Kdo přežije - Jižní Pacifik

(série)
  • USA South Pacific
Dobrodružný / Reality-TV / Soutěžní
USA, 2011

Dvacátá třetí sezóna se opět natáčela na ostrově Upolu v souostroví Samoa. Osmnáct odvážných trosečníků je rozřazeno do dvou kmenů – červeného Savaii a modrého Upolu. Mezi těmito soutěžícími jsou i dva hvězdní hráči z předešlých sérií. Můžeme se těšit na soutěže o imunitu a odměny. Posledních dvanáct soutěžících se sloučí do kmene Te Tuna a od této chvíle hraje každý sám za sebe. Vítěz této soutěže si odnese milión dolarů a titul „Poslední trosečník“. (Deco.20)

blazma

Podle mě jsme dostali jedny z nejvyrovnanějších kmenů a epické souboje. Návrat Ozzyho a Coache bylo mega překvapení a hodně potěšilo. Ostatní hráči taky byli mega sympoši. Sophie pro mě jedna z top vítězek, Cochran je ikona podceňovaných hráčů, jenže co ta Dawn. Nechápu jak mohla dostat ještě jednu šanci. Fakt hrůza. ()

xylobrno

Dala bych 4, ale jako obvykle jsem fandila ozzymu a jako obvykle marně. já vím, že spustě lidí připadá namistrovanej, ale mě okouzlil v první sérii, kde jsem ho zahlédla a vlastně jen kvůli němu jsem začala na survivora koukat. protože, šlo-li by o ztroskotání, tenhle kluk to přežije, takže je poslední přeživší a pravý survivor. krásně se na něj, kouká a zas tak namyšlenej není, na to, kolik toho umí :) ()

trickmaster

SPOILER: Tato rada byla vyborna, az na posledni dil, kde to Ozzy zesral, prohral posledni nejdulezitejsi hru o imunitu, byl vyloucen a ve trojce zbyl vymastenej drakobijec Coach, totalne necharizmatickej opalenec a ta pica, ktera se v sobe od samyho zacatku nevyzna. Nikdo z nich nemel dostat ani jeden hlas, ale dopadlo to tak, jak dopadlo. Favorit samozr. OZZY! ;) ()

Max Frajer

Další dobrá série, i když určitě nepatří k úplné topce sezón Kdo přežije. Ozzy dál kraluje ve výzvách, jako snad vlastně nikdy předtím (i když zde nebyla bůhvíjaká konkurence v tomto směru). Vlastně místy je to spíš takový seriál o tarzanovi Ozzym žijícím na opuštěném ostrově s tím, že se občas zjeví ještě druhý ostrov, kde je zbytek soutěžících a občas se tam taky něco děje. Je vidět, že zde tvůrci z Ozzyho popularity chtěli vytřískat opravdu maximum, až to bylo místy moc na sílu. Každopádně Ozzy o moc víc či lépe takticky než dříve nehrál a je do sebe zahleděnější než když dříve, přesto díky své fyzické dominanci zůstal nejspíše jednu výzvu od triumfu. Pak je tu Coach, který poprvé předvedl slušnou taktickou hru, už to není (jen) ten naivně patetický samozvaný Zabiják draků. Docela zajímavá série, Sophie, která i vyhrála, tím proplula hodně vychytrale a i těch pár výzev pro sebe urvala. Nejtrapnější v mých očích byl Albert, který toho moc nepředvedl fyzicky ani strategicky a přitom sám sebe viděl jako jasného vítěze. Jinak dobrá náboženská sekta, až to našinec nepochopí, co tam ta Coachova partička prováděla :D. Zde je vidět dle mého Coachova inspirace z Robova fenomenálního vítězství. A jedna z nejvtipnějších věcech zde byla, když bratr Russela Hantze přijel navštívit synáčka Brandona, který chtěl dost naivním způsobem očistit rodinné jméno. Ten by ho snad nejradši profackoval, když viděl, jak naivní je, snad měl hrát radši on než Brandon...zajímavé postavy: Ozzy, Coach, Taťka méďa, Jim, Whitney, Rick, Cochren, Brandon (ti poslední dva spíš v negativním smyslu :D) ()

