Running Time

Josh Becker

Kurt Rauf

Joseph LoDuca

Kaye Davis

Ja to taka slusna Heist jednohubka na ktorej je najviac zaujimave, ze Bruce Campbell tu hra civilne. Celkom mu to ide, ale aj tak sa mi viac paci, ked zabavne prehrava. Samotna zapletka je na rovnakej nie prilis inteligentnej urovni ako jej hlavny hrdina. Keby to malo vtipnejsie dialogy a trochu dravejsiu a drsnejsiu reziu, tak by to bola zabavna epizodka v style devätdesiatkovych Tarantinoviek. V tomto prevedeni je vysledkom seriozne pojaty pribeh o lupezi s postavami, ktore prilis vela rozumu nepobrali. A este je to akoze natocene na jeden zaber. Priznam sa, ze mna to trochu otravovalo a radsej by som prijal, keby to bolo natocene normalne. Najviac sa mi pacil romanticky zaver. Hlavne za ten nakoniec davam aj tretiu hviezdicku. 6/10.(22.7.2015)

Heist variácia s priznanou inšpiráciou v štýle nasnímania (kvázi film na "jeden záber") na Htichov "Rope". Bruce je skvelý, úvodná tretina ako i samotná lúpež veľmi svižne rozohratá a to aj napriek celkovej naivite plánu, resp. zabezpečenia jeho kľúčových zložiek. Ovšem na druhej strane, lúpež nepripravoval Danny Ocean, ale obyčajný ex-con ;-). Škoda, že posledná tretina stráca miestami tempo až nedzravo často, ovšem parafrázujúc jednu z postáv "nie je to dokonalé, ale pozerateľné určite". 7/10(22.6.2007)

Mal som tento film pribaleny k Evil Dead DVD tak som si ho pozrel a bol som prijemne prekvapeny.Josh Becker spravil fakt pozoruhodny film,ktory bol natoceny na jeden zatah.Bruce Campbell hra na moj vkus az prilis serioznu postavu,ale v tomto filme to proste inak neslo.Esteticke "ciernobielo" filmu slusi,o strihu sa tu neda hovorit (kedze sa tu v podstate ziadny nenachadza),dej je dost dynamicky,herci v pohode.Take prijemne pozeranicko,mozno aj na niekolko krat.(18.12.2008)