VOD (1)

Rodina je fuč a oddaný otec si poprvé po letech užije čas pro sebe se starým kamarádem – pařmenem, který chystá divoké narozeninové dobrodružství. (Netflix)

Trailer

Lucasion

Hodně prvoplánová a generická americká komedie. Škoda, že Netflix rovnou nepropisuje hodnocení ČSFD, jinak bych se filmu asi vyhnul. Chtěl jsem jen americkou komedii na večer. Tohle bylo hrozný. Dlouhý. Nesympatický. Nezábavný. Nudný. Bez nápadu. Víc šablonovitou a hloupou komedii jsme už dlouho neviděl. Jo, ještě jsem vynechal bezcharakterní. Ten film nemá fakt nic. I ten Mark Wahlberg se tam nehodí a hraje minimum. Me time, no time. (20 %) ()

ScarPoul

Hambrug raz natočil jednu výbornú komédiu I love you, man a odvtedy sa pohybuje vo vodách znesiteľného priemeru. A tým je aj Me time. Znesiteľný priemer. Má to v sebe veľa absurdností, nulovú chémiu medzi hlavnými postavami, ale zároveň to má tak hlúpe scény až je to miestami vtipné - či už sa jedná o korytačku alebo zlomyseľnosti v dome. Oceňujem, že sa to nehrá na niečo viac, než na rodinnú zábavu a možno práve preto som si to užil. Pripomínalo mi to najviac sériu Grown Ups od Sandlera. Filmy bez zápletky ale pre potešenie. A robené tak, aby nikoho vyslovene neurazili. A hoci chápem súčasné hodnotenie, musím povedať, že som si to užil podstatne viac, ako nedávneho Hartovho The Man from Toronto. ()

rublik05

Největší problém, který snímek Čas na sebe má, je jednoznačně to, že Kevin Hart opět jen hraje Kevina Harta. Spoustě lidí, a já to upřímně chápu, zkrátka vadí, že už několik let (nebo po celou dobu?) hraje jen a jen sám sebe, jeho role si jsou tím pádem podobné jak vejce vejci, jeho styl a humor je tudíž silně polarizující. Mě osobně Kevin Hart nijak zásadně nevadí, každý jeho nový počin si rád pustím, byť mi je pochopitelně už tak nějak předem jasné, co asi tak zhruba dostanu. Čas na sebe mě v tomto ohledu nikterak nepřekvapil, oba herci těžce sází na jistotu, chemie mezi nimi funguje, příběh je tradičně jednoduchý, tak akorát vtipný, má příjemnou atmosféru, má ale také bohužel pár hluchých míst. Hned několik scén mě upřímně pobavilo, něco se mohlo v pohodě vystřihnout, s celkem jsem každopádně spokojený. Letošní Muž z Toronta mě sice bavil o trochu víc, tak či tak je Čas na sebe sympatická nenáročná podívaná, dostal jsem přesně to, co jsem očekával, ani o chlup víc, zkrátka a jednoduše je to taková klasická „hartovina“. 7/10. ()

silentname

Kevin Hart  v ďalšej buddy buddy komédii, tentokrát s Markom Wahlbergom. "Me Time" síce nie je nejakou výnimočnou komédiou, no na druhú stranu som sa tu miestami celkom solídne zasmial. Áno, je to predvídateľné, postavy dokopy neprinesú nič kreatívne alebo inovatívne a príbehovo je to všetko, čo sme už v minulosti videli. Ale niekedy mi nič viac netreba. A Kevin Hart mi tu neprišiel otravný ako v niektorých iných projektoch. Je tam pár vtipných akčných momentoch, ako napríklad súboj s pumou a vo finále je niekoľko dobrých scénok, no výsledok ako taký je skôr priemer. Jedným slovom "okey". Treba povedať aj niečo viac? Hodnotenie: C ()

Sany33

Príbeh: Otec rodiny, ktorý berie svoju úlohu vo svojom meste naozaj vážne, dostane od manželky čas na seba. Rozhodne sa podniknúť bláznivý víkend so svojím starým kamarátom. Herecké obsadenie: Harta aj Wahlberga mám v komediálnej rovine naozaj rád, ale filmy pod ktorými sú v poslednej dobe podpísaný sú hrozné. Mark to od Teda ťahá s komédiami za slabší koniec a Kev ak by nebol ukričaný malý černoško vo veľkomeste tak si ho nikto ani nevšimne. Prevedenie: Banálna komédia, ktorých je na svete kopa ale opäť sa stretávam s tým, že je to maximálne nevtipné. Pocity: Jediný moment kedy som si uvedomil že sa bavím boli scény so zvieratami, či už s korytnačkou alebo s pumou, tam som sa naozaj zabával. Fekálny humor ma tiež dokáže pobaviť. Ale prečo musí vždy v týchto amerických komédiách prísť na morálne precitnutie a dlhú reč plnú sračiek kde sa hlavný hrdina za svoje správanie ospravedlňuje v podstate celému svetu. Pridaná hodnota: Priemerná komédia bez nápadu. 30% ()

Související novinky

Mark Wahlberg jako muž od rodiny

Mark Wahlberg jako muž od rodiny

18.08.2022

Spolupráce mezi streamovací službou Apple TV+ a společností Skydance Media pokračuje dál. Nedávno měl na službě premiéru animovaný snímek Štěstí a teď přichází zpráva, že Apple získal také chystanou… (více)