Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Chraňte se před cestou do Valkenvanie. Zvláště když jste bankéř, protože soudce v tomto kdysi bohatém, ale dnes rozpadajícím se městě finančníky nenávidí a bez milosti trestá. Chris Thorne se této chyby samozřejmě dopustí při cestě do Atlantic City. Dálnice není průjezdná, takže se spolu s ambiciózní advokátkou, kterou chtěl okouzlit, a s klienty z Brazílie vydá po neznámé cestě. Udělá dopravní přestupek a stojí před soudem. Alvin Valkenheiser má pro lidi z finančního světa pouze jediný rozsudek - trest smrti. Předtím je však čeká absurdní hladomorna, připomínající gotické romány. (Warner Home Video CZ)

(více)

Recenze (47)

Visáč 

všechny recenze uživatele

Šílená potrhlost vyhřezlá z kokaínom nahlodanej mysle Dana Aykroyda a jeden z tých filmov, na ktoré by hlavné herecké hviezdy radšej zabudli a vymazali ich zo svojich CV-čiek. Napriek tomu (alebo práve preto?) nemožno tejto aykroydovine uprieť isté zvrátené čaro. K zábavnejším WTF momentom patrí John Candy v dvojroli a poněkud "out of place" raperské číslo Digital Underground s mladým 2pacom v zostave. ()

Olík 

všechny recenze uživatele

Chevy Chase, Dan Aykroyd, John Candy....mí králové let osmdesátých, měl bych chrochtat blahem. Měl bych, ale nechrochtám.....něco tak divného (někdo to nazývá specifického) jsem od, na několika frontách bojujícího, Dana Aykroyda opravdu nečekal. Bylo to jako důrazné zaklapnutí vína na pomyslné truhlici osmdesátkových komedií, jako odzvonění zlatých let panů Aykroda, Chase, Murrayho, Ramise, Candyho, Moranise nebo Belushiho. ()

Reklama

cariada 

všechny recenze uživatele

Poněkud divná komedie ,kterou né každý pochopí a přijme . Mě osobně to trvalo taky až na náký pokus. Hodně černá komedie ,kde lidský život moc neznamená a když se ocitnete na horské dráze už se nejspíš neobjevíte. Tady září hlavně Dan Aykroyd v několika rolí. A Chevy Chase a řada jiných taky slušný. Ale je to poměrně morbiní. ()

Trellíno 

všechny recenze uživatele

Velice příjemná, lehce černá komedie s Chevy Chasem, pro kterého mám prostě slabost a tak se mi tento film velice líbil. Dan Aykroyd si zde pro sebe uspořádal filmařský víceboj, když si sám napsal scénář, ujal se režie a obsadil dvě z hlavních rolí. A navíc mi Nic než trable chvilkama dokonce připomínaly Burtonovu tvorbu. ()

gombarix 

všechny recenze uživatele

Spektakulární hovadina, kterou si Aykroyd asi splnil nějaký sen, ale tentokrát předvedl spíš ztrátu soudnosti než svůj komediální talent. Námět pozoruhodný, ansámbl hvězdný, výprava bombastická, ale nefunguje tady vůbec nic. - - - Tento film jsem si naštěstí stáhl a zhlédl jenom abych se pokochal Demi v jejích brýlích proti šilhání (má je ze začátku), ovšem žádnou další přidanou hodnotu mi skutečně nepřinesl. ()

Galerie (14)

Zajímavosti (3)

  • V drobné roli (hotelový portýr) se ve filmu párkrát mihne autor námětu, Danův mladší bratr Peter Aykroyd. (rawboy)
  • Dan Aykroyd v tomto filmu debutoval jako režisér. (Pumiiix)
  • Kapela, která se ve filmu objevuje, je Digital Underground. Při skladbě "Same Song" pak na pódiu sekunduje raper 2Pac. (Stanley619)

Reklama

Reklama