Všechno nebo nic: Arsenal

• Velká Británie All or Nothing: Arsenal
Dokumentární / Sportovní
Velká Británie, 2022, 6 h 31 min (Minutáž: 36–53 min)

Epizody(8)

Všechno nebo nic: Arsenal sleduje jednu nezapomenutelnou sezónu ikonického fotbalového klubu. Fanoušci se vrací na stadiony a manažer Arsenalu Mikel Arteta i jeho tým jsou pod tlakem, aby zopakovali své úspěchy a vrátili se do Evropy. Seriál nás zavede do zákulisí klubu a ukáže bídu i lesk života na hřišti i mimo něj. Tohle je fotbal ve své nejryzejší formě: syrový, napínavý a plný zanícení. (Prime Video)

TheSpearCZ

Bavilo mě to o něco víc než minisérie od rivalů z Tottenhamu, hlavně proto, že Arsenal ačkoliv to není moc sympaticky složený tým, tak má zvučnější jména než právě Tottenham, u kterého to držel především jen Mourinho, respektive Kane se Sonem. Tady potěší především Arteta, naopak u Xhaky se potvrdilo, že to je typický bezmozek jehož povídání je fakt za trest. A dle mého bude Arsenal těžit z mladého poskládaného kádru do budoucna, co už ukazuje v momentálně probíhající sezóně, kde jsou první. Z technického hlediska nemám, co bych vytknul, i tenhle All or Nothing si drží úroveň. /80%/ ()

sheen

Jakožto fanda Arsenalu, který tomu týmu fandí opravdu ale opravdu dlouho si tuto sezónu moc dobře pamatuji, ten začátek byl absolutně tragický a snad nejhorší start Arsenalu za posledních 30 let. Klub se ale zvedl a nakonec to bylo o dva body. Celá série je pěkně udělaná. Ano, těch proslovů je tam možná moc ale takový už Arteta je. Celou řadu hodnotím velmi kladně. ()

*CARNIFEX*

Po sérii o Man City, ktorá bola famózna, som mal trochu obavy “ihneď” siahnuť aj na túto o Arsenale a tak som si nechal taký “menší”, časový odstup. No a skutočne sa niet čoho obávať. Je to priamo z kuchyne solídna dokumentaričina v hlavnej úlohe s trénerom, ktorý presne ako som si myslel, naplní všetky predpoklady extrémne kvalitného trénera. Arteta je skrátka “nový” Guardiola s podobnou, hernou identitou, no zato s ďaleka menším rozpočtom dokáže urobiť prácu, na ktorú by 99% trénerov nemalo gule. Veľmi mu fandím. ()

celticek

Zpracování je klasicky výborné. Arsenal mi sympatický není. Arteta ale dělá skvělou práci (ještě aby ne, když dělal asistenta Pepovi:). Já mám rád ale jiné typy trenérů. Bavím se, když si představím jeho spoluhráče Rosického. Boha, to je ale funkcionářský nývlt:) Level v UK je prostě úplně jinde. Zhlédnuto za 2 dny. ()

Matyeos

Vidíme jednotlivé charaktery hráčů, jejich reakce a potenciální role v týmu. V dokumentu je poměrně dobře osvětlená kauza s Aubameyangem nebo dění okolo Xhakovy x-té červené karty. Jako transmitér atmosféry a energie dokument funguje skvěle. Mimo to je však hodně repetitivní a pohybuje se na ose zápas – proslov – zápas – proslov. ()