Pravda a lež

The Hassled Hooker

(neoficiální název)

Krimi / Drama

Itálie, 1972, 99 min

Zujímavá krominálka. Terence Hill ako ho príliš nepoznáme ma v civilnej úlohe príjemne prekvapil.(18.2.2007)

O žádný světoborný dílo se nejedná, přesto to není úplně špatný. Je to zvláštní, teda aspoň pro mě, ale tohle je můj první film s Terence Hillem :D. Giallo ani poliziotteschi to rozhodně není (tagy), spíš soudní krimi drama. Film ostře kritizuje justici. Terence Hill coby právník hraje dobře, ale není moc výraznej. Vím, že na tuhle jeho roli zanedlouho zapomenu. Musím samozřejmě, jak je u mě zvykem, pochválit výbornou hudbu (zde na čsfd dost nedoceněnýho) Giorgia Gasliniho. Film sice má český dabing, bohužel je nemožný ho sehnat, ani český titulky nejsou. Aspoň, že je na uložto anglickej dabing. Nepochytil jsem sice každý slovo, ale i tak jsem většině rozuměl. Dneska budu hodnej a dám za tři, i když mě to trochu nudilo a nelišilo se to od ostatních lacinejch kriminálek. Hlavně mě zaujala myšlenka.(9.6.2020)

Něco z vážnějšího soudku... Nero s Hillem si trochu a opět vyměnili žánr.role.!!!(25.1.2010)

• anderson

ČESKOSLOVENSKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA: ČST 1 = 6.12.1986, réžia českého znenia = MARIE FRONKOVÁ (ÚPF) (21.2.2011)(21.2.2011)