Vdovec a farmář Larry má tři dcery. Dvě z nich se provdaly a žijí se svými rodinami na farmách nedaleko otce, ale benjamínek Caroline, ke které cítil Larry vždy největší náklonost, se odstěhovala do velkého města, aby se zde věnovala právničině. A právě těmto třem dcerám rozdělí Larry ve své závěti farmu a tím rozpoutá kolotoč zádrhelů a zvratů, na jehož konci čeká všechny velké překvapení. (Bonton Home Video)

Damielka

Mně se to líbilo. Vžila jsem se do pocitů hlavních hrdinek a to je víc, než se podaří většině amerických filmů. ()

sehe

Dobre obsadená dráma o narušených vzťahoch troch dcér a ich dominantnom otcovi,ktorý rozhodnutím o rozdelení svojho tisíc akrového pozemku rozpúta v rodine hnev,poodhalí utajované sexuálne znásilňovanie a ukáže všetky klamy a túžby.Jassica Lange a Michelle Pfeiffer vytiahli tento film u mňa na 60%. ()

TheRay97

Představme si kalifornské údolí Salinas zamořené neštěstím. Toto byla trochu nadsázka, ale stejně je pozoruhodné, jak některé životy jsou obdařeny blahobytem a některým chodí osud v patách, až je nakonec dostihne. Chronologický příběh zacházející do minulosti vysvětluje situaci, v které se hlavní postavy právě ocitly. Každý občas potřebuje špetku melancholie. ()

ElisD

Dobré obsazení a dobrý nápad, to je asi všechno. Nuda, nuda! Strašně se to vleče! Na konci jsem málem umřela nudou. Napětí jsem necítila ani chvilku. ()

allegria

Výborné filmové zpracování, skvostné herecké výkony, střih, kamera, silný příběh... Ale už nikdy ten film nechci znovu vidět. ()

hooonza

"Odpustila jsem co je odpustitelne, a neodpustila neodpustitelne." S timto umirala Michell a ja na to budu dost dlouho myslet.... ()

thymus

Velmi poutavě vystavěný příběh farmářské rodiny. S postupujícím dějem vzrůstá napětí a dávno prožité kruté křivdy, často vytěsněné z paměti, se dostávají na povrch. Idylický a klidný život na prosluněné bohaté farmě se před očima mění v drama. Výborný, skvěle obsazený film, od kterého jsem moc nečekala, ale který mě velmi mile překvapil. ()