Povedený trojlístek podvodníků Pepan (P. Nárožný), Jára (K. Heřmánek) a Marcela (N. Konvalinková) znovu zkouší své štěstí. Za Pepanem přijede jeho nevěsta (J. Kretschmerová) i s celým příbuzenstvem. Největší starost trojlístku ale dělá, jak chytit Barbaru (J. Bohdalová), která je všechny při posledním kšeftíku tak pěkně podvedla. A mezitím Pepan připravuje další podvůdky, tentokrát v roli soukromého detektiva. (Česká televize)

Mr. Movie

Třetí díl a kupodivu nejpovedenější. Výjímka potvrzující pravidlo, že co další pokračévání to o stupínek horší. Nárožný byl skvělej... ()

Stinger78

Pohodová záležitost, jako vždy vynikající Nárožný, krásně přiblblý Heřmánek, Nový jako osmdesátkový pasák... Jako nic světoborného, dokonale to zapadá do dané doby, kde se každý snažil všechno ošulit. A Bára Štěpánová ukáže obstojné kozy :-) ()

mondo

Járo ty si tady svítíš na petrolejku? Tak, proč zkouším tu televizi pořád ladit, když tady nemáš elektriku. Vcelku slušná zábava, Petr Nárožny snad nikdy nezklame. ()

Zrzavakocka

jo komedie z techto let to je slagr ac nemusim pana Narozneho tak ano cely ten ansabl si ty 4 hvezdy zaslouzi ;) je pravda ze tady i v pokracovani mi pani Bohdalova sedla, ale ted ji nemuzu prijit na chut !!!!! ()

raininface

Lehce podprůměrný, nepříliš vtipný příběh ze zlatých socialistických časů, ve kterém se to hemží pasáky, kurvama a podvodníky. ()

zamboni

Fuj to byla fuška! Zjistil si jméno toho muže? Jo, jmenuje se Josefa Nováčková. To přece není možný. Proč ne, opsal jsem si to z vyzitky. A to tě přitom nic nenapadlo? A co mě mělo napadnout? No, že chlap se zkrátka nemůže jmenovat Josefa Nováčková! A proč by nemoh? Podle starýho ne, ale podle novýho jo. Podle jakýho novýho? No, když si chlap veme ženskou, tak si může nechat její příjmení. Počkat, a ty znáš nějakýho chlapa co se tak jmenuje? No jasně! No a jak se ten chlap jmenuje? No přece Josefa Nováčková! To je jak u blbejch... ()