Oheň nenávisti (TV film)

Absence of the Good

Oheň nenávisti

Thriller

USA, 1999, 99 min

Hodně dobře nafilmovaný. O hodně to překonalo mý očekávání, protože podobný zápletky se ve filmech už párkrát objevili, ale tady je to fakt super!(31.8.2003)

Dost prekvapive me to nenudilo, ale ten konec si hral na něco víc než byl...(27.9.2004)

[6/1O](8.4.2007)

Celkem slušný thriller založený na zajímavém námětu, jen škoda, že se nevihnul některým zbytečným klišé... jejichž vrcholem je akční a tuctový konec(18.7.2007)

• InJo

Jaká je největší chyba tohoto snímku, ehm, jak bych to řekl... NUDA! Na plátně se v podstatě celou dobu nic neděje, a asi tak jediné, co diváka zaručeně zaujme, je konec. Tedy ne, že by byl tak úžasný jako např. u geniální "Sedmičky" Davida Finchera, ale spíš proto, že divák se na konec těší, protože ví, že alespoň tam se už určitě něco dít bude. A dějová linie, která se týká syna Stephena Baldwina, mi přijde úplně zbytečná, ale hlavně NEVYUŽITÁ. V žádném případě nemůžu dát víc jak **. Je mi líto.(1.9.2003)