Rodina je fuč a oddaný otec si poprvé po letech užije čas pro sebe se starým kamarádem – pařmenem, který chystá divoké narozeninové dobrodružství. (Netflix)

Oxyuranus odpad!

Kevin Hart je dobrej. Tenhle kluk mě hodně baví. Horší je to s filmem. Ten scénář/příběh je prostě strašný. Asi tady ani nebudu vypisovat, co všechno je na něm naprd. No ale každopádně mi to připadá strašně schyzofrenní. Skáče se od tématu k tématu a ani jeden není plně rozvinutý... ne že by bylo co rozvíjet popravdě. Na tenhle film se nedívej. ()

instageek_cz odpad!

Je Čas na sebe nejhorší film všech dob? Rád bych začal obecným malebným úvodem, ale půjdu rovnou k věci: Nikdy v životě jsem neviděl hnusnější, stupidnější ani trapnější film. Vůbec poprvé jsem nějaký biják v polovině vypnul, protože mě uráželo, co se mi tvůrci snažili podsouvat. A že si dovolí vydávat tuhle ubohost za komedii, považuji za možná vůbec největší důkaz apokalyptického předpokladu, že naše civilizace spěje k rozpadu. Shrňme si fakta. Někdo to musel napsat a natočit. Někdo v tom hrál, někdo to produkoval, někdo seděl ve střižně a dával získaný materiál dohromady. Někdo další se potom díval na výsledek. Skutečnost, že během tohoto procesu se nenašel NIKDO, kdo by řekl, jestli se všichni nepos*ali, a že tahle zrůdnost nesmí spatřit světlo světa, je smutná. Na světě žije obrovská spousta talentovaných lidí, kteří sní o kariéře u filmu. Drtivé většině z nich se to nikdy nepodaří. Místo toho se za kamerou točí hrstka vyvolených, a je úplně jedno, jak příšerný odpad natočí, protože z nějakého důvodu budou dostávat neustále nové příležitosti. John Hamburg, režisér a scenárista Času pro sebe, předvádí strašlivé neumětelství. Ona se tady občas i vyskytne scéna, která by mohla zavánět humorem, jenže maestro ji zrežíruje absolutně nevtipně. Přál bych si, aby se Kevin Hart i Mark Wahlberg v budoucnu propadali hanbou kdykoliv na tenhle film pomyslí. A já fakt věřím, že se musí stydět, pokud v sobě mají aspoň špetku sebereflexe. Tohle je naprosté dno jejich kariér. Film jsem vypnul ve chvíli, kdy jeho dementní „hrdinové“ přejeli želvu, která zůstala živá, zaklíněná pod kolem auta s prasknutým krunýřem. Tomu jsem se měl jako smát? Po nějaké době jsem si řekl, že pro potřeby recenze to dokoukám, že se to třeba ještě kvalitativně zvedne, aspoň trochu. A ono h*vno. Doslova. Konkrétně malé h*vno Kevina Harta. K téhle žumpě pasuje skvěle a dal bych ho i na plakát. Hodnocení: 0/10. PS: Mé další recenze najdete na Instagramu, profil instageek_cz. ()

Domas88 odpad!

Marku, prosím ty ne :( Tohle bylo strašně špatné a nevtipné. Líto je mi nejvíc jednoho z mojích "frajérů" ... Nevadi, někdy to prostě nevyjde a peníze nesmrdí! ()

xxmurphyxx

Ďalší týždeň, ďalší klenot z netflix produkcie. Vždy keď si myslím, že sa už hlbšie klesnúť nedá, príde netflix a prerazí dno žumpy plnej sračiek. A tak tu máme zas a znova, po stý krát buddy movie v klasickej netflix impotentnej a stereotypnej zostave, uvedomelý neger a vypatlaný beloch. Tento raz hrá zas a znova Kevin Hart Kevina Harta, to znamená kopa vrieskania, škriekania, otrepaných hlášok a pohľadu do neba z výšky meter päťdesiatosem a Mark Wahlberg Marka Wahlberga, to znamená prisypaná forma a kanonáda fajn hlášok, ktoré sa už pomaly ale isto stávajú okukané. Do toho tu je nulový príbeh, kulový humor a klišoidný schématický postup v deji, kde nemá diváka čo prekvapiť. Samozrejme by to nebol netflix, keby si neodpustil nejaké jeblé kecy na adresu bielych heterosexualóv a tak tu máme naozaj inteligentnú scénku, kde osem ročná opička nevie, čo je to penis a prečo ho nemá a tak jej jej osmahnutý foter vysvetlí, že opičky kokot nemajú, ale v budúcnosti sa môže rozhodnúť si ho dať prišiť. WOW. To ako fakt? Mentálnym akrobatom, čo tento výplach produkovali a prívržencom kdejakých magorov v ženských silonkách odporúčam dokument What is a woman, potom snáď pochopia, čo robí ženu ženou a muža mužom. ()

Mikecat odpad!

Úvod výborný,  Kevin sa fakt snaží,  ale ako sa mohol Mark nechať nahovoriť na takúto stupiditu autobus v púšti a keď mu vypálili tie stany, a nič viac vtipné tam nebolo, po polhodine vypínam. ()

wowylgu313

Jedna hvězda za Kevina a druhá hvězda za Marka. 35-40% a to je celé. No dobře, ten první má na kontě tolik komedií že už je těžký mezi nima najít dobrou nebo nedej bože úžasnou pro usměvavý večer a ten druhý se zas tak moc do komedií nehodí. Dejte je dohromady a vytvořte snahu nás rozesmát v tomto případě prostě nevyšlo. Předvídatelné, víceméně nudné a když už né nudné tak trapné. Jakože fakt trapný. Tohle byl takový večerní omyl a nemyslím si že se k tomu někdy vrátím. Dobře... Jednou, možná dvakrát se zasmějete. Víc nic. ()

blazma

Praštěná to komedie. Pro mě ideální herecká kombinace. Oba herce zbožňuji, ale pořád je to praštěná a hloupá komedie a to vůbec nejsou filmy pro mě. Nebo spíše jim nejsem schopný s čistým svědomím dát lepší hodnocení. ()

Kushina

Jako že Hart natočil už asi i horší filmy, v jeho podání to nebylo až tak špatné, ale tenhle film byl rozhodně pod Wahlbergovu úroveň. Zkrátka tahle tupá komedie, kde věci fakt nedávají smysl už pomalu není v módě. Jako dalo se na to koukat, ale nečekejte zázraky, spíš nudu a zklamaní a pár totálních nesmyslů, co spíše připomínají jiný vesmír. 45% ()

tomino28

Není to tak blbé, jak jsem čekal. Herecká sestava vzbuzuje určité naděje (alespoň za předpokladu, že zvládáte ukecaného Kevina Harta), ale scénář není nikterak překvapivý a bohužel místy je až tuctový. Několik gagů relativně povedených, několik potom spíše trapných. Takže to shrnu zhruba takto: určité světlé momenty se najdou, ale Netflix by se měl snažit určitě více, pokud si chce svou původní tvorbou opakovaně zachraňovat krk a držet diváky. ()

PanJelen

Když Kevin Hart, nejméně vtipný herec současnosti, poklouzne po želvím lejnu, jednou to ještě ustojím, ale hned po druhé, to už je moc. A to je jen začátek, příběhu o zodpovědném otci, který převzal veškeré rodinné povinnosti, aby manželka mohla profesně růst. Má to ale háček, nechce pařit. Naštěstí je tu jeho kámoš Mark Wahlberg, co naopak vymýšlí všelijaké rošťárny a vede zhýralý život svobodného mládence. Ten svede ukázkového otce od rodiny na scestí. To zahrnuje čůrání do bazénu a pokládání čokolád do postele svému úhlavnímu sokovi v lásce Armandovy, co se podezřele motá kolem jeho ženy. Směsice fekálního humoru a trapných situací a dotknutí se dna. Jednu hvězdu za výkon želváka, který podal jako jediný autentický výkon. ()

daleba

Mně třeba Kevin Hart neirituje jako spoustu jiných... Tenhle film je ale dost slabej a přišlo mi, že i nějak blbě sestříhanej. Nebo jestli měnili scénář za pochodu - těžko říct!? Každopádně už to nechci nikdy vidět. ()

KuceraJohny

Já už jsem viděl podobných komedií snad stovky. Upřímně, ani nevím proč si je furt pouštím, když vím, že je to vlastně vždycky úplně stejný. Člověk co mu nesedí rodinný se rozhodne jednou po dlouhé době zapařit se svým nejlepším kámošem. Tam vždy dojde k nějakému průseru, jenž se musí ke konci filmu vyžehlit. Mezitím se samozřejmě formuje charakter hlavní postavy. Zprvu si připadá jako lepší verze sama sebe aby nakonec dospěl k bodu, že jeho původní život je vlastně mnohem lepší a rodina je vždy to nejlepší co může mít. Samozřejmě tu nesmí chybět ani žárlivost na partnera a souboj se svým sokem. Nekonečně opakující formát, který má 90% amerických komedií. A mě to vlastně přijde i fajn. Je to přesně to co si chci pustit když potřebuji úplně vypnout a kouknout jakou výplň vytvořili tvůrci tentokrát. U Času na sebe to bylo úplně stejné a vzhledem k tomu, že mám rád Harta i Wahlberga, tak jsem si řekl proč ne. I přes vypnutí mozku, však byli momenty, kdy jsem si říkal jak? proč? atd. Kdybych byl hodně milý, tak bych dokonce dal i 3 hvězdičky, jelikož film splnil účel, za kterým jsem si ho pouštěl, ale to by nebylo vůbec fér. Takže dvě hvězdy v podstatě za nijaký film, který vás, ale nechá odpočinout. Dlouho si ho pamatovat nebudete, ale svůj účel splní, ()

JB001

Bylo mi to doporučeno, že to je dobrý. A pro mne dobrý je většinou za tři podle školního ohodnocení. Tady jsou 3* moc. Kdybych to neviděl, tak by se nic nestalo... ()

Little_Sawy

V tomto kúsku kde hrá Kevin Hart ako otec ktorý žije srdcom dušou pre rodinu, príde mi to tutrochu slabé, aj keď pár vtipných momentov kde som sa zasmial sa našlo. Jeho zájazd s bývalým kamošom, ktorý bol pokokot v dlhoch a utieral si prdel 100dolárovkami, bol celkom fajn trip na celkom fajn komédiu. Ibaže mi tam chýbal, taký ten ťah, ako poldov švagor, no ani totooo nebolo vyslovene špatné. Tie 3* tomu s kľudom pacnem. ()

Jejma

Poslední dobou začínám být na Kevina Harta alergický, sice nikdy nehrál v Oscarem ověnčených filmech, ale po tomhle sračkonoidním počinu všichni moc dobře víme proč. Na Wahlberga si už asi všichni zvykli a nemůžou být ani snad překvapeni, do čeho to zas vlezl. Naprosto infantilní prdící humor začne být po nějaké době otravný. Děj naprosto předvídatelný a už tak 100x ohraný. Pokud chcete dobrovolně obětovat 103 minut života, tak vzhůru do toho, ale nikdo vám je už nevrátí.  Celkové hodnocení 45% ()

Mark Wahlberg jako muž od rodiny

Mark Wahlberg jako muž od rodiny