Schne11a

Od tejto série som očakávala oveľa viac, prvé časti vyzerali veľmi zaujímavo no potom sa to celé pokazilo a jediné čo sme mohli počúvať bolo aký sú tým Uplou skvelá rodina a ako im boh pomáha vyhrávať súťaže. Hráči už sa boja riskovať a už to zďaleka nie je to pravé survivorovské. Ešte ani víťaz sa mi nepáčil :) ()

pokyy

Náboženství, náboženství, náboženství + Ozzy jako protiva ( ještě slabý výraz, neuvěřitelné jak ho Survivor změnil) + strašný vítěz, pro mě jedna z nejhorších sérií. ()

Brain32

Tak zatím asi nejslabší série, z těch co jsem viděl (asi 6). Jediný kdo tam stál za zmínku byl Coach a Ozzy jinak vcelku bída. Samí nezajímavý lidé, možná ještě Cochran (neskutečný posránek, který podělal celou hru a díky němu a jeho bezpáteřní zradě to pak stálo za hov**), Jim (chytrý pokerový hráč - doufám, že dostane ještě někdy šanci) a Brandom (strašný uplakánek, synovec Russela Hantze, který mi lezl neskutečným způsobem na nervy!) stojí za zmínku. I když je Ozzy arogantní frajírek, sociální hru prostě neovládá - nemá to v krki a v Soth Pacific už toho oproti Cook Islands a Micronesia moc nepředvedl mám ho stále rád - na Cookovi ostrovy, kde byl prostě úžasný zkrátka nejde zapomenout :-) a bez něho by tato série byla ještě o třídu níž... ()

ryhy

Pro mě nejhorší série, co jsem kdy viděla. Kromě toho, že Ozzymu nesluší dlouhý vlasy, mě štvalo příliš mnoho věcí. Obzvláště casting. Kromě Couche mi nepřišel nikdo jako inteligentní člověk, který je schopen taktizovat, koukat se dopředu a podle toho se chovat apod. A pakliže je tam tedy jediný takový hráč, stává se to pro mě nezajímavým. Zklamání, nuda. ()

tom_humble

OBSAHUJE SPOILERY Do vypadnutí Ozzyho to byla celkem slušná série, i přesto, že tentokrát byl pouze jeden kmen. Místo druhého kmene je v této epizodě sekta, která se 24/7 modlí, živí se pránou ze vzduchu a neustále si v ní všichni členové opakují, že spolu půjdou v šesti do finálové trojky a pak asi každý z nich dostane svůj milion, protože to je čestný, křesťanský a podobný nesmysly. Pak jsou všichni hrozně překvapený, že když už jich je jen šest, tak Jeff pořád otravuje s kmenovýma radama a musí se vylučovat. Nebýt Ozzyho, který (i přes svou lehkou aroganci) předvádí neskutečnou jízdu a podle mě on je ten největší trosečník všech trosečníků a jediný je schopný přežít v divočině bez neustálých odměn v podobě pizzy atd., tak dávám týhle řadě 1* a byla by pro mě jednoznačně tím nejhorším survivorem. Kdyby štáb zbytečně nevykrmoval sektu odměnami, nejspíš by všichni zkolabovali a Ozzy by zaslouženě vyhrál. Nakonec se ale ukáže, že hlavní boss La Familie, ztělesněná čestnost, pravda a bla bla, celou dobu akorát kecal jak to šlo, a všichni mu na to akorát skočili a jsou hrozně překvapení, že musí jít domů když jsou ta velká rodinka, a že nakonec ten milion dostane jen jeden a ne všichni jak si tak nějak řekli a slíbili. Z finálové trojky se to nedá přát opravdu nikomu a divím se, že porota na protest nenapsala Ozzyho, A to, že vítěz je někdo u koho si ani nezapamatuji jméno, a celou dobu si jen říkám, jestli má místo hlavy nádor nebo je to jen dočasný vřed, to už je jen poslední hřebík do rakve. No a pak je zrzavej luprechant COCKran, kterého by měli pověsit za jeho zrzavej pytel na palmu. Ten malej smrad jen celou dobu přežíval, prosil o nevyloučení, a že už bude hodnej chlapeček. Když už to vypadá, že ho Slunce rozpustí jak nanuk, tak pak totálně potopí svůj kmen, aby se přidal do sekty, která ho jen využije a pak hned pošle domu....nejdebilnější tah celý jeho zrzavo-brejlatý hry. Kdyby se utopil hned první den, udělal by nejlíp! PS: pokud nemáte rádi Ozzyho, tak na tuhle sérii ani nekoukejte, nic jinýho zajímavýho tam není. ()

nolitimere

Ozzy sa vrátil a myslím , že zaslúžene nech sa už choval akokoľvek .... a všetci čo ste tam ,, žrali ,, tie Koučove žvásty typu .....len boh je šecko a my sme nič ... poprosím odobrať natrvalo OP.... a zas víťazstvo dopriane osobe čo nemalo šajn ako SURVIVORa hrať.... ()

