Epizody(6)

Na místě brutální vraždy se najde figurka z kaštanů a na základě téhle stopy pak dvojice detektivů pátrá po vrahovi, který má prsty ve zmizení dcery známé političky. (Netflix)

Recenze uživatele oasismanik k tomuto seriálu (5)

Kaštánek (2021)

Tejto minisérii tažko niečo vytknúť. Funguje v podstate všetko od hercov cez príbeh až po atmosféru. Ale bohužiaľ, nedostalo mi to pod kožu, neprináša to nič, čo by sme už najmenej sto krát nevideli a nečítali, všetko ide podľa klasickej severskej šablony, ktorá ma už svojou obyčajnosťou unavuje. Solídny priemer. ()

Epizoda 1 (2021) (E01)

Nj, ďalšia severská kriminálka, kto by ich nemal rád? To nemyslím ironicky, škandinávske kriminálky sa tešia extrémne veľkej obľube a tažko preto asi prísť ešte s niečím výnimočným. Kaštánek zatiaľ absolútne ničím nevybočuje, rozjazd celkom solídny priemer, pokračujem v sledovaní, ale že by som nespal kvôli tomu, že chcem okamžite vidieť dalšiu časť sa nedá povedať. ()

Epizoda 2 (2021) (E02)

Stále ma to bohužiaľ veľmi nechytilo a niečo zaujímavé sa stane až poslednú minútu. Ide to proste podľa klasickej šablony, takýchto seriálov som už videl desiatky a keby to nemá len 6 častí, tak to po tejto druhej vzdám a vygooglim si zvyšok. ()

Epizoda 3 (2021) (E03)

Za mňa zatiaľ najlepšia časť, záverečná akcoška síce dosť očakávaná a okatá, ale inak ma to bavilo, najviac ma baví ten parťák. Ale stále je mi tak nejako absolútne jedno ako to vlastne dopadne... ()

Epizoda 4 (2021) (E04)

Stále všetko funguje ako má, herecké výkony, žiadne do očí bijúce logické diery, atmosféra. Ale mne sa to proste ani po štyroch častiach nedostalo absolútne pod kožu. ()

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD