Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Martin741
  ****

  Moja noirova jazda opat sa nastartovala, tentokrat padla volba na Hathawayov /Call northside777, cerna Ruze, Nob Hill/ Dark Corner. Slusny film noir, a hlavne kriminalka, s typickymi noi aspektami : drsne dialogy, cynicke postavy, cierno biely film, atmosfera na urovni. velmi sa mi pacila tema, ze niekoho prepustili z basy a snazi sa zacat novy zivot, ale minulost ho aj tak dobehla a nemoze ju proste vymazat : 74 %(27.6.2017)

 • El Indio
  ****

  Soukromý detektiv je propuštěn z vězení, kam ho dostal jeho bývalý parťák Tony Jardine. Záhy ale s pomocí své sličné sekretářky zjišťuje, že ho Jardine nechává sledovat a později se ho pokouší i zabít. Ale je všechno skutečně tak jak to vypadá, nebo je za tím vším někdo úplně jiný?(16.10.2006)

 • liquido26
  ****

  Tato detektivka je spíše průměr, ale docela mě to bavilo, i když troška napětí navíc by samozřejmě neuškodila. Hromotluk William Bendix je skvělej záporák.(7.2.2011)

 • vitekpe
  *****

  Dalsi poklad... Pokud radi ctete knizky Raymonda Chandlera a jste priznivci one atmosfery, zde mate film, ktery je v tomto smeru naprosto dokonaly. Humphrey Bogart v rolich "soukromeho ocka" sice vede (to je jasny :-) ), ale Mark Stevens mu slape na paty zcela nekompromisne. Odvazuju se dokonce tvrdit, ze je vytecnou alternativou. A Lucille Ball, to je kapitola sama pro sebe... P.S.: Jeden z nejlepsich noiru co znam.(5.4.2009)

 • Scevola
  ****

  Detektivny noir, ktory sa zo zanroveho priemeru vymyka najma vybornou atmosferou. 7/10(13.3.2014)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace