu i přátele. Vše se změní od okamžiku, kdy Josh objeví Lylea – zpívajícího krokodýla, který miluje koupele, kaviár a dobrou hudbu – v podkroví jejich nového domova. Chlapec a krokodýl se velmi rychle spřátelí, když ale Lyleovu existenci začne ohrožovat zlý soused pan Grumps, Primmovi se musí spojit s Lyleovým charismatickým majitelem Hectorem P. Valentim, aby ukázali světu, že rodina může vzniknout na nejneočekávanějších místech, a že na velkém zpívajícím krokodýlovi s ještě větší osobností není nic špatného. (Falcon)

filipvrbik

Film nic moc,  spíš nic něž moc.. ale Lyle je fajn. Škoda mizerného scénáře a slabých herců..prostě infantilní film pro děti...50% ()

BOURQUE

Malá musical-based jednohubka, spíš pre mladších divákov (až na tie scény s odpadmi – aj keď to má určitý vychovávací účel (neplytvať s potravinami)). Javier Barden svoju rolu viditeľne užíva, ale aj tak ma prekvapuje, že na účasť v tomto filme kývol. Druhú hviezdu dávam za pomerne slušne napísané a predvedené pesničky. P.S.: Len aby malé deti po videní filmu nechceli doma vychovávať malých krokodílov. ;) Osobné hodnotenie: 60% (**) ()

E lan

Teda scénář je totální blbost, animace není vůbec bůhvíjaká, ale přesto je to docela příjemný rodinný film pro děti i rodiče. Jen se snad děti nepřestanou bát krokodýlů… ()

masekjc

Mix žánrů, který dle ticha v sálu nebyl ani moc vtipný. Místy těžce infantilní i na mě. Celkově horší průměr. ()

blondboss

Taká klasická rodinná rutinná záležitosť, ktorá sa tak trochu opičí po Paddingtonovi, ale zároveň prináša nový zaujímavejší príbeh tentokrát o spievajúcom krokodílovi. Je to síce infantilné, je to síce príliš detské a bez nejakej väčšej logiky, ale svoj účel to plní a cieľovku si to určite nájde. Ja uberám jednu hviezdu, keďže neobľubujem veľmi muzikály a ani tie piesne sa mi až tak veľmi nepáčili, ale inak je to pohodovka. 65 % ()

Teachman

Námět a zápletka: 5/10 ... Vizuální stránka: 6/10 ... Soundtrack: 6/10 ... Didaktický potenciál: 5/10 ... Celkový dojem: 5/10. ()

bonovox

Slabší rodinný snímok, málo humoru, predvídateľný dej a hlavne až príliš digitálny krokodíl. Javier Barden to cele nezachráni. 40% ()

KuceraJohny

První výprava s dcerou do kina dopadla celkem zklamáním. Ne, že bych od filmu čekal něco víc, ale tohle opravdu nebyl snímek, který si bude divák pamatovat. Dcera byla spokojená, to jo, ale jinak pro mě to byl jenom pokus o hledání pozitiv. Našel jsem jediné a to lokace. Jsem obrovský milovník New Yorku, takže tady jsem slintal blahem. Vše ostatní špatně. Hrozné herecké výkony, nesympatická hlavní postava a nakonec i náměť je stupidní. Pro mě osobně, by bylo příjemnější kdyby krokodýl, nevydával zvuk žádný. Zpěv mi přišel tak naprosto nepřirozený, na něco jako je krokodýl, že po celé době mlčení, vždy chvilka zpěvu, působila přinejmenším zvláštně. Já nevím. Tentokrát to prostě Sony nevychytalo, to si radši znovu pustíme Sonica. ()

Dave_Novic

Rozhodně neočekávejte nějaké prvotřídní herecké výkony či špičkové block-bastrový počin. Spíš je to takový ten klasický rodinný film s přerodem do muzikálu. Příběhovka vtáhne do nepříliš zajimavého příběhu postav které mají své trable, neshody, rodinné problémy.. Spíš mi to připomíná Dr. Do-Littla s Eddiem Murphym, pohodovka do klidných rodinných večerů. Filmařské oko krvácí, kritici zase šílí jaká je to sra*ka.  Jako oddechovka od těch megalomanských projektů minulých let plné akcí a podstivých příběhu přesných jako Švycarské hodinky. Si Sony klasicky nechává laskat i nenáročného diváka a k udívu to funguje. ()

argus123

Ten film je strašne zábavny, roztomilý krokodíl ktorý spieva, a ešte k tomu krásne naanimovaný. Koho napadlo ale povedať si "Natočim muzikál kde bude spievať......krokodíl !" :D Nech to bol ktokolvek, ale ten nápad je perfektný, chcem dvojku ! :D ()

krasohled

další film u kterého  se na zdejší hodnocení nedá spolehnout. Podobne jako MrHlad dávam 5, protože je zde film podhodnocený. ()

adnov

Dětem se to líbilo, ale dospělým ne. Viděno v dabingu, písničky šílený, možná v originále mohly být dobrý, ale český text i zpěv (hudba ok) nic moc. Naštěstí jich tam bylo málo. Takový potenciál to mělo, ale nevyužito skoro vůbec. Dle mého manžela nelogické, nevtipne. Humorných scén opravdu bylo málo. Sama jsem se zasmála jen jednou (drobný spoiler: ke konci když jedou na motorce a krokodýl místo navigace pustí foťák s efekty). Nebavilo mě to, ale neusnula jsem, takže nejhorší to nebylo. ()

FlyingGentle

Šoumen krokodýl je parádní rodinný muzikál! A přesně potvrzuje, že popové hvězdy udělají nejlépe, když složí písničky pro podobný film. Stejně jako tenkrát Lady Gaga - nesnáším její elektronickou tvorbu! - vyrazila dech s hudbou pro Zrodila se hvězda, tady v tom výborným nedělním bijáku skvěle sednou songy Shawna Mendese. Je to totální oddechovka, kde překvapí ulítlý Javier Barden v roli showmana-kouzelníka, tanečně zpívaná čísla navodí bezvadnou atmosféru a zápletka s veselým krokodýlím protagonistou, který se připlete do americké rodiny, je téměř srovnatelná s medvídkem Paddingtonem. ()

tein

Film jen pro hodně nenáročné děti. Je zde dost ukázána hloupost a povrchnost Amíků, má to hodně nechutné momenty (vyjídání popelnic), ale i pár světlých a vtipných chvilek. Ty to celé ale nezachrání a příběh není nic zábavného ani vyloženě nového a tak má člověk pocit, že už něco podobného několikrát viděl a navic lépe - např. ve filmu Paddington ()

cenitel

Ve zkratce. Můžete rovnou udělat s jakýmkoliv zvířetem. Zkrátka rodinný pohodový dětský film, co by se mi mega líbil v 8-10letech. Taková napodobenina Paddingtona ()