Oko za oko (S12E09) (epizoda)

• Německo

Auge um Auge

Akční / Krimi / Drama

Německo, 2008, 50 min

100%(4.5.2018)

|95%| (OKO ZA OKO – 7.epizoda 12.série) Tak a je tu epizoda, která je především stavěna na Semirovi – tím myslím co se týče případu. Z věznice je propuštěn chlap, který přísahá Semirovi pomstu a to smrtí ! Chris nakonec ze Semira vypáčí pravdu. Semir kdysi v sebeobraně zastřelil otce onoho chlapa. Takže zajímavé. Akce je tu dost. Pěkná destrukce nákladákem na začátku. Nebo uprostřed tu máme krásné závodní vozy, které ne a ne zastavit, takže mají Semir a Chris potíže je dohnat. Konec je také nabitý akcí, máme tu i pár zajímavých nápadů. Nevytkl bych téměř nic, jen ten chlap co sliboval Semirovi pomstu mi moc nesedl, nepřišlo mi to moc výhrůžné, ale to je prkotina – bavil jsem se dost. Hudbu skládala dvojice Jaro Messersmichdt a Nik Reich. Hudba se jim jako vždy povedla. Vytvořili nové hudební motivy a i s ohledem na závodní auta udělali i sportovní hudbu navíc.(2.2.2015)