Kouč Sean Payton dostal v NFL stopku, a tak začne trénovat zoufalý žákovský tým, kde hraje i jeho syn. Třeba se ti dva konečně sblíží. (Netflix)

maro0902

možno že som trochu sentimentálny ale tento druh filmu šport humor kevin james my celkom sedí.u ,mňa fajn.kto má rád aspon trošku americký futbal tak si to určite pozrite. ()

janmatys

50%, a to ještě můžou být autoři rádi, protože ta scéna s "ústním vyměšováním" je známkou neskonalé blbosti a trapnosti. Dnes si bohužel spousta lidí plete trapnosti s vtipností, což je poslední dobou znát na komediálním úpadku, jakým byla třeba Vražda na jachtě, či jak se ta nestoudnost jmenovala. Zbytek filmu ujde, ale tohle výše popsané jej sráží o dvě příčky k zemi. ()

Langustavson

Zajímavé načasování filmu, který vyšel víceméně v období, kdy Sean Payton oznámil svůj konec v roli trenéra New Orleans Saints po dlouhých 16 letech. Přitom se na konci filmu vrací k týmu a slyší, že bez něj to nebylo ono... Coby fanouška Saints mě to docela zasáhlo. Příjemná komedie. ()

Marrakech86

Taková rychlokvaška a pokud to bylo opravdu podle skutečné události, tak to dost přehnali, chvilkami je to hodnocení odpad...ale jinak slušný příběh z prostředí NFL. ()