poster

Hands of the Ripper

 • USA

  Hands of the Ripper

Horor

Velká Británie, 1971, 85 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kaylin
  ***

  Hammerovský snímek „Hands of the Ripper“ je tak určen hlavně pro milovníky klasického historického britského hororu, protože právě takové fanoušky dovede potěšit. Jinak ale snímek nepřináší tak dobrý příběh, který by dovedl celkově strhnout. Je to mírný nadprůměr, ale z mého pohledu nadprůměr opravdu jen velmi mírný. Horor od Hammeru ale většinou potěší více než většina současných hororů.(30.5.2016)

 • lardko
  **

  Hmmmm tak nevim no. Čekal jsem víc ?? rozhodně ano ! Ze začátku se mi film líbyl , ale po pár minutách se mi film dost znelíbyl , a začal být dost nudný. Pro mě je tento film dost podprůměrný , ikdyž herci nebyli až tak špatný. K vidění: https://m.youtube.com/watch?v=jtq9JiOLuKw(9.4.2016)

 • JohnMiller
  **

  Hammer Film Productions presents...... Sigmund Freud meets Jack The Ripper. Ide o poriadne šialený nápad, to nepopieram, ale celé to bolo zabalené do takej abnormálnej nudy že to hádam ani nie je možné. Celí príbeh je o tom ako sa do jedného dievčaťa prevtelí Jack Rozparovač. Keď bola malé dieťa, Rozparovač jej zabil matku. Vždy keď toto hanblivé dievča zbadá niečo lesklé jej telo na moment ovládne Rozparovač a začne zabíjať. No, a celí film sa snaží freud, psychoanalýzou a inými metódami, tento fakt zistiť. Všetko je to rozťahané, pri vraždách tu na vás striehne nehanebne zlý strih, Soundtrack takisto o ničom, akurát sa predstaviteľ hlavnej úlohy trocha podobal na Sigmunda Freuda. Hammerovky nie sú moja parketa. 1,5*(2.8.2014)

 • Koly
  ****

  Kvalitní hammer s dobrým nápadem, jak využít trochu jiným způsobem už několikrát filmově zpracovanou postavu Jacka Rozparovače. Skvělý výkon tu předvádí Eric Porter, kterému role doktora Johna Pritcharda vyloženě sedla. Taky musím pochválit režiséra Petera Sasdyho, který se místy nebál zajít do gore detailů. Ty nepůsobí vůbec rušivě, což je u horroru, jako je tento, obrovské plus.(29.1.2007)

 • liquido26
  ****

  Méně známý a velmi zdařilý Hammer plný neznámých herců. Příběh se točí kolem dcery Jacka Rozparovače a jejích líbezných ručiček. Mělo to vynikající atmosféru, zajímavý námět (zřejmě trochu inspirovaný Orlakovýma rukama) a hlavně perfektní úvodní sekvenci a skvělý nejednoznačný závěr (dějově poměrně jasný, ale zůstává otázka, zda zvítězilo dobro, či zlo?)(23.9.2011)

 • - Štáb nedostal povolení natáčet v katedrále svatého Pavla, a tak byla pro závěrečnou scénu postavena replika. (hladass)

 • - Američtí cenzoři odstranili z filmu 16 vteřin z vražedné scény. (hladass)

 • - Postava, kterou hrála Lynda Baron, je pojmenována po skutečné oběti Jacka Rozparovače Elizabeth Strideové, která byla známa pod přezdívkou "Long Liz". (hladass)