Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Wolf Kröger, pracovník ostrahy, by pro svou rodinu udělal všechno. Koupil nový dům a těžce se zadlužil, banka nyní vymáhá peníze zpět. Kröger se rozhodne okrást svého zaměstnavatele - s kolegou Riedelem přepadnou transportní vůz s penězi, které patří jeho podniku. Jeden z mužů ostrahy je přitom smrtelně zraněn a ke všemu peněz není dost, převážely se pouze malé bankovky. Kröger v zoufalství plánuje další přepadení, netuší, že Riedel byl mezitím identifikován a že ho Tom a Semir sledují. Najdou ho ale zastřeleného, zbraň leží vedle něj, ale brzy je jasné, že to nebyla sebevražda. (TV Nova)

(více)

Recenze (5)

johnsnow 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Začiatok novej série je naozaj príjemný, ideme totiž po človeku ktorý si vydláždil cestu do pekla. Záver dokonca chvíľku naznačoval, že sa ani nedočkáme záverečnej autohoničky. ()

Reklama

oldrixs 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Za mě dost slušný díl, který po celou dobu provázejí emoce. Tentokrát se v podstatě vůbec neobjevili Bonrath s Herzbergerem a hned je to epizoda v podstatě bez humoru, což ale občas neuškodí. Každopádně dobrý díl s emotivním koncem. ()

Galerie (11)

Reklama

Reklama