Hidan

Né vždycky je fajn, když vidíte svého oblíbence v sedle, místo v roli poraženého. Ono je celkem jednoduchý si oblíbit Coache v HvV (s20), kde mně byl opravdu hodně sympatickej až na jednu chvíli, ale pak ho vidíte tady,.. nemám problém s tím, jak většinu svojí hry hrál, ale to okecávání kolem ... řeči o upřímnosti k ostatním, až fanatický náboženství, a prostě všechno ostatní to bylo něco tak příšernýho. Celkově série průměr, čekal jsem na začátku víc ani nemám nového favorita nebo tak něco. Možná tak nové neoblíbence, konkrétně dva - Cockchran s nejhorší strategickou hrou série a s jednou z těch nejhorších vůbec v historii show a pak Brandon, který je v lepším případě ještě dítě, v horším nebezpečnej magor... (Edit po shlédnutí Caramoan: Okay, tak ten první si repku úspěšně napravil, ten druhej jenom potvrdil můj odhad). Je to jedna z těch slabších sérií, ale stojí za shlédnutí a proti svému poslednímu předchůdci je to dokonalost sama. ()

+sfinx+ odpad!

Vezmeme pár dobrovolně se ztrapňujících kreténů, scénář z telenovely a žádnou pointu a máme "soutěž" o největšího kreténa na ostrově. Pak už jen následují pravidelné výlevy paranoiků o tom, kdo je jejich nejvíc nelepčí kámoš, kdo je největší svině. Pak následuje totálně nečekaná situace, kdy je vyhozen někdo nepodstatný, protože je to jediný zvrat, který může tahle kravina ukázat. Víc napětí už může ukázat jen Ordinace. ()

Vassa91

!Spoilery!Jak se mi jevila volba vracejících se hráčů jako zvrácená, nakonec se to ukázalo jako výborný tah. Coach by byl skvělý sektář. Byl tak trochu jako guru Jára a to, jak dokázal zfanatizovat svůj kmen je až obdivuhodné. Ozzy ukázal, že je fyzicky nejlepším hráčem ever. Bohužel tým je tak silný, jak slabý je jeho nejslabší článek a Cochrana vážně nemám rád. ()

Mallorca

SPOILERY. Určitě mnohem zábavnější série než předchozí (sorry všichni milovníci Roba). Hlavní zásluhu na tom mají Coach s Ozzym, Coache jsem v Tocantins neměl rád, v Heroes v Villains už mě bavil a tady jsem mu z nějakého důvodu fandil od prvního dne. SIce i mě sralo to jeho přehnané pánbíčkaření (to ani nemluvím o fanatikovi Brandonovi), na druhou stranu se mi ale moc líbilo, jak dokázal víru krásně využít ve svůj prospěch a v podstatě si pět lidí omotat kolem prstu. Ozzyho jsem naopak v jeho prvních dvou sezónách měl celkem rád, ale tady už začíná být opravdu hodně arogantní (uznávám ale že na to má trochu právo) a fandit už mu moc nejde. Vítězka ujde, ale mnohem víc jsem to přál Coachovi, myslim že si to zasloužil nejvíc, protože to byl on kdo hned od začátku celou tu partu držel pohromadě. Oblíbenci Coach, Sophie, Dawn, nikdo kdo by mě vyloženě štval nebyl, ale moc jsem nepřál Ozzymu a Jimovi. Jinak jsem rád že Redemption Island skončí, nikdy se mi ten nápad nelíbil, po vyřazení na kmenovce má prostě člověk skončit nadobro. P.S. Občas mě štval Jeff s tím, jak hrozně násilně doloval z lidí emoce, chápu že v Americe to asi mají rádi, ale na mě už je to trochu moc přecitlivělý. ()