poster

Hands of the Ripper

Horor

Velká Británie, 1971, 85 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • lardko
  **

  Hmmmm tak nevim no. Čekal jsem víc ?? rozhodně ano ! Ze začátku se mi film líbyl , ale po pár minutách se mi film dost znelíbyl , a začal být dost nudný. Pro mě je tento film dost podprůměrný , ikdyž herci nebyli až tak špatný. K vidění: https://m.youtube.com/watch?v=jtq9JiOLuKw(9.4.2016)

 • hladass
  ****

  Výborný a u nás docela neznámý Hammer, který sleduje osud dcery Jacka Rozparovače... Musím říct, že jsem byl docela překvapen, ani ne tím, že herci podali hodně dobrý výkon (to od Hammeru standardně čekám), atmosféra byla klasicky výborná (Hammerovská) a příběh docela průměrný, ale tím, že vzhledem k roku a místě vzniku se Sasdy nebál ukázat pár docela povedených gore scén (žádné orgie ve stylu Fulciho však nečekejte)... Tenhle kus musím všem rozhodně doporučit...(12.9.2012)

 • Koly
  ****

  Kvalitní hammer s dobrým nápadem, jak využít trochu jiným způsobem už několikrát filmově zpracovanou postavu Jacka Rozparovače. Skvělý výkon tu předvádí Eric Porter, kterému role doktora Johna Pritcharda vyloženě sedla. Taky musím pochválit režiséra Petera Sasdyho, který se místy nebál zajít do gore detailů. Ty nepůsobí vůbec rušivě, což je u horroru, jako je tento, obrovské plus.(29.1.2007)

 • kaylin
  ***

  Hammerovský snímek „Hands of the Ripper“ je tak určen hlavně pro milovníky klasického historického britského hororu, protože právě takové fanoušky dovede potěšit. Jinak ale snímek nepřináší tak dobrý příběh, který by dovedl celkově strhnout. Je to mírný nadprůměr, ale z mého pohledu nadprůměr opravdu jen velmi mírný. Horor od Hammeru ale většinou potěší více než většina současných hororů.(30.5.2016)

 • liquido26
  ****

  Méně známý a velmi zdařilý Hammer plný neznámých herců. Příběh se točí kolem dcery Jacka Rozparovače a jejích líbezných ručiček. Mělo to vynikající atmosféru, zajímavý námět (zřejmě trochu inspirovaný Orlakovýma rukama) a hlavně perfektní úvodní sekvenci a skvělý nejednoznačný závěr (dějově poměrně jasný, ale zůstává otázka, zda zvítězilo dobro, či zlo?)(23.9.2011)

 • - Američtí cenzoři odstranili z filmu 16 vteřin z vražedné scény. (hladass)

 • - Postava, kterou hrála Lynda Baron, je pojmenována po skutečné oběti Jacka Rozparovače Elizabeth Strideové, která byla známa pod přezdívkou "Long Liz". (hladass)

 • - Jedná se o druhý film společnosti Hammer, který se zabýval Jackem Rozparovačem. Tím prvním byl Room To Let (1950). (hladass)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace