Nic než trable

Nothing But Trouble

Len samé problémy

Dobrodružný / Horor / Komedie

USA, 1991, 94 min

Tento film som videl na vhs-ke a vtedy sa mi dosť páčil ale ubehlo veľa rokov a dlho som ho vo všetkých vyhľadávačov hľadal ale keď som nevedel názov tak to bol problém.Ale aj tak som naň nezabudol a konečne som ho aj našiel.Je to morbídne-určite,je to zábavné-tak trochu a je to strašidelné?Vôbec nie.Toto je problém tohoto filmu,že hra hlavne na zábavnosť a tá hororová časť sa niekde stratila.A proti tomuto filmu hrá aj to,že nemám rád herca Ch.Chase. Čakal som väčšiu šou ale hlavne som čakal väčšiu atmosferickú bombu.Ale to sídlo bolo goticky dokonalé.Tak moje nároky sa dosť zmenili od čias vhsiek ale aj tak nie som z neho sklamaný ,určite svoju priemernú úroveň mal.(14.1.2015)

• Olík

Chevy Chase, Dan Aykroyd, John Candy....mí králové let osmdesátých, měl bych chrochtat blahem. Měl bych, ale nechrochtám.....něco tak divného (někdo to nazývá specifického) jsem od, na několika frontách bojujícího, Dana Aykroyda opravdu nečekal. Bylo to jako důrazné zaklapnutí vína na pomyslné truhlici osmdesátkových komedií, jako odzvonění zlatých let panů Aykroda, Chase, Murrayho, Ramise, Candyho, Moranise nebo Belushiho.(2.7.2014)

Naprosto nechápu strašné hodnoceni na IMBD a některé názory na tuto skvělou komedii, která je skoro jak z Burtonovy filmotéky!Výborný Chevy i Aykrod s Candym, kteří si vystřihli hnedle dvojrole.Nesmím zapomenout i Negrona který byl taky skvělý!Pro mě jedna z nej komedii 90. let která měla ale spíše patřit do 80.:)Škoda že je tolik opomíjená jak v TV tak na DVD.(15.2.2007)

Poněkud divná komedie ,kterou né každý pochopí a přijme . Mě osobně to trvalo taky až na náký pokus. Hodně černá komedie ,kde lidský život moc neznamená a když se ocitnete na horské dráze už se nejspíš neobjevíte. Tady září hlavně Dan Aykroyd v několika rolí. A Chevy Chase a řada jiných taky slušný. Ale je to poměrně morbiní.(24.8.2008)

• dobytek

Divnej film. Takhle promrhat komediální talent Johna Candyho a Chevyho Chase v jednom filmu, to se jen tak nevidí. Já čekal, že to bude něco ve stylu Bláznivý dovolený, ale tohle je úplná fantasmagorie a hlavně mi to nepřipadlo vůbec vtipný. To hodnocení na imdb (3,7/10) se mi zdá trefnější, než zdejších 60%...(30.4.2007)

• - Kapela, která se ve filmu objevuje, je Digital Underground. Při skladbě "Same Song" pak na pódiu sekunduje raper 2Pac. (Stanley619)

• - V drobné roli (hotelový portýr) se ve filmu párkrát mihne autor námětu, Danův mladší bratr Peter Aykroyd. (rawboy)

• - Dan Aykroyd v tomto filmu debutoval jako režisér. (Pumiiix)