Alle meine Töchter - Season 5 (2000) (série)
Hrají
Andrea Brix
Nejlepší seriály:
Chudí milionáři (2005) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Rosamunde Pilcher (1993) (seriál)
Rolf Castell
Německá říše
Nejlepší seriály:
Meister Eder und sein Pumuckl (1982) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Julia Dahmen
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Big Ben (1996) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Důkaz na dosah (2002) (seriál)
Luise Deschauer
Německá říše
Nejlepší seriály:
Anna (1987) (seriál)
Zločin v Alpách (2019) (seriál)
Big Ben (1996) (seriál)
Fritzi Eichhorn
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Stefanie (1995) (seriál)
Miguel Herz-Kestranek
Švýcarsko
Nejlepší seriály:
Richard Wagner (1983) (seriál)
Radetzkymarsch (1995) (seriál)
Dynastie Straussů (1991) (seriál)
Katerina Jacob
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Big Ben (1996) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Elisabeth Lanz
Rakousko
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Zločin v Alpách (2019) (seriál)
Ottokar Lehrner
Rakousko
Nejlepší seriály:
Nicht von schlechten Eltern (1993) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Johanna Liebeneiner
Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Komisař Rex (1994) (seriál)
Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (seriál)
Monika Lundi
Německá říše
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
SOKO München (1978) (seriál)
Případ pro dva (1981) (seriál)
Günter Mack
Německá říše
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Evelyn Meyka
Německá říše
Nejlepší seriály:
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Bibi a Tina (2004) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Christine Ostermayer
Rakousko
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Rozmarné jaro (2011) (seriál)
Big Ben (1996) (seriál)
Dietmar Schönherr
Rakousko
Nejlepší seriály:
Raumpatrouille - Die phantastischen Abenteuer des Raumschiffes Orion (1966) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Rodina doktora Kleista (2004) (seriál)
Jutta Speidel
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Příteli můj (1993) (seriál)
Matyáš Sándor (1979) (seriál)
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Hans Stetter
Německá říše
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Big Ben (1996) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Karl Michael Vogler
Německá říše
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Loď snů (1981) (seriál)
Alexander Wussow
Rakousko
Nejlepší seriály:
Kriminálka Stuttgart (2009) (seriál)
Loď snů (1981) (seriál)
Údolí divokých růží (2006) (seriál)
Billie Zöckler
Německo
Nejlepší seriály:
Příteli můj (1993) (seriál)
Agathe (2005) (seriál)
Big Ben (1996) (seriál)