Moře klidu

Tři úložiště (E02)

(epizoda)
  • Jižní Korea 세 개의 저장고 (více)

První zjištění vůbec neodpovídají informacím posádky o výzkumné stanici. Rozdělí se proto do trojic a vydají se hledat vzorek. (Netflix)

warrenur

Pekne bludiste chodieb a kabin. Kto ste hral Alien: Isolation, nieco podobne. :) Premisa s kvapockovym prenosom, ako i s "nasadenym clovekom" sa opakuje, ale napriek tomu to ma celkom peknu atmosferu. Nadpriemer. 65% ()

Lenka.Vilka

Konečně se rozjíždí hutná atmosféra, kdy je sice daná mise, ale na druhou stranu je stále víc důkazů, že lidi tady umřeli nejspíš trochu jinak. I přestože se o té události ví velice málo (nebo se jenom nové posádce řeklo málo/lhalo, kdo, sakra, ví?!), tak ani to málo nesedí do toho, co se tam nejspíš stalo. Navíc se všichni rozdělí na tři skupiny a každá z nich se vydá do třech skladů hledat právě ten vzorek, pro který přišli. A každá skupina objeví něco trochu jiného...Pomalé tempo mi vyhovuje z jasného důvodu: protože všechno, co se tam děje je příjemně sledovatelné, má to skvělou atmosféru a celý je to naprosto super :) ()

Martrix

Parádní atmosféra, nikdo neví co se stalo, trochu jako Doom bez zombíků a potvor...zatím. Jen díky tomu mě neruší fakt, že to v mnoha ohledech není SCI-FI ale spíš jen FI. Resp. posádka se díky scénáři chová diletantsky a vzdáleně vědeckému ... opatrnému přístupu. Trochu jako v Prometheovi.... . Ale zatím je to zajímavé i tak. ()