Když je vám přes dvacet a pořád si ještě myslíte, že se oženíte se svojí láskou ze střední školy a strávíte s ní dlouhý a šťastný život, máte problém. Stejně jako Owen (David Krumholtz), když ho Chloe (Denise Richards), dívka, která měla být jeho osudem, opustila kvůli kariéře televizní hvězdičky a mohutnému mužskému vybavení jejího hereckého partnera. A protože láska, jak známo, dělá i z chytrých mužů hlupáky, Owen pro samý smutek nevidí, že jeho kamarádka Nadine (Milla Jovovich) mu možná už dávno nepomáhá rozhánět chmury jenom z přátelství. A že i když jejich seznámení kdysi probíhalo jako nejhorší rande jeho života, rozumí si s ní lépe než si kdykoliv rozuměl s Chloe. A že Nadin, když na to přijde, je vlastně půvabná, inteligentní bytost se vzácným smyslem pro humor. Ten večer, kdy to Owenovi konečně došlo, už už vypadal jako happyend - jenomže pak ho příští ráno probudil telefon: Chloe je zpátky, s kariérou v troskách a s ambicí stát se hodně rychle paní Owenovou. A jestli si Owen až do teď myslel že je smolař, nevěděl, jaké peklo ho teprve čeká... (oficiální text distributora)

danielK

Příběh je pravda sice trochu fádní, ale mě si získal svou civilností. Baldwin působí bezpochyby alespoň mile, prim ve filmu hraje famózní Milla Jovovich (+ excelentně a bravurně nadabovaná její dvorní dabérkou Táňou Vilhelmovou). Nejsem její fanda, filmy typu Residental Evil přepínám už z doslechu, ale tady mě pomalu přesvědčuje, že zaujmout umí ;-) Celý film beru jako milou záležitost a lehce nadhodnocuji na 61,01% ()

Lovedeath

Milé překvapení, konec se, jak jinak, dal očekávat, ale jako romantická komedie na večer to stačilo. A Milla má vskutku krásný úsměv :) ()

st4nford

Neurazí, ale ani nenadchne. Průměrná nenáročná zábava, která má dobré tempo. Scéna se záznamníkem na ulici je pro mě ikonická, jinak mě nic extra nezaujalo. ()

Maverick

Tak nenhle film u mně moc nezabodoval. Čekal jsem něco víc propletenýho. Ve filmu se mi líbil akorát William Baldwin. ()

fruitixx

Kdo nezažil, nemůže asi ani prožívat a věřit tomuto podání. Blbci jsou mnohdy ještě větší a život ještě komplikovanější. Věřte že to vím, protože jím sám jsem a sám jsem to tak měl. ()

Pythonator

Neuvěřitelně přitažlivá a skvělá Milla, do které by se nezamiloval leda slepý. Jeden z těch romanťáků, které stojí hlavně na herečce, díky níž chlap začne věřit na lásku. Tedy alespoň divák. Jeden z těch romanťáků, co vás do děje vtáhne právě díky herečce, ale bez ní by to byl jen šedý průměr. Co by byl tento film bez Milly? A Deniska samozřejmě jako bonus taky potěší, z čehož musí být jasné, že cílovým publikem je heterosexuální muž. ()