Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Někdo zabil učitele Bareše a jeho tělo pohodil uprostřed náměstí. Byl oblíbený a nekonfliktní – kdo mu mohl něco takového udělat? Případ je navíc pro policisty osobní, Bareš byl blízkým přítelem Šmída, který je odhodlaný vraha vypátrat stůj co stůj. Podaří se policistům zjistit, kdo stojí za zdánlivě nesmyslnou vraždou? (TV Nova)

(více)

Videa (1)

TV spot

Recenze (5)

otík 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Dobrý krimi případ, který je v určitém místě i malinko vtipný, ale jinak je to kvalitní příběh vraždy oblíbeného učitele, který se chudák namočil do nečekaného případu stavby bytovky. Potěší přítomnost Heleny Dvořákové a taky Suchánek si tady přihřál polívčičku. Spokojenost. ()

tuctovychlap 

všechny recenze uživatele

tak také ukončenie, aké ponúkli tvorcovia v ôsmej časti stojí zapiču..vlastne nie, obecne si kosoštvorec zaslúži štyri hviezdy, na každý vrchol jednu..toto bolo vcelku za tri, pričom tretia za obľúbeného Martina a iného Michala.. ()

dyfur 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

.....tiež fajn časť - ale pozor obsah filmu je zlý - nie jeho telo pohodil....to telo mu vypadlo z auta - stratil ho malo byť správne  ..... dobrá scéna ku koncu keď zadávateľ vraždy  sa neudrží a dusivo sa smeje, že  vodič to telo stratil a dopadlo to ako dopadlo.... ()

Galerie (10)

Reklama

Reklama